Birden arkanızı dönüp gitmek sizin için bu kadar kolay mı?

Kızlar...Erkekler neden hep böyledir...Erkekler cevap verin..

Karşınızda size ilgisi olan bir bayan gördügünüzde neden hemen cinsellik güdüleriniz ayaga kalkar? neden insanca düşünemez olursunuz ve neden karşınızdakilerin duygularını önemsemezsini?

Birden arkanızı dönüp gitmek sizin için bu kadar kolay mı...

Bu dengesiz halleriniz doguştan mı...

0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

• Çoğu öyle.Her şey cinsellikten ibaretmiş gibi bakıyorlar.Sıradanlaştırıyorlar aşkı basitleştiriyorlar.

Duyguları kullanarak cinselliğe ilerleme amacı içindeler oysaki olması gereken duyguların kendiliğinden cinselliği çağırması.Amaç değil araç olmalı cinsellik.

Bağlanmak sevmek için araçlardan birisi olmalı.Cinsellik amacıyla başlayan bir ilişki,duygulara hitap edemez.

Bedensel ihtiyaçları gidermektir o.Ve bedenle o kadar meşgul olurlar ki ruhları aç kalır.İnsan önce ruhunu doyurmalı,ruhu tok olan bir insanın bedeni de aç olmaz zaten...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Çünkü duygular manevidir, cinsellik ise maddi ve manevidir. Hala enerji formunda olan melekut tarzı yaratıklar olmadığımıza göre önce maddi veya maddi&manevi bir arada olana yönelik hareket ederiz. Dinlerinizin size dediği nefis olayı da bu değil mi? Madde dünyada madde bedenlerde yaşıyoruz. Beyinsel algı mekanizması da maneviyi bile madde olarak algılamaya yönelik programlıdır. Tıpkı madde denilen şeyin sadece elektrik akımlarından meydana geldiği ama bizim ille de onları maddeleştirerek algılamayı tercih etmemiz gibi bu konuda da ve her konuda da öncelik madde olandadır. Bunun sokak tabiri de ''et ete değecek'' olarak basit ve ilkel olarak özetlenebilir. Bütün bunlara ek olarak, erkeğin dişiye göre daha fazla cinsellik isteğinde aktif olması tamamen müsait olma durumundan ileri gelir. Kadınların aylık döngüleri onları aktif cinsel yaşamdan alı koyan etkenlerden biridir. Bununla birlikte kadınların döllenebilecek uygunlukta tek yumurta hücresini döngüye sokmalarına rağmen, eril bireyin milyonlarca sperm hücresini sürekli döngüde sokması da onu daha aktif yapar. Bunlara bir de testeron-östrojen ana hormonları ve yan hormon farklılıkları ve düzeyleri de eklenince erkek cinsinin daha cinsellik yanlısı olması kaçınılmazdır.

Bütün bu açıklama neden önce cinsellik düşünülür içindi.

Gelelim erkekler için dengesiz hallere. Bu genelleme yanlıştır ve dişi bireylerin dengesiz olması genellemesi daha doğrudur. Bunu da menstürasyon döngüsü ve hormonal değişiklikler mecburi kılar.

Olayın anlaşılmaz bir yönü yoktur aşk, sex vs. her şey kimya, fizik, biyoloji, elektrik ve matematikten ibarettir. Bunu renksiz olarak nitelendirebilirsiniz ama bütün kainatın rengi budur ve renkler de kimya,fizik ve matematik sonucundan başka bir şey değildir.

Başka soru?

1|1
    0|0
  • Cunku artık iliskilerin adı cıkar uzerine kuruluyor.

Allah hayırlı eş bulmayı nasip etsin herkese niyetince.

3|0
    0|0
  • cınsellık ole sadece ılgı ıle olmaz hıssettırılır kı bısıler yasanması gerekır kı yasanır bu sadcece erkegın ıstemsı ıle yasanılan bısı degıl kımse sadece cınsellık olsun dıye hayatında cınsellık ıstemez kımı bunu harbı harbı saglam sekılde yasar kımı ıse serefsızce bunu reklam eder reklam edenlerın soledıklerı ıle ergen ıtler havlar onların hırıltısından da kızlar ıllakı yanlıs anlar ama anlatan degıl yasayana bakıcan yasanmamıs gercekler gercek degıldır ılıskıde sadece erkegı suclamak cehalettır erkek donup gıtmez erkegın donusunde mantıklı sebepler vardır nasıl bır kız elını uzattıgında erkek tutmadıgında kız benı ıstemıyor dıye dusunuyorsa erkekte elını uzattıgında tutmayan kıza verebılecegı bıseyın olmadıgını dusunur cekıp gıden kadın erkek olarak degerlendırılmesı gerekır onyargılarla erkekler hep suclanmamalıdır ılıskılerın bıtısı konusunda hıc bır erkek yasadıgı ılıskıden memnun ıse yasadıgı ılıskıde mutlu ıse yasadıgı ılıskıde kendını guvende hıssedıyorsa hıcbır erkek yasadıgı ılıskıde huzurlu ıse yası bası aklı kemale ermıs gecmıse donup keskelerede yasamıyorsa ardına donup gıtmez ardında gozu yaslı kımseyı bırakmaz

0|0
    0|0
  • Eğer ilgi gösteren kıza karşı ilgi yoksa içimizde ve eğer karşıdaki de eğer aklı şeyinde olan birisiyse hazır bana yazıyor bari ayarllıyip yatağa atim olmazsa da çeker giderim modundadır. Eğer gerçekten o da sana karşı bir şeyler hissediyorsa emin ol cinsellik güdülerinin c'si aklına gelmez erkeğin :)

1|0
    1|0
  • allah sevdiğine kavusştursun. cinsellik illa ki olur yalnız iin içinde başka bi şey var sanırım. çünkü her erkek ole duşunmez.

1|0
    0|0
  • Sen abazayı bulursan öyle olur. Ben napayım. Ben kaldırıp başımı bakmıyorum bile. İnsanları farketmiyorum. Sen abaza erkeklere ilgi duyuyosun veya ilgi duyduğun erkekler abaza denebilir. Sizin en önemli özelliğiniz bu tüm erkeklerin oğlanı havaya dikiliyor. Yav bırakın Allah aşkına bu tür spekülasyonları, önyargıları. İyi akşamlar.

0|0
    0|0
  • sana tek sorum var... her asık olduguna sen nıye verıyorsun? senın sordugun soruya paralel bır soru sen bunu cevaplarsan kendı sorunun cevabını da bulursun

0|0
    1|0
    • Verme ne biçim bi usluptur ya! Erkeklerin ruhunda oyunculuk oldugu için kızlar çabuk duyguya kapılıyolar

• erkeklerde deger verır lakın olcer once mesela cogu erkek zorla bır kıza bırsey yapmaz ılk once bunu kelımelerle hayata gecırır kızın buna bakıs acısını olcer.kız buna meyıllı hareketler gosterırse ısını gorur ve arkasına donup gıder.cunku kız gozunde basıtlesmıstır.burda dıkkat ederım lakın hıc katılmam bekaret konusuna cunku cogu erkegın dedıgı ruhda bekaret sozu sadece sanalda kalıyor.ve yasına ozellıkle saygı duydugum bır bayan cevresı bu konuda dert yanmakta lakın gercekle sanal farklı

• neyse hos sohbetınız ıcın tesekkurler ıyı aksamlar dılerım

• bu soruyu bana değil SİGMUND FREUDa sorman lazımdı ama ne yazık ki buraya kadar düşmüş bir soru ve cevabını vereyim, evet cevap bir soruda SİZ KIZLAR NEDEN ÇOK ANLAYIŞSIZ VE DIRDIRCI OLUP İNAT EDER, KISKANÇLIK KOMPLEKSLEİNE GİRERSİNİZ :) işte bunun cevabı gibi senin sorunun cevabı da :) daha da anlamadıysan doğamız gereği belki böyleyiz biz ERKEKLER ve KIZLAR :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle birisi değilim

1|0
    0|0
  • 1. genelleme yapmayalım

2. Ford maganduss turlerı bunların en yaygın olanıdır akllları seylernde atan ksılerdırr..

0|0
    0|0
  • ha şimdi seni hatırladım sen su sadist bayansın.niye hep erkekleri suçluyosun ki.siz kadınlar yakısıklı bı erkek görünce onu arzulamazmısnız.biz arzulayınca sapık siz arzulayınca hoşlanma

0|0
    1|0
    • Hayır ben o sadist bayan degilim...Soruyu iyi okursanız ben genelde sevgi gösteripte 2 gün sonra farklılaşan çıkarcı erkelerden bahsediyorum karşısındaki insanın duygularını önemsemeden çekip giden gerizekalılardan

• bak o konuda dogrusun biz erkeklerde ıkı tane benligimiz vardır.1. masum benligimiz kadınları ele gecirimek için kullanırızasktan falan bahsederiz.2.side seks benligimiz karsımızdaki bayanı bir seks tanrıçası gördügümüz benlik.ama burda kadın erkegin bu ıkınci benligini basırması gerekir.

• bir kalem de erkeklerin alayını harcamışsın..

0|0
    0|0
  • benim için kolay

0|0
    0|0
  • Fazla ilgi tüm erkeklerde muhtelif yerlerde kalkma yapar birazda bütün ilişkilerinde kıça yenilen tekmenin intikamınıda alma fırsatının dayanılmazlığı olasılığı da var:)

0|0
    0|0
  • kim ne yaptı gene ula hemcinslerim kahredionuz adamı be.

0|0
    0|0
  • kurunun yanında yaşıda yakmak bu oluyor sanırım.

0|0
    0|0
  • biraz sarraf olmak lazım

0|0
    0|0
  • Ne yapılacak peki? Yaş 70 değil ki ele ayağa düşünce bize baksın diye düşünelim.Evliliğin 1. amacı bana göre cinselliktir daha sonra sıcak bir yuva ve vefalı bir ilişki.

0|0
    1|0
  • Dengeli olunca kaybediyoruz.Dengesiz olunca siz kaybediyosunuz daha az zarar görüyoruz belki ondandır.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• doğaları böyle.

1|0
    0|2
    • kadının iyisi kotusu var erkeğin de ? doğası ole olan yok sanırsam

• çünkü onlar hayvannn

1|0
    1|3
Yükleniyor...