İphone 5 için bugün son günüm yardım edebilir misiniz lütfen?

bugün sipariş vermem lazım.iphone 5 için yurtdışından gelicek fakat kararsızım s3 mü daha ııyı yoksa iphone 5 mi iphonede bir çok özellik yok diyorlar kullananlar söyleyebilrler mi ? her şey ücretlimi ve android de ki indirdiklerini de iphone indirebiliyormusun herşey ücretliymiş diye duydum iphone için çok zahmetli bir telefon diyorlar.ve benim kredi kartı numaram yok telefonu ayarlarken bir sorun çıkar mı ? kredi kartı nosunu alabileceğim hiç bir tanıdığım yok . arkadaşlar lütfen kullananlar + ve - leriyle gerçkçi bir şeklde söyleyebilrler ni parama yazık olmasın ? iphoneyi 3 bin tl ye değl bin tl ye getirteceğim.

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Geçen arkadaşım ıphone 5 almaya gitti ve adam dedi ki bunu alcağına note 2 al dedi onun özellikleri ona 1000 basar dedi vede oda note 2 aldı

1|0
    0|0
    • note 2 çok büyük yoksa katılıyorum note iki daha iyi

• O kadarını bilmiyorum camını yaptırmak ne kadardır falan ama ıphonede de para vermiycek misin düşürdüğünde ? kendimi bir an samsungun sahibi gibi hissettim :D

• ahaha :D tabiki para vericem ama apple daha sağlam diyolar tamam ya karar değştirdim almıcam yaza doğru alıcam :D

Erkekler Ne Diyor 7

• ip 5 al s3 ekran kırılma problemi sıkıntılı . baktın olmuyor Turkiyede 1400 1500 e satıp S3 alırsın ama s3 alırsan satıp ip 5 alma şansın yok :)

0|0
    0|0
    • wuu bu çok iyi bir fikir :D çok sağl bende bundan dolayı diyorum dayımın s3 ü var tam kullanmadım bir kaç özelliği var çok hoş fakat kırılma ihtimali çok yüksek birde çok sakarım

• istiyor ama sallamasyon bişey yazıp üceretsiz uygulamala ulaşabilirsin.

bende o yok iphone uygulama pahalı olaylarından korktum androit aldım pişmanım :)

ücretsiz uygulamalar ikisinde de icretsiz ücretli uygulamalarla arada 2, 3 dolar oynar oda bişi değil

• çoookk sağl

• bende s3 var, ama iphone daha güzel duruyor bence..

0|0
    0|0
    • kibarlık ve tasarımda zaten ıphone 1 numara fakat özellik bakımından bazı sakatlıklar çıkarıyor diyorlar

• iphone 5'in özelliklerini pek bilmiyorum s3 4 çekirdek ama biraz kaba

• iphone 5 ;)

0|0
    0|0
  • her zaman 5 > 3

0|0
    0|0
  • s3 döver apple'i

0|0
    0|0
  • S3 mümkünse sony experia olursa iyi olur

0|0
    0|0
  • Tabii ki Iphone 5 .. Çok iyi çok memnunum..

0|0
    0|0
    • flash desteği yok diyorlar doğru mu ?

• peki sıkıntı yaratan bir durum oldu mu ? size göre android mi ios 6 mı ? vee ios 6 nın androidden farkı ne ?

• Apple’ın geliştirdiği iOS kapalı bir sistem olduğundan dış saldırılara karşı daha güvenli. Ancak bu cihazlara dışarıdan müdahaleyi çok zorlaştırıyor. Hatta cihaza MP3 ya da fotoğraf yükleme işlemini bile özel bir yazılım ile (iTunes) yapmanız gerekiyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence s3 al . Ama düştüğünde toparlayamazsın o sorun işte .

1|1
    0|0
    • ama çok sakarım :(

• niye s3 ? iphoneden ne artısı var

• iphone kullanmadım hiç valla onunla ilgili bişey diyemem . ama s3 kullandım markette bir sürü ücretsiz uygulama var. Güzel telefon .

Yükleniyor...