Karşınızdaki için değerli olup olmadığınızı nasıl anlarsınız ?

İnsanların size değer verip vermediklerini nasıl anlarsınız.Her insan farklıdır değişik şekillerde gösterirler sevgisini sizin çevrenizdeki insanlar nasıl gösterir bunu ? Nasıl anlarsınız değerli olduğunuzu...

Bir insan düşünün siz sohbet açtığınızda saaterce bıkmadan usanmadan sohbet edebilen bundan keyif alan ama onun dışında kendisi ne arayan ne soran onun için değerli olduğunuz anlamına gelir mi bu :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• biraz karışık .ima yoluyla bir şeyler söylesen.hep açıyorum sohbetleri artık açmaycağım.sanki seni zorla sohbete sürüklüyor gibiyim gibi.bu sohbetlerden sadece ben keyif alıyorum senin için ıztırapmı yoksa gibi bu arda bahsettğin kişisevdiğn kişimi

0|0
    0|0
    • evet sevdiğim kişi sevdiğimi biliyor :/ ne git diyor ne kal

• yok değil :( konuşurken arada bir sinirleniyor ama kırmak istemiyor sabaha kadar sohbet ediyoruz,aşk sevgi konusu açılınca kızıyor bir insanı kazanmak istiyorsan önce kendin ol diyor bu tamam sen zaten olduğun gibisin ikinci olarakta karşındaki insanı kızdırma bir şey diyosa azcık olumlu bak söylediğine diyor :( anlayışlı ol diyor :( anlamdım gitti

• biraz karışık şunu yaz yada söyle benim sna karşı birheşler hissetiğm için saatlerce yazıyorum.sen bana karşı ne hissediyorsun diye söylesen yanlış mı olur

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben çok değer veriyorum ama bana değer verilmiyor işte

0|0
    0|0
  • bunu neden gizli sorduğunu anlamadım ama, ben genelde sevdiğim insanlardan uzak dururum

0|0
    0|0
    • neden gizli cevap :(

• he ya tam açıklamıo durumu

• hayırlısı bree :)

Kızlar Ne Diyor 1

• bana karşı nalayışlı davranıyorsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...