Sporcular bakar mısınız beslenme hakkında?

arkadaslar fitness'a gidiyorum 10 gundur fakat beslenme konusunda bazı sorularım olucak. oncelıkle sabah kahvaltısında reçel yenılebılır mı? 2. olarak mesela barbunya, kabak, nohut, fasulye patates yemegı ama kızartması degıl bunları yemekten zarar gelir mı? ve son olarak meyve olarak şeftalının cok kalorı oldugu soylenıyo yesem bişey olur mu? dikkate alıp yardımcı olanlara tesekkürler...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle kilo problemin varsa bölgesel incelme ve yağ yakımı istiyorsan reçelden ve her türlü şekerli şeyden uzak dur. Çayı kahveyi şekersiz iç. Limonataya veda et.
    Sabah kahvaltında mutlaka yağsız yumurta tüket biraz peynir (lor çok faydalı ya da az yağlı beyaz peynir) domates salatalık biber (acı seviyorsan termojenik etkisi sayesinde vücut ısın artar terlersin ve yağ yakımın hızlanır.)
    Barbunya , nohut , fasülye ağır karbonhidratlı bakliyatlardır çok olmadan tüketebilirsin.
    Patatesi fırınlayarak yiyebilirsin 1 avuç büyüklüğünde kafi. Meyve olarak şeftaliyi günde 1 tane tüketmende sıkıntı yok. Ton balıklı salata tavuklu salata yanında bir avuç esmer prinç yeterli olur.
    Daha detaylı bilgi istiyorsan yardımcı olabilirim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende 4 aydır fitness yapıyorum 21 kg verdim ilk başlarda çok dikkat ederdim beslenmeme artık dikkat etmiyorum ama kilo vermeye gene devam ediyorum vermem gereken bir 15 kg daha var.. Reçelden uzak durmanı öneririm nede olsa şekerli.. Amacın kilo vermekse tabi... Patates kızartması az yağlı olmak kaydı ile yiyebilirsin.. Diğer baklagillerde hiç bir sıkıntı yok...

0|0
    0|0
  • Günde 1 şeftaliden birşey olmaz reçel yemeni önermem kuru fasülye vs. çorbalarda yağ suyunda oluyor suyunu içmezsen iyi olur

0|0
    0|0
  • saydıgın yemekelrı haşlanmıs olarak yıyebılırsın recel yemeyı brak ara ögün olarak 1 meyve yıyebılırsın.

0|0
    0|0
  • Bende fitness a giden sporcuların beslenme notları var
    Fotoğrafı sana nasıl yollayabilirim hepsi içinde yazıyo sabah kahvaltıda ne yiyeceğin öğle akşam.
    Spora gitmeden yenilen besinler.
    Spor çıkışı yenilen besinler felan

0|0
    0|0
    • Kardeşim hizliresim. com a fotografi yukleyip link atıcan banada atarmisin programini

• Fazla yemediğin sürece sıkıntı olmas

0|0
    0|0
  • Ara ara sık sık ye. protein agirlikli beslen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben gidiyorum ama zaten zayif oldugum icin beslenme programi almdim alsam bana gulerler zaten :D normal fitness programim var

0|0
    0|0
  • şeftali çok kalorili değil hatta çoğu meyveye göre az bir tane küçük şeftali 40 kalori yani.

0|1
    0|0
  • Takma ya kaç kere gelicen dunyaya

0|0
    0|0
Yükleniyor...