Peşimden koşmasını her dakika mesaj atmasını bensiz yapamamasını istiyorum yardim eder misiniz?

sürekli yanındayım ona sürekli sevdiğimi söylüyorum ama ilgileniyorum senin kıymetini bilmem gerek ben hiç böyle sevilmedim diyo ama ne iilgi var ne merak var şöyle bensiz yapamasın istiyorum ne yapabilirim?

Güncellemeler:
insan sevdiğiyle neden ilgilenmez ki?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• sen ona o kadadar seni seviyorum dersen sürekli tabiki seni takmaz . sen adamın bir yerlerini kaldırmışın zaten ondan dolayı ilgilenmez seninle nasıl olsa bu salak beni seviyor koştursun peşimden dursun diye düşünür açık ve net... benden sana bir akıl olsun sen sen ol hiç bir zaman kim olursa olsun seni çok seviyorum falan filan diye davamlı tekrarlama bırak akışına o zaten üzerine düşecektir aksine sen tınlama bak o zaman nasıl peşinden konuşuyor kafanı kullan biraz bence ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Üzgünüm arkadaşım, böyle bir dünya yok... Sana erkek, ona kız çok... O yüzden karakterine zarar vermemen ilişkinin geleceği açısından çok önemli...

Herkesin ilişkiye bakışı, ilişkide üstlendiği rol ve tavırları farklıdır. Onu değiştirmeye çalışırken kendinden çok taviz verirsin. Bu da senin açından sakıncalı...

0|0
    0|0
  • İşimi gücümü bırakıp pohpohlucam hee ? valla para kazanmak daha cazip geliyor :D

Bazı şeyler yapılır ama sen cok şey istiyosun:D

0|0
    0|0
  • Her erkek yapmaz onu o çocuğun duygularını bilmediğimizden

sen devam et bağlamaya özen göster belki başarılı olursun :S

0|0
    0|0
  • çok şey istiyosun..

0|0
    0|0
  • öyle bi dünya yokk.. hangi erkek körü körüne bağlanabilir ki o şekilde

1|0
    0|0
  • ne zamandır berabersınız kı bunlaır ıstıyorsun

0|0
    0|0
  • ayrıca şunuda belirteyim güzelim o kişi seni sevmiyor buna emin seven insan bir defa o lafı demez yani ben hiç böyle sevilmedim senin kıymetini bilmeliyim kullanmaz.. direk senin üzerine düşer ve seninde ilgilenir devamlı... sen dediğimi uygula bak o zaman nasıl koşuyor peşinden..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• biz napabiliriz ki

Adamı istersen tenhada sıkıştıralım?

0|0
    0|0
  • Bende istiyorum kız :))

0|0
    0|0
  • imkansız böyle birşeey

0|0
    0|0
    • bu soruya her girisimde nefes alamıyorum :( bir sey oluyor bana !

• buyu yap.sensiz nefes alamama buyusu

0|0
    0|0
  • çok şey istiyorsun gibime geldi

0|0
    0|0
  • Yanında başka bir şey de istiyor musun

0|0
    0|0
  • oyle erkek yok canım odun cogu

0|0
    0|0