1.85 boyunda 100 kiloyum?

1.85 boyunda 100 kiloyum 3 gün once spor salonuna yazildim oranin sahibi bana 10kilo verip kas yapmami onerdi fakat 90 kilo olup kas yapmak guzel olurmu emin degilim iri olmaktan korkuyorum sizce iyimi

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bence mantıklı. Sanırım kafa karıştıran kısım 90 kilo aldıktan sonra bir de kas yapınca iri ve kötü bir görüntü olacağı düşüncesi. Eğer sen 90 kiloya düşüp yüksek ağırlıklarla kas hacmin arttırmaya yönelik çalışırsan evet dediğin gibi olur çok iri olursun ve kötü bir görüntü olur. Ama 90 kiloya düştükten sonra kas hacmini arttıran bir idman programı değil de kasların mevcut durumlarını sıklaştıran şekile sokan bir idman programıyla çalışırsan hem kilo verip hem de şekile girebilirsin. Biraz zordur ama yapılır, bunun zor tarafı da beslenme kısmı. Protein ağırlıklı beslenmen gerekecektir.

Senin asıl amacın kilo vermek olmalı ama kilo verirken kas hacmini arttırmayan bir programla ğırlık çalışırsan kaslar da güzel olur. Mantık yani sadece doğru idman programına bir de ona göre beslenmeye ihtiyacın var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

• mukemmel olur ama önce yag oranını düşürmelisin agırlık calışarak hem yag oranını düşürür hemde kas kaybini en düşük seviyede tutarsın mesela ben 187 87 kıloyum kılo fazla gibi normale göre ama biri beni görse 87 kılo ımkanı yok zannetmez 75 -80 falan zanneder neden ince gözüküyorum kas yogunlugu fazla ama başka biri gelse yag oranı yuksek biri o kıloda o boyda olsa benden kalıplı gözükür yane 90 kılo kaldıgında yag oranın düşük olursa fıstık gibi vucudun olur

0|0
    0|0
  • iyi olur...

0|0
    0|0
  • İYİ OLUR tabisi

0|0
    0|0
  • vucut geliştirme ile ilgileniyorum bu aralar aslında şubattan beridir

öncesinde kung tekwando ve karate yaptım boyum 184 ve 80 85 arasıyım kısaca çok kilolusun

0|0
    0|0
  • 90 kilo kaslı olunca bu boyla tam fit olursun iyi olur baya

0|0
    0|0
  • Zayifken kas yapilmaz zaten biraz gobek olucakki eriyene kadar kas olsun eriyincede fit guzel bir gorunum kazanirsin.

0|0
    0|0
  • Bence güzel durur

0|0
    0|0
  • ben 1.82 boyum 65kiloyum :D alamıyorum napsam

0|0
    0|0
  • 1.85 boy 90 kilo yağ oranında %10 lara inerse, git bir salonda hoca ol o derece yani :D

0|0
    0|0
  • hocan bu işi bilmiyor belli

0|0
    0|0
    • İlk 90kiloya dusmemi istedi daha sonra agirlik calismami yanlismi sence

• yanlış zaten ağırlık çalışmanda senden yağ götürcek kilo vermek için diyet yapcan sonra kas yapmak için yicen geresksiz bir olay

• Kilon fazla önce kurtul

0|0
    0|0
Yükleniyor...