Gol atan kişinin günahı ne? Gol atmak mı?

Futbolcu gol atar koşar koşar.sora yakalarlar onu en az 50 kişi uzerine çıkıb ezerler. ,resem kule oluşturuyorlar . Hem gol atıyor hemde işkence görüyor.Nedir bu ya.Bu nasıl bir sevincdir?

Güncellemeler:
Bir an düşünseniz ,Ailenizle bu şekilde sevinci yaşamak.Anne ,baba,abla,kardeş,dede,babane hep birlikde bir kule yapıyorsunuz.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• aynen bi sakatlanacaklar orada al başına belaa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ya arkadaşım kafana taktığın futboldaki o ayrıntımı..ben futbolun tamamına bir anlam veremiyorum ..bir maç olduğunda iş yerinde bir hafta konuşulmasına.. kanallar kurulmasına programlar yapılmasına gazeteler çıkarılmasına ..takımlardan için sizinkiler bizimkiler denmesine döner bıçağına maç sonrası konvoylara sahada şikeye türübünde küfüre..askari ücret bu parayken milletle dalga geçer gibi milyon avroluk transferlere. evde çokluk çocuk açken ülkede kan gövdeyi sularken maç telaşına düşen i.bnelere.. hayret ediyorum.. iaterse sahada kule yapsanlır isterlerse 22 kişi tren yapsınlar hakem lokomotif olsun..hiç umrumda değil olayın tamamı saçma..sporla ilgilenmek yapanı seyretmek değil azda olsa çokta olsa vucutun oranında katılmak spordur..110 kilo elinde bira azından köpük saçarak takıma tezavrat eden adamın spor anlayışıda ancak bukadar olur.. sadece tek bişey denir futbolla ilgili

'' TOPUNUZUN...''

0|0
    1|1
  • ahahahah cok komik ya

1|0
    0|0
  • akşam akşam hiç güleceğim yoktu :D

1|0
    0|0
  • aynen ya kutup ayılarınında nesli tükenmek üzere :((((

0|1
    0|0
  • öyle bi sevinc iste :D

0|0
    0|0
  • buna gol sevıncı derler sende gol gunahı de

0|0
    0|0
  • erkekler arasında siz anlayamassınız

0|0
    0|0
  • he yav nedirbu aaaaa

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mesela gol yiyenin orucunu bozar. lmşsdlml Tamam gidiyorum ben.

1|0
    0|0
  • hahahahhahaha

1|0
    0|0
  • Cenabetlik .

1|0
    0|0
Yükleniyor...