Özrünüzün yetersiz kaldığını hissettiğinizde ne yaparsınız?

Özür dilemek de basittir, kalp kırmak da. Ancak ikisi arasındaki enerji çok farklıdır; birisi fetheder, birisi zulmeder.

Özrünüzün yetersiz kaldığını hissettiğinizde ne yaparsınız?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Özur dıleyıp susmam. eger özr dıledm ve yetersız kaldıysa yoklarım arada bı duzelmedımı dıye egerkı o ısıgı göremessem gnl alma cabalarım devam eder..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hiç bişey demem karşımdakinin kalkıp gitmesini beklerim , gitmezse kendim kalkar giderim

1|0
    0|0
  • özür bir erkek için bence çok saçma iinsan özür dileyecegi seyi yapmamalı.hele bir bayana asla .çünkü bayanlar ne kadar özür dlesende o hatayı unutmazlar.ya yaptıgın seyin arkasında duracan yada yapmayacan kendine hakım olcak

1|0
    0|0
  • Affettirinceye kadar ısrar ederim. Önemli olan özrü içten edebilmektir. Laf olsun diye özür dilenince karşı tarafın kabul etmemesi kaçınılmaz olur zaten. Samimiyeti karşı tarafa hissettirmek lazım.

2|0
    0|0
  • Keyfin bilir deyip zaman bırakırım. Ya gider ya gelir..

1|0
    0|0
  • guzel bır soru hıc dusunmedım.galıba vurdumduymaz davranıyorum buda benım sevmedıgım yonum

1|0
    0|0
  • hayatından çıkar giderim o kişinin

1|0
    0|0
  • ne söyleyecegimi düşünürüm

1|0
    0|0
  • sen bilirsin der örgüme devam ederim

1|0
    0|0
  • ayaklarına kapanırım gerekirse

1|0
    0|0
  • kabahat işlerim. özrüm kabahatimden beter olsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bazen benimde oluyo özürler yetersiz kalıyo içm parçalanıyo kendimi ifade etmek için ama hata yapılınca özürün ne faydası oluyoki

1|0
    0|0
  • kabahatimin büyüklüğü ve kime yaptığıma bağlı

1|0
    0|0
  • özrün en iyi telafisi hatayı bir daha tekrarlamamaktır.

1|0
    0|0
  • özrümü geri alırım

1|0
    0|0
  • Bilmem hiç özür dilemedim hayatımda.

0|0
    2|0
Yükleniyor...