Kitap alacağım ama son çıkan kitapları pek bilmiyorum. Önerileriniz?

Güzel bir kitap arıyorum son bir iki aydır kitapları takip edemiyorum var mı önerebileceğiniz güzel kitaplar?

Tür fark etmez.

0|0
18|22

En İyi Kız Görüşü

• grinin elli tonu

1|1
    1|0
    • Okuyan arkadaşlarım bunu pek iyi bulmadılar. Konusu da beni sarmadı. Öneri için teşekkürler :)

• Benzer turde bircok kitap okudum. Bu kitaba yeterince etkili degil diyenler var. Sen ne dersin iyi mi gercekten.

• ne tarz kitap arayacaqınıda belırt o halde .. ? Grinin 50 tonu.. cok hoş bir kitap.. Erotik bir kitap .. sex icerikli.. okudum ben. tavsiye ederim.. ama konu cinsellıkten ıbaret deqıl.. yada Sıradışı Kadın adlı kıtap.. oda guzel.

Erkekler Ne Diyor 22

• Eduardo Galeano - aynalar

link

dünya tarihine ilgin varsa okumalısın

Paulo coelho simyacı

Kişisel menkıbesini arayan bir insanın hayatını anlatıyor.Felsefeye ilgin varsa bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kitaplarım için özel ayrı odam var 400 ü aşkın kitap gazete küpürü 15 16 17. yüzyıllarına ait 3 adet orjinalinden fotokopilediğim el yazılı kitabımda var..Bugüne kadar bana kim gelirde kitap önerirmisin dese ona Niccolo Machiavellinin hükümdar kitabını öneririm sanada öneriyorum okumamışsan.şayet..O kitabı adam akıllı okuyup analiz eden bi insan çok şey kazanır..

0|1
    0|0
  • Şu aralar Zülfü Livaneli'nin Sevdalım Hayat adlı kitabını okuyorum, otobiyografi desek daha doğru olur...

Güzeldir tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • Okumadığın kitap son çıkan kitaptır senin için ...Hangi tarz seviyorsan , o tarzda yazılmış olan okumadığın bir kitabı alır okursun ..

0|0
    0|0
  • İlgini çeken konuları söylersen yardımcı olurum, mesela ben hiç kitap okumayı sevmem ama kişisel gelişim tarzı karşılıklı konuşur gibi yazılan kitapları okurum. Roman, hikaye, deneme yada başka birisi sen söyle tavsiye çok :D

0|0
    0|0
  • Yılmaz ÖZDİL - İsim Şehir Bitki kitabını şiddetle tavsiye ederim..Memleket meselelerini mizah anlatımıyla ele almış.Okurken eğlenebileceğin de bir kitap.. ilgileniyorsan mutlaka kütüphanende bulunması gereken bir kitap..

0|1
    0|1
  • Atatürk'ün Mu Adası ile ilgili yaptırdığı araştırmayla ilgili kitap var okumanızı öneririm.

0|1
    0|0
  • ben yazıyorum ama henüz yayınlanmadı :DD o yüzden en güzel kitabı öneremiyoum :DD (en güzelden kasıt okuma tarzı dini kitapla hariç)

0|0
    0|0
  • grinin elli tonu..

1|0
    0|0
  • Güncel kitap aramana gerek yok. Her zamann kitabnı okuyabilirsin aslnda moda degilki bu :) Böylece daha rahat kitap bulursun kendine :)

0|0
    0|0
  • Gauntlgrym Kışgörmez Destanı - R. A. Salvatore

0|0
    0|0
  • Şeytanın Müridi.. Sürükleyici tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiç bir rüzgar yardım edemez...

0|0
    0|0
  • yatmadan once 100 boya darbesi

0|0
    0|0
  • jean paul duvar

0|0
    0|0
  • D&R 'da one direction ve justin bieber hariç çok satanlar listesindeki her kitap güzel

0|0
    0|0
  • Yavuz Bahadıroğlu-Osmanlı Demokrasisinden Türkiye Cumhuriyetine. 10 numara kitaptır

0|0
    0|0
  • 1984 - gercekten güzel kitap

0|0
    0|0
  • babalar ve oğullar

nietzsche ağladığında

nöyle buyurdu zerdüşt

0|0
    0|0
  • Taht Oyunları

0|0
    0|0
  • böyle kitap mı alınır leyyyn:)

oldu olacak "200 sayfayı geçmeyen, okumalık kitap" isteseydin:)

0|0
    0|0
  • aret vartanyan oku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• yeni çıkan olmasına bakma :) ne tür sevıyosun bılmıyorum ama açlık oyunları serisi,platon- şölen

şeyh galib divanı hz. mevlana- mesnefi şerif iskender pala- babilde ölüm istanbulda aşk leyla mecnun,odi katre-i matem,uçurtma avcısı - khaleed hosseini,kalbim sende kaldı - aşkı sende buldum -sonsuza kadar - judith mcnaught,koku - patrick suskind ve gelin julie garwood. bunlar bır solukta okudugum kıtaplardan bazıları sonuncular duygusaldır efenim :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Grinin elli tonu

0|2
    0|0
  • Boleyn kızı

0|1
    0|0
  • süleyman akbulut- her savaş bir tanrı öldürür'' kitabını tavsiye edebilirim.. babası tarafından subay olması istenmiş birinin hayatını anlatıyor. ilgini çekermi bilemem ama konusu çok güzel gerçekten ...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bir soru bir aşk güzel kitaptır.

0|0
    0|0
  • aşkın gözyasları serısını okudunmu bılmıyorum ama yenı kıtabı cıkmısbu kez yusuf (a.s) ve zuleyhayı anlatıyor cok guzel tavsıye ederım kesınlıkle

0|0
    0|0
  • blog yazarlarının kitaplarını al onların ki genellikle çok güzel oluyor erkek dedikodusunu alabilirsin mesela güzelmiş diye duydum allah kısmet ederse bende alıp okuyacağım

0|0
    0|0
    • erkek dedikodusu 1 de 2 de muhteşem fakat blog yazarı okuyacaksan puccadan başlamalısın :D

• onu okudum zaten onlar mükemmeller :D

• Başı Bozuk - Ali Polat candır ;) Tavsiye Ederim.

0|1
    0|0
  • çıkalı çok oldu ama masumiyet müzesi harika..

0|0
    0|0
  • bende şu ara almak istiyorum ama vaktim yok bana da öneriii :)

0|0
    0|0
  • serdar özkanın kayıp gül ve son çıkan kitabi ekim yağmurlarını tavsiye ederim.

0|1
    1|0
  • Şemspare ...

0|0
    0|0
  • grinin elli tonu- e.l. james, boranın kitabı- ayşe kulin

0|0
    0|0
  • Leyla. ama yeni değil

0|0
    0|0
  • Başı Bozuk - M.Ali Polat