Zayiflamak icin spor aletleri?

Arkadaslar hellüüw 💁🏻

zayiflamak icin fitness te en iyi spor aletleri nelerdir? Bide en onemlisi KALCA BASEN kismindan nasil kurtulunur?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• squat yap
    sonra da koşu

1|0
    0|0
    • En buyuk is kosu da bitiyor desenize 😩

• iyi sporlar

• Merciiii :)

En İyi Kız Görüşü

• önce bisiklet , sonra koşu, sonra squat.
    yani bisikletle önce yağları yak, belli bir zaman bisiklete yüklen ama bisiklette yağlar 30 dk dan sonra veriliyor. her neyse sonra kalça ve bacaklarının şekil alması için koşu sonra da her gün squat. bunları düzenli şekilde yaparsan kendine inanamayacaksın. :)

1|0
    0|0
    • Insalllaaahhh 🙏🏼🙏🏼🙏🏼😊 tesekkur ederiim

Erkekler Ne Diyor 10

• ben 40 yıldır aynı kilodayım. sana tavsiyem denenmiştir;günde en az yarım ssat tempolu yürü. spor aletlerini filan bırak yemekten önce iki bardak su iç dereotu ye iştahı azaltır yemek arasında hiç su içme yemekter bir saat sonra iç yemeklere yağı az kat bir ayda hiç rejim yapmadan 4-5 kilo verdiğini göreceksin sağlıklı kal

1|0
    0|0
  • Bolca cardio calisman lazim kosu sart yani zor gelsede. Diger aletler kilo vermeni saglamaz sadece sıkılasmani saglar , fazla kacirirsan kilo bile alirsin

1|0
    0|0
    • Haklisin... Gercekten cok inceldi vucudum
      Diger spor aletlerinden. Daha cok cross over yapiyordum. Simdi yavas yavas kosu bandina basladim ama zorlaaaa 😓

• bol bol yuruyus yap, ve az yagli ye, beyaz ekmek, kirmizi et cok az ye, sporun yani sira dengeli beslenmede cok önemli.

1|0
    0|0
  • koşu çok yapma, ağırlık çalışman gerek erkek gibi, pişman olma sonra

1|0
    0|0
  • evde hiç birşey yapmazsın salona git kilon çok fazla ise koşu bandı alma eklemlerin de zamanla hasar meydana gelir en önmlsi diyet dir diyet olmadan ne yaparsan yap boş.

1|0
    0|0
    • Diyet te yapiorum salon a da gidiyorum. Salon a haftanin min 4 gunu mutlaka gidiyorum.. 2 saatim spor aletleriyle geciyor sonda da pilates le bitiriyorum.. Hersey yapiorum ama sanki buyulenmis gibi bu klcalar gitmiyeeeh 😀

• squat deadlift ve bisiklet ağırlıklı yap diten nasıl oldğuda önmli

• Hiit yap bana dua et. Ama başlarken birazdan az tekrarlıyorum yap çünkü kalbini alıştırmak lazım yavaş yavaş. Normalde Hiit 4 ayrı hareket 4 set yapılır. Her hareketten sonra 15 sn dinlenecen ne fazla ne eksik

1|0
    0|0
    • Hadi insallah 🙏🏼☺️ Tesekkur ederiiim Youtube de bulduum 👏🏼👏🏼

• Rica ederim. Ben uzun araştırmalar sonucu buldum. Bak sen hemen 😊

• koşu bandı, uzay yürüyüşü (basen kalça kıç için birebir

bisiklete binme (yağ yakmaz kas yapar)

1|0
    0|0
  • Koşu bandı tabikide :D

1|0
    0|0
  • alacan mı.. spora mı gidecen..

0|0
    0|0
  • hellüw bence koşu bandı

1|0
    0|0
    • Kosmaktan nefret ediyorum.. 6.5 hiz inda yavas yavas kosuyorum anca bir 15 dakika kadar daha fazlazi gitmiyo tirt 😅

Kızlar Ne Diyor 2

• Koşu en iyi zayıflama yöntemi. .. Birde sexs

1|0
    0|0
  • Stepper ve koşu bandı. Stepper kullandım diyetle beraber ve üst bacakta incelme gördüm.

1|0
    0|0
    • Insallah yaa.. Gercekten su kalcalardan kurtulsam kilolu durmiicam 😓 ama kalca basen herseyi mahf ediio

Yükleniyor...