Çok heyecanlıyım?

Fitness salonuna yazıldım cumartesi bu gün başlamam gerek ama tanımıyorum hiç kimseyi utanıyorumda gidemiyorum çok utangaçımdır bunu nasıl yenebilirim :(

0|0
14|51

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ya bizim toplumumuzda neden böyle basit şeylerden çekinme huyu var? :(

0|0
    0|0
    • Ben utangaçım. s

• Sen değil var böyleleri denk geliyorum anlam veremiyorum. Zorla kendini aş kendini yoksa çok çekersin bu hayattan söyleyeyim.

Erkekler Ne Diyor 50

• İlk zamanlar hep zordur.. yapacağın antremana yoğunlaş ve çevreyle bir süre pek ilgilenme. Çok ta seksi olma :))

0|0
    0|0
  • Yahu sen spor için gidiyorsun. Kimse kimseyi orada tanımıyorum muhabbet ettikçe gelişicek böyle şeyler yapmayın kendinizi kısıtlamaktan vazgeçin.

0|0
    0|0
    • Annemde bunu dedi. ss

• Eee kadıncağız haklı. Sen ücretini ödeyip ya da vaktini ayırıp kendin için birşeyler yapmak için gidiyorsun oraya. Kimse seni tanımadığı için önyargılı davranmaz.

• Ya abi sen oraya spor yapmak fiziğini şekle sokmak için gidiyorsun kimseyi tanıyıp tanımamanın bir önemi yok! müşterisin sen git sana hizmet etmelerini sağla!

0|0
    0|0
  • Öncelikle hoşgeldin fıtness dünyasına tabi bir alılma suren olacak ama bu sana spor esnasında birine ihtiyaç anlamına gelmesin zaten 1saat bilemedin 1buçuk saat bu esnada yalnız spor yapmak daha elverişli sonrasına muhabbet edeceğin birinide kkesin bulursun acemiler e yardım etmem isteyen çok olur 😆

0|0
    0|0
  • başarılar

0|0
    0|0
  • Oraya giderek... ;)

0|0
    0|0
  • Utangac insanlarda spor yapabilir yani spor yapmak stres atmakdir , rahatlamaktir, kendini iyi hissetmektir. Bence baslangicta agir tempo girme onemli olan devamli ve duzenli spor yapabilmek ilk bastaki zorlugu atlatabilirsen zaten gerisi kendiliginden gelecektir. kisacasi no panik :D

0|0
    0|0
  • Tak kulaklığı bak işine sen, boş ver.

0|1
    0|0
  • Bu insanlar sonra beden basarisiz

0|0
    0|0
  • öncelikle genelde tüm erkekler götünü kesicek bunu bilerek git ve rahatsız olduğunda tepkini ortaya koy zamanla bir buddy bulursun.

0|0
    0|0
  • git ve kimse yokmuş gibi davran bu tamamen psikolojik herkes sana bakacakmış gibi hissediyorsun ama öyle ol mayacak herkes kendi işinde gücünde olacak yani ordaki.

0|0
    0|0
  • yanında bir arkadaşın olsaydı iyiydi ama olmasa da olur. gir salona programını uygula ve çık utanılacak bir durum yok.

0|0
    0|0
  • yanına en az bir arkadas almalısın

0|0
    0|0
  • yok tanıma ne olacak bende tek başıma gidip geliyorum ve anlamıyorum oraya gelen kızların fizikleri felan gayet iyi niye gelyorlar kas yapmak içinmi

0|0
    0|0
  • Madem cok utaniyorsun arkadasinla git.
    Boyle bikac gun git zaten alisacaksin

0|0
    0|0
  • ilk 3günde alısırsın

0|0
    0|0
  • Gidip sporunu yap işte ne yapacaksın insanları :D

0|0
    0|0
  • elinden tutup bizmi götürelim napalım yani, gir salondan herkes napıyosa yap

0|0
    0|0
  • git git 5 6 anrenmandan sonra alışırsın bir de kızların gitti saati sor tamam dır işte

1|0
    0|0
  • Havalı olarak :)

0|0
    0|0
  • kardeş salonda kimse kimseyi takmıyor kendini geliştirmeye veriyor sohbet muhabbet ortamı olmaz genelde

0|0
    0|0
  • Neyinden utanıyorsun orada kimse seninle ilgilenmez korkma herkes kendi halinde olur.(Tabi iyi bir salonsa)

0|0
    0|0
  • tayt giyme valla baharlar :D

0|0
    0|0
  • Hic kimseyi gormuyormus gibi yap kimseye bisey demek veya konusmak zorunda degilsin

0|0
    0|0
  • Herkesten önce git

0|0
    0|1
  • ahh kıyamam benm gibisin bir tanıdığın arkadaşını da ikna et bence :)

0|0
    0|0
  • utanma bir şey olmaz git başla bir an önce

0|0
    0|0
  • Spor yapmaya gidiyorsun degil mi baska bisey icin degildir bunda ne heyecan yapiyorsun

0|0
    0|0
  • Tayt fslan giyme dötüne bakmasınlar

0|0
    0|0
  • boşver onlar utansın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 13

• Kuzum bence antrenmanına yoğunlaş. Sen aletlerde çalışırken zaten bir iki muhabbet olur. İlk günlerde biraz ağrın olur ama önemseme çünkü sonra o geçecek ve forma girdiğini hissedeceksin. Bir de spor salonlarında kısa süreli muhabbetler dışında çok da muhabbet olmuyor. Çok beklentin olmasın.

0|0
    0|0
  • Herkesten önce git

0|0
    0|0
    • Bu saatte orada oluyor insanlar :/

• bir süre sonra alisirsin zaten kasma kendini bu kadar. hedefini düşün. kafa dağıtmaya gittiğini düşün. müzik Le filanda rahatlarsin

• Haklısın

• Arkadaş spor yapmaya mı gidiyorsun yoksa gün yapmaya mı🙈😂

0|0
    0|0
  • Git ne olacak

0|0
    0|0
  • sporuna bak sen onlar gelir tanışmaya

0|0
    0|0
  • hiçbişey olmaz

0|0
    0|0
  • Tek başına gitmeseydin keşke, yanına yardımcı olmak ayağına gelenlere dikkat et, antrenör var çağır yardımcı olur

0|0
    0|0
  • kendine güven biraz

0|0
    0|0
  • sert gorun :D

0|0
    0|0
  • Gidjnce tanisiyosunki zaten

0|0
    0|0
  • Üstüne giderek.