Sizce benden hoşlanıyor olabilir mi bu şahıs? Baktı baktı baktı baktı....

İyi akşamlar herkese;

O gün dershaneye gittim.Bütün iki kişilik sıralar doluydu.tek kişilik sıralara oturdum bende en arkadaki tek kişilik sıralara.Benim sıramla diğer iki kişilik sıra arasında da 10-15 cm mesafe var.Diğer iki kişilk benim paralelimde oturan çocuk bütün dersler boyunca bana baktı.Böyle saçını kaşırmış gibi yapıyro bana bakıyor.Biraz vakit geçiyor tekrar bakıyor.Dedim ilk başta derste canı sıklımıştır ondan bakıyordur dedim ben hocayı dinliyorum ama aramızdaki mesafede az olduğu için farkediyorum çocuğun bakışlarını.Bir iki defa uzun uzun baktı sonra kafamı çevirip beno na baktım geri hocaya baktı o da.Hoca da farketti bence çocuğun baktığını cin gibi adam.O da ders anlatırken noluyor decesine bizim tarafa baktı amma velakin ub çocuk benimle ne konuştu ne de tanışma girişiminde bulunda.Sadece bu bakmalardan ibaret yani.çok baktı ama farkedilmeyecek gibi değil.Daha önceden bakıyor muydu bakmıyor muydu bilmiyorum.Yakın oturunca farkettim.Sizce benden hoşlanıyor olabilir mi bu şahıs?

Güncellemeler:
Erkekler özellkile size soruyorum.Bu kadar bakmak neye alamet.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence aşık olmuş :)

1|0
    0|0
    • aşık olsaydı facebooktan bulurdu ya da ne bileyim karşıma çıkardı.En azından facebooktan bulur eklerdi.Anca bakarlar.

• hmm.

• hem ben en iyi cevabı almaya gelmiştim :(

Erkekler Ne Diyor 5

• mesafe hesaplama problemi mi bu ne?

1|0
    0|0
  • eğer o kadar dikkatli bakıyorsa bence dikkat etmlisin :) yakın zamanda usul usul sokulabilir yanına :)

0|0
    0|0
    • sokulamaz haftaya ders bitiyor.

• memelerınde hosuna gıtmıs olabılır

0|0
    0|0
    • mememe bakmıyordu yüzüme bakıyodu ayrıca memelrim açık değildi.

• ben ne aşık olacağım tanımam etmem bugün öyle bakınca farkettim çocuğu.

• nedim hadi kolay gelsın

• Hoşlanıyordur belki belli olmaz bekle az :)

0|0
    0|0
    • Şöyle birşey var.Haftaya ders bitiyor yani ondan sonra orada olmayacağım.Elini çabuk tutması lazım..Zaten ertesi gün gelmedi derse.

• ben bakmıyorum ki o bakıyor.O ilgileniyor ben niye tanışayım?Madem hoşlanıyor cesaret etsin gelsin.

• :)) OZman beklemektn başka çaren yok :)

• dersane aşkları ahh ahh tutulma kardeş öldürdü beni! bakma kardeş bakma öldürür seni

0|0
    0|0
    • Yok kardeş ben ölmem ama merak ettim cidden kimin nesi neyin fesi olduğunu.Hoca da farketti.Çok çakaldır da kendisi.

• senden hoşlanmış belli.

Kızlar Ne Diyor 4

• tipinde bi yamukluk yoksa yani suratındaki gaipliğe bakmıyorsa hoşlandığı için bakıyordur

0|0
    0|0
    • yoo tipinde bi yamukluk yoktu.Normal her zamanki halimleydim.

• tipimde bi yamukuk yoktu.Her zamnki halimleydim.

• güzelsindir ondan bakıyordur belki de :)

0|0
    0|0
    • ya öyle süslü püslü bi kız değilim gayet sade olduğumu söylerler.Ok adar çok bakmasına bi anlam veremedim.

• bi insan birisine benzettiğin kişiye beş ders boyunca bakar mı?

• mallık başa bela diyelim o zaman konu uzar gider :D

• çok uzun yazmışın uzun lafın kısası yokmuydu

0|0
    0|0
    • evet maalesef ama hiç bu kadar çok bi insanın bana baktığını farketmemiştim.

• ay keşke gizli sormasaydında görseydik seni

• sen hangi şehirdesin bütün dersanedeki çocukları sevgilim sanıyorum yolarım valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...