Bayanlar saz çalan erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Çevremdeki kızlar benim saz çalmamdan etkilendiklerini söylediler ama olumsuz eleştirenlerde oldu ''kıro,mağra adamımısın'' vs. gibisinden peki sizler nasıl düşünürsünüz saz çalan birisi hakkında ?

0|0
18|10

En İyi Kız Görüşü

• önemli olan sazın doğru zamanda doğru kişiye ruh haline işlemesi. bırak ne düşünürlerse düşünsünler senin yeteneğin var ki ne mutlu Türkiyenin gururudur saz ustaları.Neşet ertaş dinlemeyi çok severim mesela ama dediim gibi ruh hali sen kimsenin ne dedıgıne bakma kardes

0|1
    0|0
    • Zaten ne derlerse desinler bırakmam saz çalmayı.Ama neden itici geliyor bazı bayanlara onu merak ettim.

Kızlar Ne Diyor 17

• kesinlikle saz calan biri bana etkileyici gelir cunku kulturune bagli bir genc oldugunu dusunurum. ama tabi kulturunu kaybetmis batilasmis zihinler bunu kiroca niteledirebilirler, oyle insanlarda begense ne olur begenmesr ne olur yani...

1|1
    0|0
  • keske bende bı enstrüman çalabılsem. yerınde kesınlıkle olmak ısterdım. beğenmeyenler kendı benlıklerınden kopmus tıpler. sen aldırma

1|1
    0|0
  • sazın mağara adamlığıyla ne ilgisi varmış ki? kültürümüzün temsilidir saz. entel görünecem diye diye ölecek bazıları.

saz çalana saygı duyarım ;)

0|1
    0|0
  • saz calmak agırlık ister hem zıpcıktı bir kişiliğin hemde saza merakın varsa pek olmuyor. kimisine cok yakısır calmak. ha bir de her ortamda calmayacaksın. ailecek gittiğin piknikte beyaz atletle saz calarsan kırosun ama kafelerden birinde oturup arkadaslarınla calıp söylüyorsan baska.. son olarak caldıgın sarkılar önemli...

0|0
    0|0
  • Kültürünü yaşatıyor! Helal olsun derim. Duymak bile ilgi çekici. ~

3|1
    1|0
  • kıro mağra adamı falan bunları söyleyenler popüler kültürün köleleri takma sen onları saz biizim kültürümüzde var mı var ha benim tarzım değildir ben başta tür müzik dinlerim ama sazıda sözüde severim ! ayrıca saz da sor bi müzik aleti !

2|0
    0|0
  • aslında bir enstrüman çalmayı becermek çok güzel bişey ama bilirsin moderin dünyaya adepte olmuş insanların ruhlarına pek hitap etmez.. itiraf etmeliyim ki gitar çalan bir erkek nedense fazlasyla çekici gelirr. valla nedenini bilemiyorm ama yakışıyor iştee.. :)

0|0
    0|0
  • ya sonuçta buda bi yetenek. Ama saz çalan bi erkeğe göre gitar çalan bi erkek daha entel yada ilgi çekici gelebilir.

0|0
    0|0
  • beni çok etkiler şahsen :)

2|0
    0|0
  • saz derken?

0|0
    0|0
  • Saz çalan genç pek olmadığı için(malesef) bence farklı ve etkileyici

0|0
    0|0
  • İnsanların ne düşündüğü senin senligini bozmamali ben severim

0|0
    0|0
  • Eli ayagi duzgunse biyiklari varsa agir ve olgun bir havasi varsa evlenme teklifi bile edebilirim. Kesinlikle cok erkeksi geleneklerine bagli yurek adami derim. Oyle bati ozentisi firlama incik mincik bebesi değil bikere. Su siralar ariyorum evlenme yasimiz geldi :(

0|1
    0|0
  • Çok çekici gelir zira bende çalmasini biliyorum 1 sene gittim kursuna.. Hatta bana yeni Türküler ögretseydi çok sevinirdim, ne yazik ki biraz unuttum çünkü. Ben bide Hollanda'da dogdum büyüdüm ama kültürümü yaşiyorum yinede çok şükür, bu alttaki sığ beyinli kizlarin yorumlarini anlamiyorum, biride itici yazmiş tfüü senin ebe ejdadina, töbe töbe :D

0|0
    0|0
  • ilk aklıma takılan alevi olup olmadığı 2. ise gerikafalı olduğu olur pek haz etmem

0|0
    4|5
    • burdaki gerikafalı sensin bence sen türk evladı değil misin ? batı özentileri işte popüler kültürün* koyayım.

• Türk evladıyım ama alevi değilim :D hem ne var ki bunun aklıma gelmesinde kimseyi hor gördüğüm yok , sadece aklıma gelir dedim aleviler seviyolar çünkü çalmayı

• Tipe göre değişir abi sevilmiyse erkek flüt bile yakışır :P yok kafanın üstü lamba gibiyse yeteneğini kendine sakla eğer yaşın yazdığı gibi 18-24 aradıysa bence genç olduğu için sempatik gözükür :p

0|0
    0|0

• itici geliyor bana

0|0
    5|2
    • Peki nesi itici ? Ya ben bu soruyu kız tavlama açısından sormadım yanlış anlamayın.Yanlızca itici yapan şeyin ne olduğunu merak ettim.

• İtici olan sazı enstrümandan saymayıp dışlayan geri kafalılar...

Erkekler Ne Diyor 10

• bayan değilim ama 2 enstürman çalan birisi olarak şiddetle destekliyorum seni! eğer bu dünyada 1 enstürman çalmak kadar güzel bir şey varsa oda kesinlikle 2 enstürman çalmaktır...

0|1
    0|0
  • Suç sen ve senin gibi saza gönül verenlerde değil..Bu millet 30 yıldır açıyor televizyonu ibrahim kırosesin elinde saz var müslüm kekosesin elinde saz var kahtalı kıçımın elinde saz var bakıyor heriflerin tipine lan bu adamların eline mücevher elmas versen boka benzer dersin sazda olumsuz imaj bırakan bunlardır..Bu millet sazı orhandan selda bağcandan orhan hakalmazdan dinlemediki saza aşık olsun..Kekosesle kırosesin elinde allahtan keman görmedik yoksa en mübarek duyguları beslediğim kemandan nefret ederdim valla:) Velhasıl kelam meselenin özü bu karı kız tayfası müslüm ve buna benzer darwin teorisinin özgün kanıtlarının elinde değil sazı piyanoyu klavyeyi gitarı bile görse nefret ederlerdir yani senlik bişey yok sen devam et sanatına diyor ve ayrılıyorum..

0|1
    0|0
  • saz çalmayı bilmeyenler sana kıskançlıklarından ötürü o aşağılayıcı sözleri söylemişler, kıvanç tatlıtuğ saz çalarken aynı tepkiyi neden vermezler ? Saz çalmayı az biliyorum ve saz çalan insanları çok severim, sanatla, sazla,bağlamayla ilgilenen insanlar duygusal insanlardır ve duygusal insandan zarar gelmez emin ol ki hep sana imrenerek bakıyorlardır, hakkında olumsuz eleştiride bulunanlar sırf laf olsun torba dolsun misali hasetliklerinden yapıyorlardır, sen sazını çalmaya devam et arkadaş çünkü bu toprakların vazgeçilmez enstrümanıdır saz...

0|0
    0|0
  • populer kültür ve batılaşma uğruna kendi öz kültürünü unutan;sorsan sazın nasıl bir müzik aleti olduğunu bilmeyen arkadaşlara itici gelmesi normaldir. çünkü ozanlarımızı tanımayıp gavurun ana baba küfür ettiği şarkıları dinleyerek büyümüşlerdir.sorsan o gavur şarkılarıbdan ne anladğını onu da bilmezler. Arkadaşım vazgeçme...

0|0
    0|0
  • sazı kız tavlamak için değil saz çalmayı sevdiğin için çalmalısın

0|1
    0|0
    • Zaten kız tavlamak için çalmıyorum.Sadece bayanlara neden itici geliyor onu merak ettim.

• çoğu bayan türkü sevmez.hareketli dans müzikleri sevdiği için sanırım.

• ciddi anlamda müziğin peşinden gidiyorsa eğer o adamda hem sanat ruhu vardır hem de kültürünü temsil ediyordur.. üç beş tane kendini bilmez kendine ait bir dünyası olmayıpta onun bunun özentisi olan barbielere aldırmasın :)

0|0
    0|0
  • o kıro mağara adamımısın diyenler marjinal olmaya çalışan gereksiz tipler.yeteneğin varsa ne mutlu sana bende hep istemişimdir müzik aleti çalmak,olmadı ama (:

0|0
    0|0
  • Sen böyle düşünüyorsan kemençe çalan şarapçılar ne yapsın?

0|0
    0|0
  • hiç çalamayandan iyidir bea :)

0|1
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum sana.. Bu aralar inanılmaz bir istek oluştu bende... Keşke bende çalabilseydim. Milletın ne düşündüğü umrumda olmazdı..

• dostum bu toprakların bir enstrümanıdır saz. sen dejenere olmuş insanlara bakma. kıro, mağra adamı diye aşşalığan insanlar önce bi kendilerine baksın çevrelerine ne katmışlar . devam et çalmaya bu lümpenlere inat.

0|1
    0|0
Yükleniyor...