Aslı Çakır Alptekin'in dopingli çıkması hakkında ne düşünüyorsunuz?

2012 Londra olimpiyatlarında doping kullandığı ortaya çıktı.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• rezil ediyolar.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zaten sayılı zaferlerimiz var onları da hileyle alıyorsak vay halimize. Utandım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Savunmasını dinlemek lazım. Kurallar olmadık şeylere de doping diyor bazen.. Ama kullandiysa, kimse bile bile rezil etmez kendini.. Skandala imza atmaz.. Süreyya ayhanda da çıkmıştı, silindi gitti.. bilmiyorum , böyle sporcuları bu şekilde harcayan güçler de olabilir perde ardında..

0|0
    0|0
  • Daha önce yasaklı olmayan madde şu an yasaklı olduğu için aldı cezayı
    Yazık oldu

1|0
    0|0
  • dün show radyoda nihat ve sivri dinlerken bu konudan bahsettiler. ve olayı en çok doping bu hükümet zamanında oldu diye akpyi suçladılarya la.:) ne tür bir manyaksınız siz anlamıyorum (sözüm bu gibi düşünenlere) ...

0|0
    0|0
  • zencilere sürekli verirse ayakta kalacak hali kalmamış oda doping yapmış.. az seks yapsın

0|0
    1|0
  • Dopingli çıkması çok üzücü aynen Elvan Abeylegessenin A numunesinin pozitif olması gibi ama 8 yıl çok fazla tek tesellim olimpiyat altınının Gamze Bulut ile Türkiye de kalacak olması

0|0
    0|0
  • kullanmayan mı var?
    nerdeyse malzemeciler bile kullanıyo

0|0
    0|0
  • En dandik sporda bile doping var ne diyim, b*k ettiler spor dünyasını

1|0
    0|0
  • ülkemizde spor cahillerin elinde olursa daha çok şeyler olur

0|0
    0|0
  • Oha Kızım 1721 senesinde Olan olayı şimdi niye söylüyosun

1|0
    0|0
  • terbiyesiz

0|0
    0|0
  • Aslı Çakır denilen şahsiyeti Türkiye spor bakanlığı başkanı olsam lisansını falan da iptal eder ömür boyu men ederdim. Ülkemizin yüz karası işte!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya imam osurursa cemaat sıçar diye bir atasözümüz var. Aha tam bu durumluk

1|0
    0|0
Yükleniyor...