O adamın şu huyunu, bu adamın bu huyunu, ötekinin o huyunu karıştırıp, ortaya düşlerinizdeki prensi çıkartın

O adamın şu huyunu, bu adamın bu huyunu, ötekinin o huyunu karıştırıp, ortaya düşlerinizdeki prensi çıkarma hayaliniz elbette vardır sevgılılerınızden bır karma yapsanız hangı ozellıklerını alırdınız ortaya ne cıkardı

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Dürüst olsun mesela bana yalan söylemesin asla. Sadık olsun benden başka kimseye gözü bile kaymasın. Kadın gibi trip yapmasın. Kıskansın beni başkalarından. Giyimime de karışabilir bokunu çıkarmadan. Moralim bozukken bile güldürebilsin beni. Kasıntı olmasın eğlenmeyi bilsin falan. Bu kadar başka olursa söylerim :D

0|0
    0|0
    • tabıkı aklınıza geldıkce soyleyın sımdılık bukadarı yeterlı heme sızın ıcın sıparısınızı hazırlıyoruz

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç sevgilim olmadı ama:

Hz.Ömer gibi cesur

Hz.Ali gibi bilgili

Hz.Osman gibi edepsizleri bile utandıracak kadar edepli

Hz.Ebubekir gibi sadık

;

;

Ve

Hz.Muhammed gibi şefkatli...gibi dedim,çünkü benzese,onları andırsa bile yeter.Onlar kadar asla olamaz zaten.

0|1
    0|0
  • Düşlerimizdeki prens yokluktan çıkıp gelmiyor,eldeki çobanla yetinmek zorundayız.

1|0
    0|0
    • :) o cobanı koyunde bgenıyorsunuz sonra sehıre getırıyorsunuz ve begenmıyorsunuz

• Çoban bir benzetme sadece,prens aramanın mantıksız olduğunu,çobanı da ya da normal birisini de sevebileceğimizi söylemeye çalışıyorum.Ismarlama ile olmuyor bu işler.

• tabıkı bır hayalden bahsedıyorum zaten

• Immmmm...

Burak Özçivit gibi yakışıklı,

Çağatay Ulusoy gibi karizmatik,

Halit Ergenç gibi kudretli,

Selçuk Yöntem gibi asil olsun. Sesi de Selçuk Yöntem'e benzesin.

Huy olarak da,

İlgili ama bunaltmayan,

Seven ama yapışmayan,

Kıskanan ama abartmayan,

Sahiplenen ve sevgisiyle sapasağlam durabilen,

Çocuklarıma şefkatli, sevgili ve iyi bir baba olsun.

Mümkünse bir kaç yaş büyük olsun.

Ve akrep olsun başka burçla anlaşabileceğimi düşünmüyorum =)

0|0
    0|0
    • boyle bırının varlıgını bırak hayalını kurmak bıle delılık

• beni tarif etmişsin canım :D

All in 1 :D işte bu benim :D dur diğer kızlara da bakim belki onların da istediği erkeğimdir :p :D

• İşte bak hayal değilmiş bilerek tarif ettim zaten :p

• dürüst olsun- kültürlü olsun - dünya görüşü biraz geniş olsun .böyle bir insanla her türlü anlaşırım :)

0|0
    0|0
  • Ben sana özellikleri söyliyim sen dağıt olmaz mı:)

Sahiplenme,güvenilirlik,dürüstlük,cömertlik,espri yeteneği,zeka,çalışkanlık

0|0
    0|0
  • keşke mümkün olsaydı :D

0|0
    0|0
    • mumkun olsa ortaya nasıl bırsey cıkardı

• cok sabırlı, sonsuz hoşgörülü, hiç kıskandırmayan, kıskanan ama bunaltmayan, cok seven, hep ilgi gösteren bi adam cıkardı :)

• guzel bır karısım :)

Erkekler Ne Diyor 1

• aga öncelikle güzel soru :D

benim ideal hatunum : hangi dinden olursa olsun ama yobaz olmasın :) dürüst olsun, iyi kalpli olsun, ev işlerinde becerili olsun, muhabbeti güzel olsun, güler yüzlü olsun

olsun da olsun yani :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...