Kapat

Sporcu arkadaslarim bakabilirmi?

Ben uzun bir suredir mekik tarzi karin kasi hareketleri yapiyorum ve bu haraketlere baslarken kilom 45 di şu an karnimda baklava var diyebiliriz kollarimdada hafif kas var ve tartidaki raakam 49 sizce bu kilo kastanmi geldi

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• yorumlar baya güldürdü, mekik tarzı hareketler kas kütlesini etkilemez, mekik tarzı hareketlerle 4kg kas kütlesi arttırmak hee güldürmeyin beni, üstelik bu olayı bir kızın yapması imkansız (yanlış anlaşılmasın kasların büyümesini sağlayan erkeklik hormonu salgılamadığınız için)
    sıvı ağırlığın artmıştır

0|0
    0|0
    • tabıkı sadece mekık olarak calısmıyorum squat plank sınav mekık hepsı beraber 5 kg dambıllar fılanda var mekık en cok calıstıgım egzersız ama 9 aya yakın oldu ve haklısınız o kadar ugraslarım ve beslenmeme duzenıne ragmen ancka gozle gorulur sonuc elde ettım sadece karın kaslarımda degıl kollarım ve bacaklarımdada var gozle gorulur kaslar gene haklı olabılırsınız tesekkur ederım

• ovv özür dilerim, ben şu on günde forma girmeye çalışan kızlardansın zanettim, 9 aydır düzenli bir şekilde yapıyorsun, kas kütlen artmış olabilir, ve tebrikte etmek isterim çoğu kız 9. günden sonra bırakıyor

• cok tesekkur ederım bazen bende sahıt oluyorum 1 ay yapıyorlar olmadı dıye bırakıyorlar ben cok guluyorum onlara o zaman cunku ben aylardır ugrasıyorum kas yapmak ıcın ve benım 1 ayda hıc bırsey yokdu oyle arkadaslarıma bu durumu anlatmaya calısıyorum en az 3 aydan sonra bırseyler olmaya basladı oda duzenlı yaptıgım ıcın

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 18

• 4 kilo kas yapmış olmak özellikle bayan olarak mümkün değil birde karın bölgesine bunu bağlamak ki kas yapması en zor bölgelerden biridir. imkansız ancak spor belirgin biçimde iştah açar spor yaparken alacağın olası kilo vücutta genellikle sarkmaya ya da bozukluğa sebep olmaz abartılacak bir kilo değil ancak daha fazla almamaya bak. yağsız protein ağırlıklı beslenmeye özen göster.

0|0
    0|0
    • Yok zaten ben asiri yiyen biri degilimdir hayatim protein yulaf kepegi sut muz oldu diyebilirim yrmek duzenim aldigim kalorilero hesap ediyorum duzenli besleniyorum yani kacamak yaptigim zamanlar mutlaka oluyor fakat bu kacamaklari bile kendim yapiyorum yagsiz kekler yulafli kurabiyeler

• bir kadın için 4 kilo kas kazanmak çok zor bir kısmı yağdır bunun. ama eğer baklavarın görünüyorsa vucut yag oranın düşüktür. boyun kaç ve sporu ne kadar süredir yapıyorsun

0|0
    0|0
    • 10. aya giricem hayirlisi ile standart olarak 9 bucuk ay oldu evet baklavalar gozle gorulur bir sekilde var kollarimda bacaklarimxa ozellikle squata bagli kalcalarimda kaslar gozle gorulur bir sekilde boyum 1.63 kilom şu an 49 1 aydir sabit bir anda olmadi ama kilo artisi bu 10 ayda ayni kaloride kalip protein agirlikli beslenmeme gore hic artis azalis olmuyordur 10 ayda oldu

• Evet uzun süre yaptığınız için vücudunuzdaki kas kütlenizde artış meydana gelmiş iyi bir vücudunuzun olduğunu düşünüyorum tebrikler

0|0
    0|0
  • 49 kilo olmuşsun yani 4 kilo almışsın fakat şunu da unutma yaklaşık standart olarak söylüyorum 1.3 1.7 kg arasıda yağ yakmışsın tabiykide kastan geldi o kilo

0|0
    0|0
    • Egerki bu spor merkezlerindeki yag kas olcen aletler dogru olcuyorsa yag oranim bir bayana gote fazlasiyla dusuk spor salonundaki spor hocasi soylemisti 1 ay oncesine kadar

• Bende inanamadim zaten ihtimal vermedim yani o kadar dusuk yag oranina sahip olabilecegime bana minimum %18 yag oranina ulasmami soylediler suanda spor salonundaki aletlerde olcumlere gore yag %11.8 kas %50.2 su %76 kemik 2.900 gunluk kaloride 2573 cikti ben pek yorumlayamadim tabiki inanmadimda acikcasi cunki ben hic 2000 kalorilik beslenemiyorum eger dedikleri dogru olsa hizla kilo vermem lazim

• ben spor salonunda yağ oranıma baktırdım %2.95 çıktı ki bu imkansız bir rakam :D adamlar dünyanın ilacını dünyanın steroidini kullandıkları halde %4 yağ oranına inemiyorlar en sağlıklısı hastane ortamında baktıracaksın herşeyine net bilgiyi onlar verirler

• yemek yiyip üstüne spor yparsan kilo alırsın zayıflamak istiyorsan diyet şart.

0|0
    0|0
  • Kastan gelmemistir yemis durmussun iste

0|0
    0|0
  • Bir anda 4 kilo kas alinamaz... yillari alir kas ile kilo almak... ama şunu diyebiliriZ spor iştah açar kilo alimi bundan dolayidir.

0|0
    0|0
  • Kastan tabi. Mesela bodycilwre falan bak kiloları hep yüksektir 80 üstü yani en az ama kas yani hep

0|0
    0|0
    • bu ıyı bırsey degılmı bundan sonrakı asamalarda kas yapmaya korktum kg artısını gorunce ama bana bakan cok fıt oldugumu soyler

• anladım cok tesekkur ederım

• Rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu bana

• evet kasların yapmış ama sporu bırakırsan kilo olur onlar :D

0|0
    0|0
    • spor candır allah saglıkdan yana bır dert vermedıkce bırakmam :)

• Evet

0|0
    0|0
  • mekık cekerek 4 kılo kas kütlesı almak imkansızdır.

0|0
    0|0
  • Evet kas çalışınca vucut kutlen çoğalır

0|0
    0|0
  • bence evet bir de belki vücut biraz su toplamıştır

0|0
    0|0
  • kastan geldi kesinlikle

0|0
    0|0
  • muhtemelen