Squat bacakları inceltir mi?

squat bacakları inceltir mi?
squat bacakları inceltir mi ?
bunu harfi harfine yapsam incelir mi bacaklarım?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• kas yapıp kalınlaştırır ama 30x60 kolon gibiysen inceltir tabi

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• ılk gun 50 mı offf cok fazla... ayrıca squat bacak ınceltmek ıcın degıl kalcayı sekıllendırmek ıcındır. hanı vucudu guzel sekıllendırır ama asıl ana bolge kalcadır. bu resımdekı kızınkı gıbı olur.
    bacaklarını ınceltmek ıstıyorsan ozellıkle yapabılecegın tek sey var. max.1 saat haftada 3-4 gun yapacagın '' yuruyus''... ınan bana 1-1,5 aya kalmaz gorursun aradakı farkı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sıkılastırır tabisi

0|0
    0|0
  • Muhtemel sadece onunla hayır.

0|0
    0|0
  • sıkılaştırır fotoğrafdaki kadın gibi olmak istiyosan tam olarak hem squat. hem yediğine dikkat etme hemde thing gab için özel makine var. bazı spor salonlarında. çoğunda yoktur bu arada. o gerek

0|0
    1|0
    • spor salonuna gitmeyeceğim evde yapacağım yediklerime dikkat ediyorum

• o zaman fotoğraftaki gibi bile olsan bacakların birleşik olur ayrık olmaz. ve daha çok zaman alır birde ısınmadan yapılan squat dizlere zarar verebilir.

• tamam teşekkür ederimm :)

• Kalçayı kalıba sokar.

0|0
    0|0
  • şekillerinir

0|0
    0|0
  • belkii

0|0
    0|0
  • güzel beslenme ile olur beslenmen şker ve un varsa sdce eziyet olur sana popusu iyi değil miş :)

0|0
    0|0
  • bence evet

0|0
    0|0
  • hafif ağırlıkla yaparsan evet istersen ayrıntılı bir şekilde yardım edebilirim

0|0
    0|0
  • Kalçayı ve azıcık quadriceps leri kalıba sokar aşırıya kaçma dizini incitirsin

0|0
    0|0
  • senin kini atda bakalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tatlım benim bacağım asla incelmez gibiydi normalde balık etliydim. Ama squattan beri inanılmaz inceldi hatta ayak bileklerim bile inceldi. Bir senedir squat yapan biri olarak söylüyorum bunu. Doçentliğim var yani dmdjsksoskso

0|0
    0|0
  • squatı dogru yapmak önemli ve bacak basen kalça bölümünü çalıştırır

0|0
    0|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Zamanla kas yapar ve kalinlastirir fazlasi.

0|0
    0|0
  • Şekillenir ve kalçan çıkar. Yanında yemeğine de dikkat etmen gerek.

0|0
    0|0
  • Kalinlasir

0|0
    0|0
Yükleniyor...