Vücut geliştirme ile ilgili her şey?

Kaç ayda sonuca varırım .İnsan boyuna bi etkisi olurmu insan boyu kısalırmı yoksa daha beter uzarmı bilgisi olan arkadaşlar yorum yapsın.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• cevabı uzun olan bir sou yüzeysel olaak bilgilnedirelim seni...

vucud genetiğin çok önemlidir..çabuk gelişimde gösterebilir akside olabilir...

vg deki en öenmi nokta beslenmedir.beslen bu sprun %80 demektir.antremanların ise %20 dir.yeterli beslenmedikten sonra en baba idmanıda yapsan nafile...

diğer konu dinlenmedir..yeteri kadar vucudunu dinlendirmelisin..uyku düzenin çok önemli..

vucut geliştirme ilk 3 ay kasların ısınmasıdır...ilk 3 ay içerisinde fazla bir beklentin olmasın vucunda daki farkılık hissedersin omuzlar daha dik gögüs bölgesi daha sıkı hafiften genişleme başlar,ortasında çizgi belirginleşmeye başlar,biceps(pazuların daha büyüktür) vesaire vesaire...motivasyon olarak bu değişikler seni iyi hissettirecektir.

sonrasında kaslarını parçalayacaksın ki bence en önemli nokta odur...sonraki etapta hacimlenme

yani kütle kazanma derken bir bakmıssınki fazlası ile yazıyorum gidemediğin günler olur aksatırsın bir yıl derim ben

boya etkisi vucud gelişim çağında ise buda bluğ çağında ki arkadaşlar..ben pek tavsiye etmiyorum...gelişimi oumsuz etkileyebilir..diğer bir konu uzamazda...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• body boy uzamasını durduruyor ama 18 yaşındaysan zaten çok uzayacağını sanmıyorum başlayabilirsin ama yinede boy uzamanın durmasını istemiyorsan fitness yap ve protein tozu kullan,zaten body de yapsan yine de o tozu kullan derim.kullanırsan 3 ayda bile iyi vücudun olur max. 6 ay diyim .

0|0
    0|0
    • body ile fıtness arasındaki fark nedir ?

• ya body dediğim gibi boy uzamasını durduyor yani anlıcağın body de kendine baya bir yükleniyorsun ama fitness daha iyi bir vücuda sahip olmak için yapılıyor body yapıcağın kadar kas yapmazsın belki ama fitness yapıpta protein tozu kullanan arkadaşlarım bir tanesinin vücudu çok iyi yani sen bilirsin baya bir gelişmek istiyorsan body yap

• boya etkisi olmaz diye biliyorum .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• boyu uzatmaz, kısaltmaz da. düzenli basketbol oyna ve yüz. vücut geliştirmeden çok daha iyi sonuç alırsın her türlü

0|0
    0|0
  • benim en berbat sorunlarımdan biride bu boy fizik konusu fiziğim boyuma göre baya iyi ama işin kötüsü boyum 1.77 ve 18 yaşındayım zor bu saatten sonra ama isteğim bari 1.80 olup belirgin kol kası bacak kası ve karın kası yapıp ki antremandan olur kendimi baya geliştirmek sporda kısa süre içerisinde

0|0
    0|0
  • ıkı ayda hissedersin etkilerini

0|0
    0|0
  • kemikleri güçlendirir.en az 6 ayda fark edilir derecede değişiklik olur.eklemleri güçlendirir.boy uzatır.kısaltır bunlar tartışılır ama ben uzadım.

0|0
    0|0
  • olmaz dıye dusunuyorum eger 17 yasından kucuksen voleybol basketbol ve yuzme boyunu uzatabılır

0|0
    0|0
  • Boyun biraz uzayabilir kısalma olmaz , Sonuç almak içinden kastın nedir bilmem lazım ama sahilde boy gösterisi yapmak isiyorum diosan dengeli beslenme ve düzenli oalrak body yaparak 10 ayda mükmmel vücuda kavuşursun .

0|0
    0|0
  • 3 4 ayda sonuca varırsın...

0|0
    0|0
  • halter falan boyu kısaltıyor diye duymuştum, gerisinin boyu küçültüğüne inanmıyorum..

0|0
    0|0
  • insan boyuna bi etkisi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...