3 ayda fitness?

arkadaşlar 3 aylığına vücut geliştirmeye yazılacam nekadar bir gelişme olur kilolu birisi değilim kilom normal 3 ayda nekadar bir gelişme olur kas yapabilirmiyim hangi kaslar olur?

Güncellemeler:
ay gitmicem 1 - 2 yıl falan gidicem ben sadece 3 ayda ne kadar fark olur diye soruyorum

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş bu baya detaylı bir konu altyapına felan herşeyine bağlı 3 ayda gözle görülür birşeyler yapabilirsin ama kardiyo felan girme pek %50 yağ %50 de kas yakarsın genel olarak ağırlık çalış ve protein ağırlıklı beslen

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 13

• Sıki calişir ve iyi beslenirsen baya fit olabilirsin

0|2
    0|1
  • %70 beslenme %15antreman %15 dinlenme. Ona göre yap herşeyi

0|1
    0|0
  • 3 ayda saçların falan uzar biraz vücudunda da başka pek bir değişiklik olmaz

0|1
    1|0
  • bir cacık olmaz 3 ayda kusura bakma en az 1 yıl

1|1
    0|0
  • 3 ayda aman aman bir değişimin olmaz, ama gözle görülür bir ilerleme kaydedersin, ama gerçek bir değişim istiyorsan 1 yıl

0|0
    0|0
  • kafanda yıl hesapla ay değil yıldan önce gelişim olur ama istediğin için yıl lazım

0|0
    0|0
  • Vücud genetigi bağlı

0|0
    0|0
  • Doğru beslenirsen uyku düzenine dikkat edersen sporunu da adam gibi yaptıkdan sonra tişörtler dar gelmeye başlar :)

0|0
    0|0
  • Fit bir vücut için en az 12 ay

0|0
    0|0
  • Kaslar tamamen açığa çıkmasa bile, en azından ciddi oranda sıkılaşırsın biraz da azmine bağlı bu

0|0
    0|0
  • kardeşim ilk önce güzelbi eğitmen bul ben 6 ay yaptım hiçbirşeye yaramadı dediğim gibi iyi bir eğitmenin olursa kısa sürede güzelbi gelişme gösterirsin ama 3 ay çok az birsüre

0|0
    0|0
    • yok 3 ay gitmicem 1 - 2 yıl falan gidicem ben sadece 3 ayda ne kadar fark olur diye soruyorum

• 3 ayda anca kaslar sıkılasır vucüt spor yapmadıysan kendine gelir sonra baslar kas dedigin aylarda olmaz öyle olsa herkez body yapar

0|0
    0|0
  • süreklı yapmayı dusunmuıyorsan bosuna baslama yine başa dönersn.

0|0
    0|0
    • 3 ay gitmicem 1 - 2 yıl falan gidicem ben sadece 3 ayda ne kadar fark olur diye soruyorum

Yükleniyor...