Cristiano Ronaldo ve şanssızlığı ...

Sen 91 Gol'un 30'unu Penaltıdan At Dünyanın En İyi Oyuncusu Ol Bence Ronaldo Hem Real Madridde Gösterdiği Hemde Milli Takımda Gösterdiği Performansla Kesinlikle RONALDO OLmalıydı Hakkını Yiyorlar Bence BU Adamın...Messi bence Uefacelona ile baya haşır neşir.

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• Ronaldo'nun sevgilisi Irina Shayk diye kıskanıyorlar diye duydum :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ronaldo; "Ben dürüst bir insanım ve Altın Top ödülünü kazanmayı istediğimi saklamayacağım. Ama, Altın Top kazanlar hiçbir şey kazanmıyor. Geçen sezon ligi biz kazandık, ama bana bir ödül verilmedi." demişş :)))

ONunda messiyi çekemediği çok acıkk

0|0
    0|0
    • Ee yalan mı söylemiş , kim olsa komplekse girerdi bu haksızlık karşısında...Messi kıskanılacak bi oyuncu olabilir ama Ronaldo kadar değil ;)

Erkekler Ne Diyor 8

• 1985'ten beri Real sempatisi olan bir adamım. Ronaldo da en takdir ettiğim oyuncudur. Barcelona'dan ise nefret ederim. Bu girişten sonra diyebilirim ki yapacak başka birşey yoktu.

Yaz sonuna kadar Ronaldo La Liga title'ı ile bir adım öndeydi ama Messi hayvanı öyle bir depar attı ki ligin yarısı gelmeden 27 gol olmuş durumda. Ronaldo ise aslında hayvansal bir gol atıyor olmasına rağmen takımı geri planda kaldığı için şansını azalttı.

İşin özeti Real CL'yi alsaydı hem Ronaldo hem Mourinho seçilirdi. Messi'yi bu kadar öne çıkaran elbette ki arkasındaki ekip, Ronaldo EPL'de de olsa bu noktada olurdu. Messi de aday olur ama bu kadar kesinlik yaratacka gol farkı olmazdı.

Ben en çok Del Bosque'nin yılın koçu seçilmesine çıldırdım. Anahtar teslim bir takımla 4-5 maç kazanıp kupa kazanmak? Eğer kupa bu kadar önemliyse neden yılık en iyi 11'inde CL'de final oynamış tek bir adam bile yok?

0|0
    0|0
  • aslında messiyi madride ronaldoyu barcelonaya alacaklar öyle oynatacaklar o zaman eniyisi belli olurr

0|2
    0|0
  • evet hakkını yiyorlar

0|1
    0|0
  • messi takim oyununa adepte ve bir yilda en fazla gol atma rekorunu kirdi.

Ronaldonunki ise tamamen bireysel goller diye düsünüyorum ben.

0|0
    0|0
  • messı hala neyı kantlamak zorunda kı

0|0
    0|0
  • platini'ye coplatıyomuş diye duydum messi. hatta sepp blatter de katılıp swing yapıyorlarmış bak sen cüceye

0|0
    0|0
    • Barça'nın ne kadar çirkef ve koruma altında olduğunu bilmeyen tek bamya sensin herhalde.

• Aynen öyle , Neymar'da avrupa'da yapamaz mesela Brezilya ligi kolay çünkü ama cr7 her ligde oynar ve en zor ligden geldi adam ...

• neymar lakayıt pezevengin teki şov yapsın o anca :)

• Ya Messi alçak gönüllü duruşu ve istatistiklerle işi götürüyor ,ama ronaldo kişilğini fazlasıyla yansıtıyor ve bunu insanlar çekemior .Ama messi çok akıllı bi adam hak ediyor .

0|0
    0|0
    • Ronaldo'nun karakterini Messiciler ve futbolla ilgilenmeyenler bilmez , tamam Messi çok iyi bir insan olabilir ama Ronaldo da keza öyledir.

• İyide ödül verirken kriter mi koyuyorlar kazanabilmek için , karaktere mi bakıyorlar :S ?

• Bakmıyolar ama sonuçta biliç altı ön planda insanlarda :)

• yapacak bişi yok şans önemli

0|1
    0|0
Yükleniyor...