Her zaman kızların nasıl erkeklerden hoşlandığını merak etmişimdir?

Acele yardım kızlar ...cevaplarınız benim için önemli

her zaman kızların nasıl erkeklerden hoşlandığını merak etmişimdir..acaba bende hoşlanılan tiplerdenmiyim..kızlar profil resmime bakarak cevap verebilirsiniz

0|0
19|16

En İyi Kız Görüşü

• kibar olmalı ama asırısı degıl kıbarlıktan kasıt bır bayanla nasıl konusması gerektıgını bılmelı argo kaba kufurlu konusmamalı ...bekletmemeli yeri geldimi suçlamak yerine kibarca özür dilemeli

oturmasını kalkmasını bılmelı bır agırlıgı olmalı sempatık olmalı aynı zamanda sevdıre bılmelı seytan tuyumu neyse ondan olmalı kı ne yaparsa yapsın yıne kendıı bı sekılde affetıre bılmelı

duygusal olmalı ama yerıne gore herzaman degıl ..suclamamalı laf sokmamalı kıskanıyorsa adam gıbı soylemelı gızlı gızlı laf sokup trıbe gırmemelı tartısmada hakeret etmemelı yuzme nasıl bakacak yoksa bunlar dısında gorunus onemlı degıl boyle bırı yok olsa keske

1|0
    0|0
    • sen böyle birini bulursan haber verırmısınn

• kangala ayıp etmişsin kapak yapacam diye :))

• :))) kangaldan ozur diliyrum

Kızlar Ne Diyor 18

• Gayet iyi görünüyorsun kardeşim.Bu etkilenme meselesidir.Hiç olmadık biri,bir diğerinden etkilenebilir.Emin ol senden hoşlanacak çok kız vardır.Ama ne zaman karşına çıkar?Belki yarın,belki 1 yıl sonra.Bu sadece tesadüf meselesi ve ancak Allah bilir gününü.Sana tavsiyem herzaman kendine güvenin olsun.Çünkü biz kızlar kendine güveni olmayan erkeklerden hoşlanmayız.Bunu hiç aklından çıkartma.Sana Örnek olarak Okan Bayülgeni vereyim.Adam bir karış boylu ve çok çirkin birisi.Allah affetsin ama maymun gibi.Ama yoğun ilgi görüyor.Tabiki bulunduğu konum etkili.Ama o konuma nasıl geldi?Kendine güveni olmasa o tiple hiçbir yere gelemezdi.

1|2
    0|0
  • Sahiplenecek sevdigini , aşırı kıskanç olmayacak neyi ya da kimleri kıskanması gerektıgını bılecek , ayrıca gıyımıne ayakkabısına son derece dıkkat edecek , boyu mumkunse ıyı bı uzunlukta olsun , vıcık vıcık aşkım aşkım demesındense öküz olsun ama yeri geldiğinde sözleriyle şaşırtsın falan fılan

0|0
    0|0
  • bakımlı ol. kot ve gomlek geçti artık. daha tarz kıyafetler bir erkeği daha hoş gösterir konuşmalarınlada genel kültürünü göstermeli kibar olmalı bir erkek. gerektiğinde ağr başlı gerektiğinde her ortama ayak uydurabilmeli

0|1
    0|0
  • İnsanların görünüşlerini yargılamayı sevmem,olsa söylerim böyle ben utanıyorum olmuyo.

2|1
    0|0
  • İyisin iyi illaki senden hoşlanan kızlar vardır. ama ben hoşlanmadım lez olmak böyle bişey işte seviyorum kendimi :)

not: erkekler eklemeyin

1|0
    0|0
  • '' ADAM '' olanlardan .

1- Hiç aldatmayacak , azcık maço olacak , seni koruyup kollayıp sahiplenecek onun eşiymişim gbi, güçlü olacak , dürüst olacak '' ADAM'IN DİBİ '' olacak kısacası mal mülk boş şahsen ben bakmam tipede bakmam .

0|1
    0|0
  • kadınına göre deişir la soruya bak:D bazı kızlr vrdır salak beyinlidir bunlara yakısıklı olsun yeter kimisi para delisidir tipe bakmaz kıra olsun ama para olsun yeter ama akıllı kadınlar kültüre eğitime ve birazda tipe önem verir

0|1
    0|0
  • resimle olmaz karakterle olur bu isler

2|0
    0|0
  • herkesin bı kısmetı vardır kışıye gore değişir takma bunları kafana :)

0|1
    0|0
  • bıraz buyumen lazım omuz genıs guzel bı fızık fıt vucud yuzunde guzel eger sonuc benım dedıgım olursa begenılır adamım olursun ;)

0|0
    0|0
  • küfür etmeyen saygılı mümkünse ...çalışkan erkeklere tembellik yakıştıramıyom doğrusu bide giysi seçimi modaya uyumu olursa ohhhhhh süper derim ben buna

0|0
    0|0
  • kara göz kara kaç daha ne olsun daha yaşın küçük hoş çocuksun ablası

0|1
    0|0
  • Kendine güvenen birisi her ortamda dikkat çeker. Yeterince açıklayıcı oldu:D

0|1
    0|0
  • Artık ben de yazıcam. Bi bitmediniz ayku.

1|0
    0|0
  • senide beğenenler çıkar elbet dostum ;)

0|0
    0|1
  • elit insanlardan haşlanrm kısa ve net :D

0|0
    0|0
  • bu 2. sorun yeter artıkkk

0|0
    0|0
  • resmine baktım evet o sensin.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 16

• endamın yetecek.

2|0
    0|0
  • kızların hepsi bir değil erkeklerinde.hepimiz farklıyız.hangi bayan senden ne şekilde hoşlanır bunu senin tarzın ve karakterin belirler biz bilemeyiz.çoğu kızın yazdığı klişeleşmiş şeylere inanma.onlar öyle söyler böyle yaparlar.anlayamazsın.kendin ol yeter ;)

1|0
    0|0
  • Bence bunun kızı erkeği yok kuzen :) En önemlisi nerde nasıl davranılması gerektiğini bileceksin ;) Yani yerine göre ciddi yerine göre çooooookkk şakacı. Tipte önemli tabi ama dilin işlevselse tip geri planda kalıyo hatta ona bile artılar katabiliyor ;) Çevremde çok gördüm :)

0|0
    0|0
  • Açık artırmaya çıkarmış gibi. Bune arkadaş, ezme kendini bu kadar. Güven az kendine. Ne tür tepki bekliyorsun. Bide sormuş kızlar nasıl hoşlanıyor g.tünden hoşlanıyonarlar.

0|0
    0|1
  • Zeki, esprili, kültürlü, ağırbaşlı, olgun, dürüst erkekleri sevdiklerini söylerler ama uçuk kaçık, alkolik, metalci, hippi, punk, kendilerini çok özgüvenli gibi gösteren, kızları kullanıp atan erkeklere koşarlar. Sorunun cevabı bu, tipin çok da önemli değil. Bu özellikleri taşı ve az da paran olsun, hoşlanırlar

0|0
    0|0
  • herşeyden azar azar ; az seviceksin sevgini belli ediceksin az özveride buluncaksın şu duyguyu yaratmalısın " İstediğin zaman çekip git , yedeğin mevcut" işte o zaman pek samimi pek candan oluyorlar

0|0
    0|0
  • Arabası Ve Parası Olsun Yeter Onlar İçin :D :))))))))

0|0
    0|0
  • o fotoraftaki gibi olursan yandın. klasik giyin. konuşurkende hep kızı ilgi alanında sor. üstündeki ni nereden aldın, saçın çok güzel falan. çılgın aptal aşk filmini kesinlikle tavsiye ediyorum hemen izle

0|0
    0|0
  • Göreceli birşey bu. Ama kızlar genelde öküzü sever. Öküzlerle çıkarlar, entellektüel erkeklerle evlenirler.

0|0
    0|0
  • bence buralarda boşa vakit geçiriyosun..

0|0
    0|0
  • kısa saclı kıbar fazla konusmayan gızemlı ve en onemlısı şık gıyınen :)

0|0
    0|0
  • bende hep merak etmişimdir.

0|0
    0|0
  • layın görünüş kısmı yüzde 20-25.geri kalan büyük kısmı es geçiyordun

0|0
    0|0
  • Gerçeği duymaya hazırmısın ?

Yalancı üçkagıtcı asi sert odun olucan aşağılıyacan bundan anlıyorlar ıyı olursan olmuyo

0|1
    1|0
  • özgüven sorunumu var sende biri beğenir biri beğenmez bu işler görecelidir

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...