Sendrom yaşı ve biraz daha büyümek... bugün anladım...

Aslında yazmayacaktım bu soruyu hatta bu 'iç dökme seansını' da yapmayacaktım...

Diğer yaşlar bu kadar etkilemez insanı... Mesela 18 olduğumda bir anlam ihtiva etti mi durum hatırlamıyorum bile... 20'ler yüksek çözünürlük ve hızda geçti...

Şimdi mi? 30 oldum... Tuhaf gibi ama aynı benim yine... Sadece biraz daha büyüdüm gibi... Ve 1.5 yıldır aynı iş yerini paylaştığım kimse hatırlamadı bugünü... Üzüldüm doğrusu...

Sizin var mı unutamadığınız doğum gününüz?

Güncellemeler:
O kadar çok söylendim ki bugün kar kıyamet filan dinlememişler pasta almışlar ofistekiler... Tadı çok güzeldi... Rötarlı da olsa kutlaştık... Ama yine de unutmayacağım bu durumu...

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Beyin denen organın adeta takvime bakıp, orada tam 30 yılı görünce, bedenin geri kalan tüm organlarına "beyler, yavaşlıyoruz!" diye bağırması..

ama, aynı anda ruhun da adeta tüm dünyaya "e artık başlayalım" diye pis pis gülümsemesi..

link

İyi ki doğdun Esmer..

:))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kudüs kralı Baldwin şöyle der "Kudüsü ele geçirdiğim zaman sonsuza dek yaşayacağımı sanmıştım ama şimdi 21 yaşını bile göremeyeceğimi biliyorum" (cüzzamdan öldü). Kısacası hayat hep anı yaşamaktır. Tadını çıkarıyorsan 30 yaş da 60 yaş da bir. Hatırlamayanlar için söylenecek tek şey var, unut ve yoluna devam et.

1|0
    0|0
  • 30'lu yaşlar bir kaç sene öncesindeki 'eyvah' yolun yarısı düşüncelerimizle başlıyor.

..ama bana kalırsa bir kadın için tam zamanı, o tatlı o keskin o masum hallerinin en tadımlık zamanları..

Geriye kalan ise sadece kuruntu..

0|0
    0|0
  • Doğum gününde ölüme bir yıl daha yaklaşmayı kutlar insanlar :)

0|0
    1|0
  • daha önce söylüyeydin ks de bi parti verirdik. doğum günün kutlu olsun

0|0
    0|0
  • İyi doğdun diyelim :( evet geçtiğim 25. doğum günümü hatırlayan sayısı azdı.. üzüldüm ve ilk kez hatırlanmamanın acısını yaşadım. tuhaf bişi.

1|0
    0|0
    • En azından iyi ki doğdun deselerdi yeterdi hediye pasta vs. masraflara gerek yok...

• hediye paste önemsiz teferruatlar :( ya mutsuzum ya üzerime üzerime gelir herşey böyle pes ettirene kadar beni.

• bugüne kadar hiç doğum günü kutlamadım..doğum günlerinide gitmedim..zaten saçma birşey olarak düşünürüm doğduğum günü neden kutlayayım ki..anlamsız geliyor bana...şu sendrom mevzusuda komik geliyor bana 27 yaşındayım hiç öyle yaşımla ilgili takımtım olmadı 20 yaşında ne yapıyorsam herşeyi gene yapıyorum...galiba 50 yaşındada değişmicem...

0|0
    0|0
    • Klişe ama hissettim işte bir fark... Sizinki de bir görüştür saygı duyarım...

• 30lar bence çok eğlenceli bir yaş...30larında abilerim vardır benim yapamadıklarımı yaparlar...gerçi bekarlığında etkisi olabilir...evlenen arkadaşlarım var mesala yaşıtız adam 50 yaşında gibi...sosyal iktisadi ve ruhsal nedenlerde bir faktör tabiki bunlara ama insan bence zihnindeki yaşı yaşar..18-20 yaşında çok yaşlı insan gördüm çünkü...

• Yaşam hayatının getirdiği stres ve duygusal yorgunluk, bu özel gününde işyerinde yalnız bırakılmakla oluşan hayal kırıklığı ile birleşmiş ve bir patlama yaşanmış. İnsan kötü şeyleri unutma eğiliminde olur, iyi şeyleri hatırlamak ister, kötü günse unutulur gider, bilincine iyi bak

0|0
    0|0
  • 11 gün önceki doğum günüm annem bile hatırlamadı.

0|0
    0|0
  • Öncelikle Doğumgünün kutlu olsun... Bell ibi yaştan sonra hatırlanmıyoruz maalsef benim 30 yaşımda hatırlanmamıştı :)) az kişi tarafından bilindi.. Ama inan 20 de aynı 30 da ve 40 da öyle olacak bence.. boşver sen anı yaşaa doğumgünün olduğunu kenara koyy.. Nice yaşlara :)

0|0
    0|0
  • işiniz zor genjler :)) eski sistem eyiydi misal ben vizelere hiç kastırmazdım 0 bile alsam final 58 oldum mu geçiyorduk şimdi öyle mi AA,BC , FF dye borumbok bi sistem gelmiş :))

0|0
    0|0
  • uzulme altı ustu bır dogum gunu.o kadar yogun calısırken ıs arkadaslarının da unutması dogal

0|0
    0|0
  • insanların hayatı tek bir anda bir bilinçin devamıdır

0|0
    0|0
  • hep ömürden yiyoruz :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben yıllar önceki samimi olmadığım arkadaşlarımın doğum günlerini bile ilginç bir şekilde hatırlar,mesaj atarım.bu insanları çok mutlu ediyor.onlar mutlu olunca ben de oluyorum:)

keşke unutmasalarmış ama ne dertleri var kim bilir..düşündükleri nice şey vardır,olur öyle..

yaşa gelince insan hissettiği yaştadır.inan kendimi çalışıyor,evli,birkaç çocuk sorumluluğu almış gibi hissediyorum.ruhumun bir yanı çocuksu bir yanı yaşlı.genç hissedemiyorum. güzel düşünüp güzel hissetmeli aslında..güzel düşünerek yaş sendromunu atlatabilirsin bence.

ayrıca 29un 30dan farkı var mı ki,1 yıl sadece.peki 29un 28den..bu böyle gider:)

üzülme an'ın keyfini çıkar.sonra biraz daha yaş ilerleyince 30a üzülürken güzelliklerini yaşayamadım deme.

doğum günün kutlu olsun,nice mutlu yaşlara:)

1|0
    0|0
    • Klişedir ya 30 olan 29,5 der filan galiba onu hissettim biraz... Bir klişe kurbanıyım kısaca ama bu yıl bu yaş önemli her yaşımda olduğu gibi... Teşekkür ederim size de...

• rica ederim..inşallah daha iyi hissedersin

• Şarap kadın..Mutlu yıllar.. (=

Sonra 40'ına geldiğinde şaşıracaksın. Hatta, bu günleri arayacaksın.. link

0|1
    0|0
    • Şarap... Bana Benjamin Button diyorlar yaşlanmıyormuşum... 40 olunca çok daha farklı olacağım biliyorum... Teşekkür ederim...

• doğum günün kutlu olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...