Aldatıldım ve hamileyim

aynen böle işte 1 bucuk aylık evlıyım ve esımın telefonunda bı bayanla mesajlarını yakaladım evi terkettim ancak 1 hafta once 4 haftalık hamıle oldugumu ogrendım şu an benı aramıyor hamıle oldugumu bılıyor 1 kere geldı tartıstık senın hayatın var benımde olucak bıdaha asla barısmayız benı bebegımle kabul edıcek bırısı olur elbet dedım arkasını dondu ve gıttı hala aramadı ne yapıcam ben sımdı bebegı aldırmalımıyım ?

Güncellemeler:
neden aldattıgını sordugumda hakettıgımı sölemıstı.

0|0
27|15

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle o f*hişe adam defolup gittiği için memnun ol... Eğer çocuğuna bakabileceğine inanıyorsan maddi manevi, bebeğini doğur. Ama bakamayacaksan, bebek perişan olacaksa, aldır vakit geçmeden.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bak o çocuk sana allah c.c emaneti şimdi bu çocuğu aldırırsan gerçek alemde iki eli yakanda olucak çocuk rızkı ile gelir. Hem ne demek gücüm yok yha çalışırsın ne var bunda kendini küçültme bukadar sana rabbim böyle bir hediye bahşetmiş hemde nikahlı eşinden . O şerefsiz de olsa sakın aldırmayı düşünme ..

0|0
    0|0
  • ona kıyabılır mısın ? babasının yaptıqı affedılır bıseymı bılmıorum senın acından.. ama o senın bebeqın..

0|0
    0|0
  • Daha yeni oldugu için acaba kendini evliliğe hazırlayamadımı acaba bende birbirinizi kaybetmeyin her insan hata yapabilir ortada bide yavrucak var sucsuz masum bende tartısmadan karsına al konusmayı dene eger gerçekten düzelmye ve yaptıgından pişman olmussa birkez daha denemeni isterim..

0|0
    0|0
  • boşanmak istiyormusun?

0|0
    0|0
  • bebeğin suçu yok dünyaya getirmelisin onu, adamın yaptığı kabul edilir şeyler değil, hele hele daha yeni evlisiniz bu neyin aldatması yani

0|0
    0|0
  • seni yanlış anlamış senin onu aldattığını düşünmüştür yada başka şey var

0|0
    0|0
  • ufff ya serefsizliğe bak :((( senin adına çok üzüldüm kafanı topla ve insanlık adına bişeyler yapmaya çalış lütfen

0|0
    0|0
  • aldirma ayril cocugunu dogur hem annesi hem babasi ol

0|0
    0|0
  • bebeğini seviyormusun.ilk önce o senin bebeğin.onu istiyormusun.sana anne demesini,senin için dünyayı yakacak birini kendi ellerinle kucaklamak mı istersin yoksa onu öldürmekmi.

0|0
    0|0
  • insan kendi evladını öldürürmü.bu kadar cani olabilirmi insan.

0|0
    0|0
  • zor bır secım ekonomık ozgurlugun varsa dogur derım .kucuk cocugun gunahı ne

0|0
    0|0
  • aldır bebeği sonrada boşan ailenin evine dön

1|0
    0|1
  • o bebeği aldırısan emin ol ölene dek pişmanlıkla yaşayacaksın

0|0
    0|0
  • aylen ne diyor bu duruma

0|0
    0|0
    • elyındır o

• basta bole degıldıkı bambaska bı ınsandı o hatta aldtırken bıle okadar samımıydı kı..

• busoru bana inandırıcı gelmedi

Kızlar Ne Diyor 27

• hic kimse aldatilmayi hak etmez bu bir! birak defolsun gitsin srfsz, oyle kocadan gelecek hayir allahtan gelsin. cocuguna gelince, 1aylik daha cocuk degil diyenler yaniliyor. cocuk anne rahimine yerlesir yerlesmez canli bisey. kesinlikle aldirma cocuk katili olma mahserde. gunahi cok buyuk. kocana gelince bosa gitsin, calismiyorsan is bul kendine cocugunada bak. Devletin senin gibi durumda olanlara yardim paralari var. birde o srfsiz tazminat nafaka odeyecek hem sana hem cocuguna. iyi otur dusun oyle karar ver. sakin o adinin acisini gunahsiz bebenden cikarma. sevgiyle kal

0|0
    0|0
  • aldır tabiki adam yine aldatcak yada boşanıcaksınız babasız çocuk büyütmek hemde hayat bukadar pahalı ve zorken kolay mı?

0|0
    0|0
  • Güzel kardeşim...bebeğini aldıramazsın:)

Bundan dolayı İsrailoğullarına şunu yazdık: “Kim, bir insanı, bir can karşılığı veya yeryüzünde bir bozgunculuk çıkarmak karşılığı olmaksızın öldürürse, o sanki bütün insanları öldürmüştür. Her kim de birini (hayatını kurtararak) yaşatırsa, sanki bütün insanları yaşatmıştır.And olsun ki, onlara resullerimiz apaçık deliller (mucize ve ayetler) getirdiler. Ama onlardan birçoğu bundan sonra da (hala) yeryüzünde aşırı gitmektedir.(Maide,32)

Kocanı(!) da boşar mısın bilemem,Allah yar ve yardımcın olsun.

Üzülme,Allah O'nu bildiği gibi yapar...

0|0
    1|0
  • 1.5 ayda değişen ne ?

0|0
    0|0
  • evlendiniz, kaçıncı günde hamile kaldın? oha diyorum... köyde mi yaşıyorsunuz ya.. evet ama belli ki evet.. cehalet ah cehalet..

0|0
    1|1
    • pardon koyde yasamakla ne alaka 1 . koyde yasamıyorum 2. ha dıyelım kı yasıyorum sen kmsın kı koyde yasaynları bu sekılde yargılıyorsuun 3. cehaletle alakası yok kendımız ıstedık bı bebegmızn olmasnı denedık ve oldu ancak o aldattı . bılmem anlatabıldım mı ?

• cahil bir bayan oldugun anlatmaya çalıştıgımı anlayamamandan belli zaten:)) boşver tatlım anlatmaya çalışsam sabahı bulur ne sen anlarsıııın ne benim gücüm var buna, sen boşver:) en güzeli seninkisi valla ben de istiyorum böyle hiçbişeyden habersiz dünyadan habersiz yaşamayı:)

• ya bı ısıne gucune bak allah askına. Allah dusmanımn basına vermesın ben burda can cekısıyorum yaptıgınız muhabbete bak. hı cahılım naparsınız sızsınız tek adam...

• bebeği aldır boşa o adiyi onun dölünü taşımaya bile değmez. aldatan erkekleri yakmalı

1|1
    0|0
  • Aldırma tabi ki o bebeğin ne günahı var . Doğur büyüt yaşayın birlikte o pişman olup döner elbet ama sen bakma ona sakın .

0|0
    0|0
    • ona bıdaha asla bakmam ama cocugumu alırım senden dıyor hıc bı gelırım yok aılemle kalıyorum

• Allahım ne şerefsiz insanlar var ya .

• Bebeğinle beraber yoluna devam edeceksin.

Fakat başkasına sığınacaksan yani yeni evlilik vs gibi doğurma o çoçuğu yazık edersin.

Eşin suçlu sana birde hakettiğini söylemekle daha da giriyor yerin dibine fakat olmuş geri dönüşü olmamalı. Çoçuğun ailenle hayatına devam etmelisin.

0|0
    0|0
  • o adamdan sana hayır cıkmaz sen hıc umut baglama o adam denen mahluka aldırman en iyisi bence ileride seni daha cok sevıp sahıp cıkıcak bırılerı ckar bence

0|0
    0|0
  • böyle bi ortamda doğurman saçmalık olur ama ne olacağı da belli olmaz.

ya tedbirini alcaksın doğurmuyacaksın

ya da çocuğunu kendinle beraber bilinmezliğe sürükleyeceksin.

seçim senin tabiki.

1|0
    0|0
  • hamile kaldığın için mi evlendiniz

0|0
    0|1
    • hayır uzun surelı bırlıktelıgımız vardı .ewlendıkten sonra hamıle kaldım

• o zaman sana bir görev.. madem bu kadar heveslisin cahil olmadıgını kanıtlamaya haydi kanıtla. sabaha kadfar araştırma yapman gerekecek ama bilgin olsun. bana, türkiye üzerinde evlenen ve 1 yıl içinde evlendikten ne kadar süre sonra hamile kaldıgını ve eğitim kültür seviyeleri ile karşılaştıran bir tablo hazırla. İstatiskiki veriler bekliyorum senden. Kaynak olarak da, Tüik'den faydalanabilirsin diye düşünüyorum. Haydi bakalım kolay gelsin.

• Herşeyi geçtim. Bu adamı uzun süre tnaımışsın, bir ayda değişti değil ya? Hiç mi tanıyamadın bunu.Bebeğin ne suçu var?

0|0
    0|0
    • bende anlayamadım bebegın hc bır sucu yok elbette. 1 ayda ne degıstı bende bılmıyorum

• bakire evlenmedin oda intikami aliyo acaba

yada daha öncede dostu varmis bir ayda sevgili bulunmaz

yada aile zoruyla almis seni sevdigi kizida bi yanda idare ediyo

cok tuaf bir bucuk ayda aldatilmak

0|0
    0|0
    • bna da öyle geldı

• hayır bırlıktelıgımızn en basından berı bılıyordu bunun bı sorun olmayacagını söylerdi her zaman kendısıde bakır degıldı.

• ozaman sorun o degil

sanki intikam almak icin evlilik yapmis bir düsman gibi bu nasil insan ya

• önemli olan senin ailen senin yanında mı, sonuna kadar sana destek mi? eğer onlar destek değilse kmse destek olmaz açıkçası. ama ailen her koşulda arkandaysa ve eşin böylesine karaktersizse kendini üzme, minik bebeğin etkilenmesin :)

0|0
    0|0
  • Bebeği aldır

pezo kocayı boşa

kendi hayatına bak

1|1
    1|0
  • çocuk doğsa ne olacak sanki her gün doğduğu güne lanet edecek.ayrıl gitsin.ben üstesinden gelirim çocuğu tek büyütür ayaklarımın üstünde durabilirim diyorsan ayrı.ama anladığım kadarıyla o kadar güçlü değilsin.

0|0
    0|0
  • hayır sakın aldırma ! bırak şerefsizi. gayet güzel konuşmuşsun. adamsa gelir alır diycemde 1.5 aylık karısını aldatandan ne hayır gelcek kendi gelse bile.

0|0
    1|0
    • haklısın dogru soluyosunda arkadasın hayatının perısanlıgını anlıyorum elbette kucuk masum bı bebegın sucu olamaz ancak babasız evlat yetstrmek hıcte kolay olmayacak hangı ınsan kendı canından olmayan bı cocuga hakkıyla babalık yapabılır kı. kendı babası bıle aramıyor sormuyorken

• çocuğa eğer maddi olarakta iyi bakabileceksen anneden alamaz.

• inanamıyorum çok şaşırdım şuanda. ailenede inanamadım. o evlendiğin şerefsiz pisliğede. istanbuldamısın ? ben bile bakarım o minicik şeye. sen doğur. işte bul kendine. birinide bulursun adam gibi. doğur . alamaz ayrıca bebeği. çünkü bu tür davalarda anneye veriyorlar bebeği.

• kesinlikle aldır

0|0
    0|0
  • aldirma büyük günah ! ne sucu var bebeginin:((

Pi* babasi var sdce bu.

0|0
    1|0
  • eger daha 1 bucuk aylik evliyken aldatiyorsa sonralarinda da yapar inan bende bosandim ve keske ilk anladigim zaman ayrilsaydim diyorum boynuzlarim uzaya degmezdi aldirma konusunda birsey diyemem cocuklu olup ayrilmak hem zor ama hemde seni ayakta tutan güc veren birsey var cok iyi düsün ve kararini öyle ver hamileliginde de vardir bir hayir birde o cana kiymak ta var gerci daha cok yeni hamileligin ama cok cok iyi düsün karar ver Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Bir erkek bu kadar şerefsiz olamaz. Bu yüzden yazdıklarına ınanmıyorum kusura bakma

0|0
    0|0
    • daha ne tur ınsanlar var ...

• aarkasını dönüp giden bı adamdan birşey bekleme artık ... 1.5 aylık evlısınız severek evlenmedınız mı aldattıgını nasıl anladınız yada aldattıgına emın mısınız ... ınkar etme geregınde bulunmadı mı hıc eğer aldırma kararındaysan geç olmadan hallet burdakı ınsalırın solemesıyle deıl kendı kararınla yap bunu .. aılenle konus onlar dıoğru yolu göstereceklerdır

0|0
    0|0
    • sewerek ewlendık aslında. bunun ıhanet olmadgını soyledı sadece boslukta oldugunu ve o bosluga benım onu ıttıgımı söyledı aılem her ne kararı verırsem arkamda duracaklarını sölıyolar bebek ıcınse bılmıyorum

• o boşluğa sen nasıl itmiş olabılırsın bunun hakkında bırsey soluyo mu yoksa o hep o boslugun kenarındamıydı bır de o var.. onu dınledın mı hanı ne bıleyım dedımı sana ben senı sevıyorum aslında ama bı boşluk anıma geldı falan ...yada çocukla ılgılı kesın fıkrı var mı bu konuyla kesınlıkle mı ılgılenmıo o yapıya sahıp bırı mı az cok tanıyorsundur heralde...bebegını aldırma derım ben bır canı yok etme gıbı bır yetkıye sahıp degılsın en basında bunun vebalını ödeyemezsın

• bu ne boyle ya :S arkadşım yaşın çok genç evlılık için, belli ki evlendıgın kişide çok toy daha, nasıl boyle şeyler olabılır, sabır dılıyorum sana, bebeği aldırıp o kişiden boşanman mantıklı bence, o kişiden kesın boşan ama bebek konusu senı tedırgın edıyor kesın, ama yasın cok genc oldugundan tek başına bi bebeği hbüyütmek cok zor oluri, hemde senı aldatan bır erkegın bebeğini, ki zaten bebek durumunda değil o , güçlü bir insan ol ve biran once harekete geç, kendıne temız yenı bır hayat kur

0|0
    0|0
  • Eşinin hatasını bebeğine ödetmeyeceksin demi bunu yapmayacaksın ona. Aciz olma git iş bul çalış doğumdan sonra doğuma kadar ailen bakar herlade.

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin aileden büyüklerine danış bence

0|0
    0|0
  • Sakin o cocugu aldirma. Cok buyuk bir gunahii var. ;o

0|0
    1|0
  • Kesinlikle aldır bende yasadım aynısını doğurdum ve simdi hayatım perişan :(

2|0
    1|0
    • bebeğinin suçu ne ? sen kendin adam gibi adam bulamamışsan. allahım ya. bebeğe neden bağlıyosun hayatının perişanlığını ?

• allah razı olsun baksana abla ne tür ınsanlar var . allah senınde yardımcın olsun aklımda buluncak . ınsallah cocuklarının bahtı guzel olur allahım sana bagıslasın

• amin tatlım inş senınde hakkında hayırlısı olur ama aklını kullan zaten vicdanımız yuzunden degilmi su cektıklerimiz

Yükleniyor...