Nerede işimize yarayacak ki bu?

Öğrencilik hayatınız boyunca en gereksiz gördüğünüz ders neydi?

Hocam nerede işimize yarayacak yahu bu ders ? Ne saçma dediğiniz ve milli eğitim müfredatının zorla gözünüze soktuğu ders hangisiydi ya da hangisi?

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Üniversitede iken matbaacılık dersi aldım ben. Dijital basım tekniklerini içermeyen bir müfredatla!

Basın yayın tarihini daha iyi anlamak adına katlandım ama bence ömrüm boyunca gördüğüm en tırt ders idi. Zaten bu katlanmak adına rasyonelize etme çabası çok işe yaramamış olacak ki, cc ile zor bela geçebildiğim az sayıdaki derslerimden biri oldu.

Ha dur şimdi hatırladım bir de kütüphanecilik dersi vardı, nasıl arşiv hazırlanacağına dair falan. O kadar nefret ediyordum ki dünyanın bu en saçma dersini alttan aldım ve az kalsın onun yüzünden sene uzatıyordum. yine o da cc ile ite kaka geçtiğim derslerin arasında yerini aldı.

Ama allah biliyor, lisede öğrendiğim tüm dersleri hayatımın bir köşesinde illa kullandım ben.

0|1
    0|0
  • geometri, matematik. evet edebiyat öğretmeni olucam ne diye bana bunları gösterirler ki? kitabımla masa arasındaki açıyı mı bulucam ben?

1|1
    0|0
  • bütün derslerde biçok konu gereksizdir. Ama bunu sorunca aklıma direk teknoloji tasarım diye bi ders geldi :D sayfalarca yazı sorunlar çözümler projeler bitiriyodu beni:))

0|1
    0|0
  • uzay geometrisi mesela işime yaramıyor ama severdim

0|1
    0|0
  • Kimya

0|1
    0|0
  • Felsefe kadar gereksiz bi ders yok o ne la öyle düşün düşün b*ktur işin.

1|1
    0|1
  • müzik dersi 8 yıl boyunce fülütle samanyolunu çaldık

0|1
    0|0
  • Bütün sayısal dersleri.Hala hiçbir işime yaramadı çünkü öğrenemedim:)

0|1
    0|0
  • Kimyadaki orbitaller matematikte fonksiyon parabol trigonometri geometrinin bütünü

0|1
    0|0
  • felsefe ıyyykkkkk

0|1
    0|0
  • geometri..hiç bir işe yaramaz

0|1
    0|0
  • Mesleki İngilizce .

aten İngilizce dersi varken buda neyin nesidir ya :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• operations research 1-2

quality engineering

0|1
    0|0
  • sanat tarihi. sütün falan çiziyorduk bi de amk sanki mimar olup çamlıcaya cami yapacaz

0|1
    0|0
  • sosyal bilimlerde araştırma yöntemleri

sanki herkes akademisyenlik peşinde ezikler. bunu dışarıda dikiş tutturamayacağını bilip doktora falan kasan vermeliler sadece

0|1
    0|0
Yükleniyor...