Seni kimler aldı.. Kimler sarıyor seni?

Benim gibi herşeye rağmen hala unutamayanlara bu yazı... link

Onsuz yeni bir günün sabahında arabada işe giderken, yine mecburen evinin önünden geçtim, arabası her zamanki yerinde park halindeydi babasıyla gitmişti yine işe.. Her sabah evinin önünden geçerken arar güne onun sesiyle başlardım, biraz geciksem dayanamaz o arardı acaba neden arayamadım diye... Tam o anda bir hüzün çöktü içime ve radyoda bu şarkı başladı.. tesadüfmü sanmam, belkide yakında alacağım acı haberin bir göstergesi.. Cengiz imren söylemiş bu kez ama ne içten söylemiş bağrımı deldi, gözlerim ağrıyıncaya kadar ağlattı beni.."seni kimler aldı..kimler sarıyor seni?" diye. Düşündüm biran.. hergün ortak arkadaşlar dan bakıyorum profiline korku içinde.. bir gün korktuğum şey gerçekleşecek elbet orada "bir ilişkisi var" yazacak..sonra nişanlandı yazacak birzamanlar aynı cümlede benim adımın geçtiği gibi. Peki ben nasıl katlanırım bu acıya..Allah'ım o an geldiğinde benim yardımcım ol içimdeki yangını söndür sen kuluna katlanamayacağı acıyı vermezsin..Bana o gün geldiğinde merhamet et! Kim ne derse desin hala seviyorum. Sana neler yapmış? Boşver demeyin nolur.. Aylar geçiyor ama unutamıyorum.. Ne olacak halim bilmiyorum.

O hala benim gönlümde can çekişiyor.. içimdeki umuda bağladım zorla yaşatıyorum onu.. aynı bitkisel hayattaki bir insan gibi. Dönmez biliyorum ama fişide çekemiyorum bir türlü.. Ama bir gün haberi gelecek "o birini buldu diyecekler, işte o gün acılar içinde çekmek zorunda kalıcam fişini..çünkü onu içimde yaşatan umudum kalmayacak artık. Dostlarıma, aileme anlatsam öfkeyle karşılıyorlar.. o yüzden burada en azından benim gibi dertli olanlarla paylaşmak istedim yeniden.. Allah bu çektiğimiz acıları işlediğimiz günahlara saysın.. Bize gönlümüzden geçenleri versin..

Bu imtihan zor geldi bana bu defa

Yarabbim sabrını ver bana

Böyle bir acı yaşatma bana bir daha

Allah'ım onu geri ver bana

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• usta şimdi ben seni anlayabiliyorum. kendi özelimi yazmak istemiyorum ama sevgiye emek vermenin sevdiğin için fedakarlık yapmanın ne olduğunu biliyorum. benim nişanım yapıldığında ailemden büyük abim ve amcaoğlu harici kimse yoktu. düşün ne zorlu yollardan geçmişim.

en az 3-4 kere çok ciddi tartışmalar yaşayıp ayrılık kararı alınmıştır ilişkimde. ama allah var hiçbir zaman sevdiğim kız tarafından yalnız bırakılmadım. fedakarlık emek tek taraflı olmaz. senin sevdiğin kızın her ne kadar kararında ailesinin ciddi baskısının olduğunu düşünsem de vefasız olduğunu kabullenmelisin.

gerçekleri görmekte fayda var. son olarak unutmaya çabalayarak hata ediyorsun. yokluğuna alışmaya çalışmalısın. takip etmekten de vazgeç. izmirdemi yaşıyorsun?

0|1
    0|0
    • Evet...

izmire aşıktım, izmirden soğudum... her santimindeki kaçamadığım anılardan ve onların sürekli içimi dağlamasından.

Kızlar Ne Diyor 4

• Böyle birşeyden seni yalnız bırakacak kadar bencil birisi miymiş yani? Sen onu yanlış tanımışsın. üzgüldüm.. Böyle bir konuda seni bırakıp gitmesi elbette canını acıtır kimin olsa canı acırdı. Ama hayır sen değil o pişman olmalı. Siz beraber bir hayata adım atmaya çok yaklaşmışsınız bugün böyle bir sebepten kafası karışan insan yarın zor zamanlardada senin yanında olmaz. Nasıl güveneceksin ona? Ne aşk acıları geçmişte kalıyor.. Yolunu değiştir istersen uzat! Ne bileyim onu kendine hatırlatma. Başka türlü o yara hep kanar durur.

0|1
    0|0
  • daha önce okumuştum hikayeni.. ister inan ister inanma o gece uykumu dağıtmıştı :(

şimdi yeniden güncellemişsin, anlaşılan bu gecede uyku yok! hem kendine hem bizlere bu işkenceyi yapmaya hakkın yok... aylar geçti üzerinden bırak nolur değmez.

değmez o güzel yüreğinden dökülen böyle içten sözlere. offffffff:(

0|1
    0|0
  • nettin sen ya

0|2
    2|1
    • fena dökülmüş arkadaş akşam akşam:\

• hahahahahaha budur yahu aferin:D

• iyi halt ettiniz

okumamış olabilirsinizde, adam dertli içini dökmüş ibretlikte hikayesi var, bu alaycı tavır nedir?

okumadıysanız okumayın ama kirlilikte yapmayın

• böyle soruların başını ve sonunu okuyup fikir yürütürüm hem linkteki sorunu hem de bunu tamamen okudum.Bir hastalık yüzünden seni terkedebilen birinin hala sana dönmesini beklemen çok saçma.Tamam seviyorsun ama gerçekleri görmenin vakti gelmiş geçiyor bile.Evlendikten sonra hastalanmama garantin mi var?Yine mi böyle bırakıp gidicek?Bırak gelmesin kurtulduğuna şükretmek yerine üzülmek neden?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Of of yaraladin beni usta ya :( insallah en kisa zamanda acimiz diner

0|1
    0|0
  • ayrıldığında beri seks yapmamışsın kesin

kendine bir hatun bul! 1 ay boyunca haftada bir kaç kez birlikte ol hiçbişeyin kalmaz!

0|0
    0|0
  • olur arada böyle şeyler

0|0
    2|1
Yükleniyor...