Kapalı bayanlar yazın sıcakda kapalı giyerler bunlar sıcakdan pişmez mi ?

Kızlara soruyorum.cevap verirmisiniz

çok merak ettiğim 2 könüvar 2 side bayanlara 1.kapalı bayanlar yazın sıcakda kapalı giyerler bunlar sıcakdan pişmezmi 2. açık bayanlar kışın soğukda bile açık giyerler bunlarda üşümezmi lütven aydınlatın beni

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• öbür taraf daha sıcak..

2|1
    0|0
    • gıttınmı obür tarafa nerden bılıyon

• la havle vela kuvvet ya, musluman degilmisin sen

• O gün onlar cehennem ateşine itilip kakılacaklar. (TUR/13)

Suçlular simalarından tanınır, alınlarından ve ayaklarından tutulur. (RAHMAN/41)

Her kim peşin isterse, dünyada ona, istediğimiz kimseye, dilediğimiz kadarını peşin veririz. Sonra ona cehennemi hazırlarız; kınanmış ve (rahmetimizden) kovulmuş olarak oraya girer. (İSRA/18)

O zaman boyunlarında halkalar ve zincirler olduğu halde sürükleneceklerdir. (MÜ'MİN/71)

Kızlar Ne Diyor 10

• Beni ilgilendirene cevap vereyim,hayır,pişmiyorum.

Ek olarak,ahirette pişmektense,gerekirse burada pişmeyi tercih ederim.

4|2
    0|0
    • anlayışla karşılıyom sade merakımdan sordum kapalı olmak benımde tercıhımdır ama açıklar üşümezmı bunuda merak edıyom doğrusu

• Üşürler mutlaka ama nefs işte.Ben bile üşüyorum yahu soğukta,onlar nasıl üşümesin...:)

• böyle bir soruyu necip fazıl kısakürek'e sorarlar yazın sıcağında tesettür takanlar için ne dersiniz diye. Oda şöyle cevaplamis ''Kimi dünyada yanmayı tercih eder kimi ahiretde'' Allah'in cc. Azabı bu dünyanın bütün acı ızdıraplarına denk gelmez.

1|1
    0|0
  • Kapalı değilim.Ama öyle minilerle askılılarlada dolaşmam.Kışında mont üstüne mont gyerim.Kışın şortla gezenleri bende anlamıyorum .

0|0
    0|0
  • hayır etkilemiyor zaten Rabbim'in emri olunca soğuk ya da sıcak hissetmiyosun

1|0
    0|0
  • cehennem ateşi diye bişiy var peki orda ne yapcn ?

gerçi kime diorm bende kapalı değilim ama açık da değilim

0|0
    0|0
  • Kapalı değilim ama kışında orasını burasını açarak gezmiyor ki açık olanlar. Mont, eldiven, şapka derken hal oluyor o.

0|0
    0|0
  • valla bu sorunun cvbını ben de merak ediyormm.. :D

0|0
    0|0
  • Çok derin konulara dalmışsın dipten kum bile çıkarabilirsin.

0|0
    0|0
    • kum çıkarmayı düşünmüyom ama okul yıllarımda düşündüyüm bır merakımı kafamdan sılmek ıstıyorum

• kapalı değilim ama kısın açık giyenlerden de değilim.Kısın üsüyorum :)

0|0
    0|0
    • ozaman sız gerçek bır hanfendısınız sızı tebrık ederım anlayışlı ve zekı bırısın

• rica ederim. Birtek moskovada denedim kısa etek giymeyi çünkü montlarından kısa eteklerle geziyolardı ve garip geliyodu.Havası kuru olduğundan -40 ta bende üsümedim. ilginç bisey :D

• pi$miyorumda

ü$ümüyorumda

0|0
    0|0
    • sen hem kapalı hem açık gezıyon aslında senı tanımak ısterım bu ikisini nasıl başarıyon

• he pardon soruyu yanlis anladim ben ..

kapaLi degiLim ben ama beceriyom ashsjjahhshasah .. ne diyorum ya sacmladim

kafam karisti

Erkekler Ne Diyor 5

• Kapalı bayanlar, cehennem ateşini düşünür, açık gezerlerse daha fazla yanacaklarını iyi bilirler. Kışın açık giyen kadınların birçoğu ise erkeklerin cezbedici bakışlarıyla ısınırlar. Birisi geçici dünyada karlı diğeri ebedi hayatta karlı.

5|0
    2|0
  • acık bayanlar sıcaktan daha cok etkileniyo yazın güneş yakıyo kapalı bayanlar daha rahat sen hiç urfada harranda tarlada bahcede calışan acık bayan gördünmü hatta tamammen sararlar başlarını güneş yakmasın diye

0|0
    0|0
  • kapalı bayanların işi yazın çok zor gerçekten. kıyın o soğukta açık seçik giyinenler ise üşüseler bile katlanıp giyiyorlar çünkü güzel gözükme sevdası var. kışın taksime gittiğimizde çok görüyoruz böyle bayanlar

0|0
    0|0
  • 10 numara soru :)))

0|0
    0|0
  • kapalı bayanlar öteki tarafta cız bız olmak istemzler akıllılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...