Erkek seni seviyorum dediği kadını aldatır mı?

erkek hergün güzel sözler solediği sevdini sölediği,aşık olduğunu,o taptığın söylediği kadını niye aldatır?yada aldatırmı? erkekler size soruyorum.

Güncellemeler:
herkeze teşekkürler

0|0
22|40

En İyi Erkek Görüşü

• Benim ağzımdan o laf çıktıysa kesinlikle aldatmam isterse dünyanın en güzel kızı gelsin .

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 39

• Aldatmak çoğunlukla sevgiden ziyade dürtüden ve fırsatlardan ibarettir... Her ne kadar eşini, sevgilisini aldatmayan, aldatmayacağını söyleyen erkek sayısı oldukça yüksek olsa da burda bile her kıza asılan erkeklerin de birer sevgililerinin olduğu ihtimali oldukça yüksektir...

Bir çok erkek bir başka kadınla flört, aşk veya seks imkanı bulursa bu fırsatı kaçırmaz... Dolayısıyla bu ilişki size olan sevgisinde veya ilgisinde değişikliğe neden olsa da ilişkinin bütününde bir değişikliğe sebep olmaz...

Ancak işin içine aşk ve seks birlikte girerse, bu durumda erkek, en çok mutlu olduğu ve haz aldığı ilişkiyi tercih eder...

1|0
    0|0
  • Bu soru bu sitede şuana kadar gördüğüm en iyi ve en mantıklı soruydu. Cevabı ise genel olarak kendimden yola çıkarsam kızların genelinde bu var. Bazıları fazla ilgiye gelemez gerçekten. Seni seviyorum dediğimiz zaman sanki onu artık elde ettim tamamdır diye düşünüp aldatabilir yada kendisine ilgiyi dahada arttırmak için yüz vermeyebilir. Bu yüzden bazı erkeklerde onların eline düşmemek için kullanmak isterler. Ben bunu kızlar başlattı demek istemiyorum ama olay döngüsü tamamen : Bir kız birini sever yada bir erkek , ondan ilgi görmediği zaman onun gibi başka insanlara aynısını yapmak ister yani demek istediğim başkasından bir acı görüldüğü zaman insanlar bu acıyıda başkalarına yaşatıyorlar. Bu hep böyle dönüp duruyor tamamen ortası yok. Bazıları çok sever sevdiği kadar sevilir bu gerçek aşk ve normal olan. Birde her zaman mesafe koyanlar var yani sevgiyi sınamak için olabilir yada sevilmekten hoşlanan. Bunu kızlarda erkeklerde çok yapıyor. Ben kızların bana yaptıklarını başka kızlara içimden gelmediği için yapamayan , yapmayan biriyim övünmek gibi bir niyetim yok ama asıl normal olanda bu. Böyle oldugu zaman çok ezmek isteyen oluyor ama ağzı iyi laf yapan biri kendini asla ezdirmek lafın altında kalmaz. Kızların aldatma sebebi ya tamamen ilgi görmediğinden (normal olan) yada çok ilgi gördüğündendir.(anormal olan) Benim düşüncem bu şekilde.

0|0
    0|0
    • tesekkur bız bırlıkte yasıyoruz 2 senedır guzel bır ılıskımız var ama bazen suphe edıyorum bu soruyu hem altetırmı dıye ogrenmek ıstedım hemde aldatırsa neden ben onu çok seviyorum ama bende altatılma korkusu oluştu oda seviyor biliyorum ama çok duyuyorum sevipte altanını bu yuzden sordum.

• Rica ederim anladım demek istediğini sana tavsiyem 2 senedir birlikteymişsin ve oda seni seviyorsa sende onu seviyorsan kafanı bu gibi şeylerle doldurma madem onun seni sevdiğini biliyosun ve sende seviyosun birbirinizin sadakatine inanmalısınız , zaman zaman fikir ayrılılıkları olsa bile bu çok olumsuz etkilemesin seni ancak bir erkek eğer bir kızı seviyorsa aldatıldığını kolay kolay anlayamaz. Daha çok üzerine gitmek ister. Kadınlar ise sevdiği erkeğin hareketlerinden bile herşeyi anlayabilir.

• Seni sevmiyorum diyen erkeğin aldatma durumu mümkün olmaz değil mi ? Mantık hatası olur. Önce bir ilişki yaşansın adı aldatma olsun.

Erkek nefsine bayanlar kadar hakim olamaz. Erkek birden fazla bayandan hoşlanabilir. Dikkat etmeni istiyorum hoşlanabilir. Sevebilir demiyorum. Çünkü bayan güzeldir. Bayan da hızlı davranırsa erkek mantığını kullanamaz nefsine yenik düşer. Bayan da işini biliyorsa bu da cabası. Erkek aciz kalır.

Ama her erkek aldatacak nefsine yeniş düşecek diye birşey yok. Olgunluğunu kullanabilen erkek kesinlikle aldatmaz.

0|0
    0|0
  • ben evlenmeden evvel yapmadım desem yalan soylemıs olurum ama evlendıkten sonra asla bir başkasına bakmadım...seven insan asla böyle bişey yapabileceğine inanmıyorum...yapan ınsanın evdekı ınsana saygısını sevgısını yıtırmış olmalı...evlı erkekler eger aldatıyorsa karısını sevmıyor demektır seven ınsan asla aldatmaz

2|0
    0|0
  • Bazen gerçekten her şey çok güzel giderken top gibi yuvarlanıverirsiniz yokuş aşağı, işte o zaman çok sevdiğiniz insanı geride bırakmak zorunda kalırsınız, aldatmak yeni bir ilişkiye yelken açmak oluverir...

1|0
    0|0
  • Aldattığı kadına da diyorsa evet.

1|0
    0|0
  • gercekten sevıyorsa aldatmaz herhalde ama agır tahrık ve cok sarhostum bahanelerı hep bu durumlar ıcındır :)

0|0
    0|0
  • heyecan arayışı olabiliyo

0|0
    0|0
  • heycan arayışı aldatır olabilir

0|0
    0|0
  • sunu bilmeni isterim. sen erkegi sevdini kanitlayamazsan yapar.

gozu dişardaysa yapar.

sadece opsmek veya para ise yapar.

zaman gecirmek icinse yapar.

arkadaşlarina iddaya girerse yapar.

Seven bir erkekte aldatir.bunlar varsa

1|0
    0|0
  • Aldatmayan erkek yoktur :) Fırsat bulamayan erkek vardır tatlım hep söylerim... Erkek daima doyumsuzdur.Hep daha fazlasını ister :) Yani geneli...Bu şekilde olmayanlarda var.Yani aldatmayan...

0|0
    0|0
    • o zaman aldatılan adam aldatılınca sorun çıkarmasın bari amk. herkes hak ettiğini bulur

• :) iyi de bu amk. ne :) (?) Bana niye kızıyon :(

• herkesin bir boşluğu vardır..

0|0
    0|0
  • aynısını ben sevgilime yapıyorum ve ondsan asla vazgeçmedim çok mutluyum ve onu çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

0|0
    0|1
    • igrençsin harbiden hiç utanmadan söylüyorsun bide sana söylücek birşey bulamıyorum aslında çoktA azım varmıyo pislik

• karısını bile aldatıyor seviyorum dediği kızı mı aldatmasın :))

0|0
    0|0
  • Herkes herkesi aldatabilir

0|0
    0|0
  • 5 parmagın beşi bir olamaz bence aldatmaz sevgisiz kalmadıgı sürece herşeyiyle kadına kadın oldugunu hissttirirsen asla aldatmaz tabi içinde yoksa...

0|0
    0|0
  • Çok söyleyenden korkacaksınız. Herşeyin abartılısı bana bu işin içinde bir bit yeniğini vardır dedirtiyor.

0|0
    0|1
    • benim çevremdeki herkez öyle yeni tanıştıgım biride olsa ole oluyor aşırı ilgi gösteriyorlar nasıl bir kız oldugumu görsen sende öyle düşünürdün emini bunu çok havalı yada kendini beyenmiş oldugum için sölemiyom durum bu=)

• Erkeğine bağlı.Seviyorm diyip başta niyette olan erkekler çk :) Ama gerçekten sevmişse aldatmaz en azından kadın belli konularda erkeği tatmin etmişse tabi evlilik sonrası bu dediklerim.

0|0
    0|1
  • karakter meselesi o ...

1|0
    0|0
  • kişilik meselesi.onun karakterine baglı.

0|0
    0|0
  • Namussuz bir erkek sevsin ya da sevmesin aldatır. Namussuz erkekten her şey beklenir.

0|0
    0|0
    • ewet aldatılan erkeklerde var ama aldatan erkek sayısı daha çok ve bunu kadınlar yapınca kotu bırsey yaptıgın üstlenir ama erkek napmısım ben nolmus der.bıde kendı arkadaslarıyla bu konuda ovunurler.

,

• dogru söylüyosun size yüz vermeye gelmiyo sevmeye aşık olmaya layık diilsiniz herkez farklıdır bu arada ben asla erkektir yapar demedim diyenlerin yüzünden bu haldeyiz erkegin kadından bır farkı yok bunu hep solerım tek fark bır tarafınız daha uzun ha bıde alkılda bıraz kısalık var bunuda unutmayalım=)

• "Erkektir yapar" diyen kadın arkadaşlarına söyle, zina erkeğe de kadına olduğu kadar haramdır. Ne eksik ne fazla... Eğer siz kadınlar, erkeğin aldatmasına göz yummazsanız kazanan siz olursunuz. Tepenize çıkarmayın erkekleri... Ha dediğin gibi her erkek aynı değil ama çoğunluğunun götü kalkmış vaziyette ve bunun nedeni kadınlar... Hele bi sizin götünüz kalksın, bak nasıl indirirler, izin vermezler... Siz de izin vermeyin.

• Erkek herkesi aldatma potansiyeline sahip donanımla doğar.

0|0
    0|0
  • o sözler atık ağızda sakız gibi

1|0
    0|1
  • aldata bilirde aldatmaya bilirde o onun inançına kalmış inancı yoksa kesin aldatır ilk fırsatta

0|0
    0|0
  • aldatır. Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • bu pisikolajik sanırım.seviyorum diyorsa aldatmamalı;)

0|0
    0|0
  • ... ble koyar şaka bir yane evet yaparız hayvanız kabul ediyoruz

0|0
    0|0
  • herkes farklı farklı bilemeyiz şimdi. yalan söylenebilir.

0|0
    0|0
  • ne yazikki ewet ortalikta bu kadar cok kasar varken kendini tutmak zor oluyo sewdigin biri olsada

0|0
    0|0
  • kim söylediyse iftira:D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 22

• Aklında varsa dört duvar arasına kapatsanda dünyaları sunsanda aldatır insan.Tamamen karakter meselesi.Herkes aldatır diye bir kural yok.Diyenlerin çevresi bozuk.Kendileri gibilerle takılınca herkesi öyle sanıyorlar.

0|0
    0|0
  • % 80 evet.. malesef %20lik kısım cok ama cok az.. aldatır yanii. hemde öyle bi aldatır kiii... ruhun bile duymaz. ama bazıları vardır sözünün eridir. delikanlıdır sevdımm mı tam sever. ıste onlarsevdiği kızın kılına zarar gelse dunyayı yakacak tiplerdir.. aldatmaları ımkansızlık derecesindedir.. malesef ki yine üzülerek söylüyorum bu değerrli varlıklar dunyamızda sayılı denebılcek kadar az :(

1|0
    0|0
  • ' Her erkek ' diye bir genelleme yapamam.

Benim babam ve kardeşim var. Genelleme yapmak yanlış olur,adam gibi adamlar da var. Bazı büyüyememiş erkekler, seni seviyorum dedikten sonra gider bi baskasına da der.. tabii bunun sonu gelmez. Bunu yapan erkeğin erkekliği montajdır. Bu cevabımdan alınan erkekler eksileyebilir.

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|1
  • hemde öyle bi aldatır ki boynuzların yüzünden kapılardan geçemezsin

0|0
    0|0
  • aldatır

0|0
    0|0
  • aldatır tabi ki her senı sevıyorum diyene inanmaaa saf olmaaa

0|0
    0|1
    • saf diilim yasım 25 hıç kımseye guvenmedım ama buna guvendım ınandım ama eskı halını bılıyorum bırını kapıdan yollar dıerını bacadan sokardı arkadasında soledıgı gıbı benım sacımın telıne bırı zarar verse dunyayı yakar bunu bılıyorum çok ıyı ama cevremde duyuyorum bole sevıyorum dıyıpte aladatanı buyuzden sordum soruyuy belkıde saflasmıs olabılırım ama aşktan;)

• aşk saflaştırıyor ınsanı aslında herseyın farknda oluyorsun ama görmek istemiyorsunS:

• adam bilmem kaç yıllık karısını aldatıyo bide üstüne çocuk yapıyo sevgilisini nie aldatmasın güzelim...?

0|0
    0|0
  • cani öyle istemis. evet.

0|0
    1|1
  • Erkeklerin sürekli olarak yaptığı şey zaten

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum der çünkü sen ona söylediğinde cevap vermiyck mi :) ? Seviyorum diyen aldatmaysaydı bu ülkede bu kadar boşanma davası olmazdı :)) Tabi her seviyorm diyen aldatır konusu çıkmıyor burdan buna dikkat edelim yani temizleride var tabi :D

0|0
    0|0
  • hiç belli olmaz 1 saniye önce sevyrm dyen 1 saniya sonra gtmesni blyr

0|0
    0|0
  • Ne diyorsun kaldiki kendi karisini altatiyorlar

0|0
    0|0
  • sanırsam beni aldattı :/

0|0
    0|0
  • hemen aldattıktan sonra da seni seviyorum diyebilir. sevmesi aldatmasına engel değil , sana yeterince saygı duymaması aldatmasına sebep.

0|0
    0|0
    • hayır saygıyla ilgisi yok...

erkeklerin yapısı böyle... aldatabiliyor...

hem saygı duyup hem sevip aldatabilir...

erkekler birer oğlan çocuğudur her zaman... aa şekeeey, aaa şukulataa deyip saldırabilir...

• saygı duyuyorum derse kendini kandırmaktan başka bi boka yaramaz. evet ne ahlaklı olduğu tartışılır bi yemin edilmiştir ilişkiye başlamadan.iki taraf da bunu bilir. taraflardan biri buna uymazsa diğerine saygısı olmadığı anlamına gelir.

• aldatır. kaynak kodunda var çünkü.

0|0
    0|0
  • şerefsiz se aldatır

0|0
    0|0
  • aldatır onlar

0|0
    0|0
  • Aldatır.

0|0
    0|0
  • hertürlü yapar

0|0
    0|0
  • ne erkekler gördüm neler neler diyen ama yemediği bok kalmayan her erkeğe güvenilmez

0|0
    0|0
  • Aldatır nefis yaptırı herşeyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...