Spor ve sporların katkısı

size yaptığınız sporun nasıl bir katkısı oldu ne gibi artıları eksileri oldu nesini faydalı gördünüz ilginizi çeken

Güncellemeler:
Bana kattığı faydaları ruhumu temizliyor kalbimi iyileştiriyor bedenimi arındırıyor soğuk kanlı olmamı sağlıyor hayata çok renkli güzel görebiliyorum ne kadar da karanlık olsa da

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Düzgün ve güçlü bir fizik.Çok uzun değilim ama fiziğim düzgün..

Kötü alışkanlıklardan uzak tuttu.Arkadaşlarıma ve yaşadığım çevreye göre, normalde benim uyuşturucu kullanıyor olmam lazımdı, sigara bile içmiyorum şuan, sadece alkol var biraz.Sporcu olma hedefi olduğu için hiç denemedim o tür şeyleri.

Çevrem geniş..Önceden lisanlı futbol oynuyordum, şmdi lisanlı olarak kick boks ve muay thai yapıyorum, çok fazla kişiyle tanıştım..

Dayanıklılığı ve direnci artırıyor..Çok zor yoruluyorum ve çok zor hasta oluyorum..

Zekayı da arttırdığını düşünüyorum sporun..Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur boş söz değil..Bilimsel olarak da sporun zekayı iyi yönde etkilediği kanıtlandı..

Eksilerini görmedim.Sakatlık oluyor bazen, bir yerin kırılıyor, sadece onun acısı kötü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendimi daha iyi koruyabiliyorum, stres attığımdan sinirlide değilim.

0|0
    0|0
    • nasıl koruma derken aikido falan mı

• yok ya ben o dobokları üstüme giydiğim an bütün dünyam değişiyor. hele o salona girdiğim an hiç bir şey umrumda olmuyor :)

• salonda çalışmak iyi kendi imkanlarınla sıkıntı yapıyorsun dövüşlere katılıyorsun o zaman

Erkekler Ne Diyor 10

• en önemlisi dr.mehmet öz ünde söylediği gibi kalbin çok daha sağlıklı şekilde çalışmasına yardımcı oluyorkalbi güçlendiriyor.

denge,konsantrasyon.kondisyonu,gögüs kafesinin genişlemesi sağlıyor solunum oranı yükseliyor.

tüm spor branşlarının temeli olarak kabul edilir.

duruş bozuklarının önüne geçiyor

kasları mükemmel seviye çalıştırıp güçendiriyor...

hırs azim disipin güven gibi üstün özellikler kazandırır...

0|0
    0|0
  • Kendime saygım artıyor.

0|0
    0|0
  • Ben doğduğumdan beri spor yapıyorum nerdeyse yani kendimi bildim bileli , önce kareteye gittim esnek bi vücut yapısna kavuştum 1 :) sonra yüzme yaptım milli takım geçnlere bile girdim hoş ve seksi aynı zamnda kılsızz bir vücut oldu :)) 2 :)sonra boks yaptım burnum kırıldı tipi kötüleştiror :)3)

sonra body yaptım oda vücudumu tank gibi yaptı :))4

0|0
    0|0
  • Yüzme, vücuda şekil veriyor ve daha dinamik oluyorsun

0|0
    0|0
  • Hayatımın büyük çoğunluğu sporla geçti ve hayatıma yön verende spor oldu.

Bu zamana kadar asla zararını görmedim ben.

Spor sayesinde liseyi bitirdim ve üniversite okumaya başladım.

Sadece spor sayesinde ve asla kötü alışkanlığım olmadı.

0|0
    0|0
  • Adonisim var.

0|0
    0|0
  • olunce cesedim yakısıklı olcak

0|0
    0|0
  • spor sğlıklı yaşamdır her ne kadar yapmasakta :(

0|0
    0|0
  • geniş omuz düzgün vücut