Askerime bunu yazarsam kaç puan alırım?

Sen benimsin. Çünkü; emeğimsin, sevgi verdiğimsin. Çünkü; değer verdiğim, çaba sarfettigimsin. Çünkü; umutla bekledigimsin. Gülümsün, gülücüğümsün. En ufak şeydeki tebessümümsün. Sen benimsin. Çünkü; söz verdiğim,söz verenimsin. Ellerini tuttuğumda hala ilk günkü gibi heyecanlandığımsın.Bir anlık kızgınlığım, kızdığımdan dolayı kendimi affedemedigimsin. Sen benimsin. Çünkü; verdiğim yaşam savaşıms...ın. Amacımsın,ulaşmaya çalıştığım hedefimsin. Her saniye düşündüğümsün.. Sen benimsin. Çünkü; erimsin, erkeğimsin. Her şeyinle benimsin. Yada her şeyinle seninim. Sen benimsin. Çünkü; beklediğimsin, gelişimi bekleyensin. Hayallerimde mutlulukla beklediğimsin. Sen benimsin. Çünkü; dünümdün, bugünümsün, yarınım olacaksın. Sen benimsin. Çünkü; oturup ALLAHA yalvardığımsın. Dualarımda bahsettiğim. Her yerde gururla anlattığımsın. Sen benimsin. Çünkü;tek dilediğimsin. Umudumsun, huzurumsun, saygımsın, kendime olan güvenimsin, hayata bakış açımsın. Sen benimsin, her şeyden önemlisi ben seninim..

Güncellemeler:
Buna benzer yazılar varsa ya da erkek arkadaslar askerde size yazılan güzel şeyleri söyleyebilirsiniz :)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• bnden 100 tam puan aldın bıle :D

1|0
    0|0
  • ben şunu merak ediyorum bunu buraya yazarken hiç üşenmedin mi :D

1|0
    0|0
  • bu kadar cok şey yazana kadar seni çok seviyorum yolunu dözlüyorum birde 3 noktayı koydummu kafidir.

0|0
    0|0
    • Onlar geleneksel sözler zaten onlar söylenmeden olmaz :) O bana sabah güzel bir söz yazdı arkadasları var kardes gibiler onlar arayıp duruyordur bende durup dururken mesaj atarak süpriz yapmak istedim ama ne yazıcağıma karar veremedim bununla mutlu olucağını düşündüm olurmu sizce? :)

• Teşekkür ettim :)

• bu da nesi? bi sey anlamadım

0|0
    0|0
    • Neden ya? :D

• bu güzel olmuş tebrik ederim :D

• oh rahatladım teşekkürler :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Burda 2 xper veriyorlar gerçek hayatta ne verirler bilemedim:)

1|1
    0|0
    • Gerçek hayatta olsa sen kaç verirdin önemli olan bu :)

• Çok uzun be şekerim okuyamadım.Özet yaz uzun uzun yazıp havalandırma erkek milletini.

• Bende sevmem ama o askerde işi yok gücü yok okur ne kadar uzun olursa olsun :D önemli olan şu noktada mutlu etmek :D

• Dürüst olayımmı? Okurken bile sıkıldım...

0|0
    0|0
    • Gerçek yorumun icin teşekkür ederim gene de peki sen örnek verirmisin? :)

• Edebiyat kitabının Sayfasını fotokopi çektirmiş gibi uzun uzadıya yazma.. Bu kadarda . Kompliman yapılmaz ki :)) Bir zahmet birazda hatırını sor :))

• Onlar yapılıyor zaten canım:)

• Bende sevgilim varken o askerdeyken öküze çok güzel yazı yazmıştım hediyenin yanında.. Tam hediyeyi yollayacağım zaman ayrıldık. Heves meves kalmadı. Şuan yazı hangi çöplüktedir bilemem.

0|0
    0|0
    • Aklındaysa paylaşmanı isterdim :) Herşeyde bir hayır vardır üzme kendini canım.

• Aklımda değil, aman gelmesinde. Tabi canım üzülmüyorum ne üzülcem :)

Yükleniyor...