Bölgesel zayıflama ile ilgili bilgisi olanlar, neler önerirsiniz?

Arkadaşlar benim kilo problemim yok fakat belim fiziğime göre kalın boyum 1.72 kilom 55 yani normalim ama belimin ölçüsü 74 yani fiziğime göre kalın. Daha önce diyet yaptım sporla da ilgileniyorum ama belimi inceltemedim. Bölgesel zayıflama ile ilgili bilgi sahibi olan varsa bana yardımcı olabilir mi?

0|0
615

En İyi Kız Görüşü

• canım ben secret agenin 3 etkili vucut jelini kullanıyorum bölgesel zayıflama sağlıyor gitmeyen göbeğim bir ayda gitti. beden olarak incelip sıkılaşıyorsun dene derim tam senin derdine derman bir ürün

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Bölgesel zayıflamayla ilgili gerçekten bilgisi olan varsa elini öperim. Eyfel kulesi Antartika'da demek gibi bir şey.

0|0
    0|0
  • Canım kardeşim ben bu konu hakkında uzun bir makale yazdım soru şekilde onu okursan sana faydası olabilir ve yine okuduktan sonra aklına birşey takılırsa sana yardımcı olmak istiyorum bildiğim bilgiler eşliğinde...

www.kizlarsoruyor.com/.../q3607369-bayanlarda-fazla-yag-gobek-sorunu-kilo-verme-hakkinda

Okuduktan sonra yorum yaparsanız sevinirim

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama diye bir tabir şehir efsanesidir vücut bir yerden kilo almaz ve vermez belin incelirken kolun omzum vs heryer incelir sdce cerrahi müdahale ile yapılır onuda doktorlar ciddi anlamda kilolu kişilere yapar. şker undan uzak dur karbonhidratı az al zamanla incelir

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama diye bişey yok. Genetik veya beslenme vs sebeplerden dolayı yağın depolandıgı yer değişebiliyor. Belinde yağ sorunu yoksa genetik olarak kalındır. Yağ sorunu varsa diyet ve kardiyoya devam

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama, hmm... Marmara bölgesindeki insanlar 3 kilo versin, İç Anadolu bölgesindekiler 7 kilo versin. İzmirliler egolarından arınsın.

0|0
    0|0
  • Korse tak korse

0|0
    0|0
  • ya bu çok sıkıntı cidden benimde bacaklar öyle

0|0
    0|0
  • Belgesel zayıflama yoktur vücut bir bütündür farklı oranlarda lakin tümü zayıflar
    Bolgesel şekil aldırma vardır o kadar basit değildir
    Ne yapabilirsin anlatmıyorum keza spora gitmiyeceksin
    Bir yanlışı duzltip ilvir kaçar

0|0
    0|0
  • bölgesel zayıflama diye birşey yokki

0|0
    0|0
  • var, öyle birşey yoktur

0|0
    0|0
  • Basen olcunne

0|0
    0|0
  • Topraaam. bosver sal kendini yaa 😁

0|0
    0|0
  • spor yapsana :)

0|0
    0|0
  • bölgesel zayıflama [YOKTUR] !

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur saçmalık inanmayın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bir güzellik salonu vardı. Bölgesel zayıflama sağlıyolarmış bir cihazla. Ben merak ediyorum denemek istiyorum. Uygulanan bölgedeki yağları eritiyomuş sanırım

0|0
    0|0
  • Spor yap agirlik calis FX 15 ya da cla karnitin karnifit zero shoot al kremlerden daha etkili diyeyim sana protein agirlikli beslen

0|0
    0|0
  • Ben de 55 olmak istiyorum en büyük korkum bel.. Umarım halledersin

0|0
    0|0
  • Beslenme alıskanlıkların ve bölgesel pilates

0|0
    0|0
  • Bitki

0|0
    0|0
Yükleniyor...