Ayak bileklerinin incelmesi için ne yapmalı ?

Ayak bileklerinin incelmesi için ne yapmalı ? (bu konuyla profesyonel ilgilenen ve gerçekten bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim )

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Biraz kilo ver o yağları kasa çevir taş olursun taş :D

1|0
    0|0
    • Bu çok destekleyiciydi, tesekkür ederim :))

Erkekler Ne Diyor 5

• Parmak ucuna kalkıp in. Bu sayede alt bacaktaki calf kası sıkılaşır. Kasta yanma hissedene kadar bu harekete devam et ve günde 3 set tekrarla, yanma hissedince bırak. Bu sayede kas dizgelerin kalın fibrilli bile olsa bir süre sonra kas yakımı gerçekleşir ve incelir.

0|0
    0|1
    • kas oluşmaz değil mi ?

• peki , çok tesekkür edrimm :)

• rica ederim

• bacaklar ve ayak bilekleri sadece tek bir yolla incelir KOŞU ! o da kısa sürede incelmez uzun uzun koşacaksınız günde en az 40 dakika..yağ yakıp inceltmek için düşük şiddette(hafif tempo) uzun süre koşacaksınız, kas yapmak içinse yüksek şiddette uzun süre koşmalısınız..eklerseniz daha detaylı bir şekilde ayrıca daha...

0|0
    0|1
  • sürekli bilekleri çalıstır yanlız incelmez fazla sadece drenci ve görünümü değişir ayaklarına torba bağla yürü bol bol denızde yürümeye calıs.

0|0
    0|0
  • genetiktir o, kilo vermekle almakla pek değişmez... el ayak bilek kalınlığı genetiktir...

0|0
    0|0
  • incelme derken ? kilo vermektenmi kastın ? çünkü normal şartlardaki bi kalınlığı nasıl inceltecenki

0|0
    0|0
    • bacaklarım kalın , kilomda aşırı olmasada var . diyete başladım bugün . zayıflayınca incelir mi ?

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de benimkiler çok ince diye bazen dertlenirdim

sanırım yapısal birşey çok değişmez sanki. kilon varsa ver.

0|0
    0|0
  • kaç kilo ve boydasın ona göre zorlamayacak bişi onercemede

0|0
    0|0
    • 1.65 boy 65-66 kiloyum

• umarım alırsın bende diyet yamayı düşünüyorum.Doktordan mı alıyosun yoksa kendi uygulayacağın bişey mi.Benim abur cubur yeme hastalığım war .Ah bi kessem 58 olsam tam taş olcam ozaman

• az yiyip abur cuburu kesicem , birde günlük spora başllayacağım

• kilo vermen lazımm

0|0
    0|0
  • bendede ayni sorun var :( yuzmek iyi geliyor diye duymustum, ama hic deneme sansim olmadi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...