Enes Kanter'in milli takıma alınmama kararı hakkında düşünceleriniz nedir?

Bu sezon kuşkusuz NBA deki en iyi performans gösteren yerli oyuncuydu. Ribaunt ve sayi ortalaması muazzam

Kimine gore siyasi nedenlerden dolayı (cemaat ilişkisi) kimine gore ise daha önce çağrılıp gitmediği için takıma alınmadı

Daha önce çağrıldığı halde gitmeyen Mehmet Okur Hidayet Türkoğlu gibi oyuncular tekrar çağrıldıkları halde neden en büyük silahimiz takıma çağrılmadı

Ömer Aşıkta sakatlanıp kadrodan çıktıktan sonra pota altında iyice çuvalladık

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Bence alınmaması siyasi.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çok saçma karar sevin sevmeyin milli takımın hucüm gücünü %50 arttıracak bir adamdı enes. şu basket takımı kurtulamadı gitti tripleşmelerden anasını satayım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• şu an senelik ücretiyle en fazla para kazanan türk oyuncu. Millet salak değil ya bu adama bunca para veriyor. Tek neden hocaefendi cemaatinden olması

0|0
    0|0
  • Enes Kanterin söylemleride biraz tuhaf ama hemso.
    yani eleştirileri fazlaca yapıyor nedense ne hikmetse..
    oyununa baksa belki cagrılırdı.
    ama sürekli yorumlar yorumlar

0|0
    0|0
  • sakatım deyip milli takıma gelmez sonrada gece klüplerinde fink atarsan milli takım antrenörünün görüşme taleplerini sallamazsan üstünede erdağanın basketbolcularla çektirdiği fotoğrafa laf edersen milli bir yerde işin olmaz. ayrıca gözü dönmüş bir cemaatçi olduğunuda unutmamak gerek

0|0
    0|0
  • Cemaate yakın olmasıyla biliniyor. Birilerini rahatsız etmiş olmalı bu durum. Adam 10numara oyun çıkarıyor. Ülkemize faydalı olur

0|0
    0|0
  • Cagirildiginda gelmedi sorun olmasada Siyasi polemiklere girdi. Ona muhtac degiliz.

0|0
    0|0
    • Pota altında ömer aşıkta yok. Semih ve furkanla olur mu sence

• Oguzun kapasitesi belli yıllardır takımda
      Sirp rus İspanyol pivotlara karşı hep ezildi

• Asagida yorumda gordum sevinme olayi. Twitter hesabindan kullandigi ifadeler icin denk geldi dedi. Sonuc olarak volkansiz milli takım gibi bir durum. Bana kalsa ergin atamanin basinda oldugu takima oyuncu gondermem. Vs vs.

• Türkiye yenilince sevinen birinin Milli Takım da işi ne

0|0
    0|0
    • Yenildiğini belgeleyen kaynak var mı
      Şampiyona öncesi çağrılmadığı halde kalbim milli takımla olacak dediğini okudum

Yükleniyor...