Vücut yapmak sizce ne kadar doğru?

Arkadaşlar bende yapmak istiyorum ama nedense yapan arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla çoğu bel fıtığı oldu bunu yapmanın amacı dahada geliştirmek değilmiydi eklemleri kasları felan ne kadar doğru yapılıyor ülkemizde? Sizlerden de duyan var mı böle sakatlıkları:)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• ben yaptım 5 snedir hatta 14 sonuc koca bi 0 sadece saglıklıyım o kadar ve seriyim kendıme guven felan

0|1
    0|0
    • Senin adına sevindim bi sakatlık olmadan kontrollü yapıp sağlam kaldığın için:D gidicem ama gidenler bel fıtığı oldu geldi ondan çekiniyorum:D

• 6 aydan once kullanmazsın 6 aydan sonra bca alabılırsın bence bellı bı sure sonra vucud ıstıcektır sen ıstemesende ama cok yuklenme herseyın asırısı zarar proteın toz olarak tavsıye etmıyorum bobrekte sorun cıkarabılır bca veya amıno en ıyısı suplement ıste

• peki bilgiler için teşekkür ederim:))

Kızlar Ne Diyor 1

• ya eğer bırakırsan sonradan sarkma oluyomuş diye duydum. Ama bi bayan için erkeğin vücudu çok önemli bence. Sen aldırma kimseye git kesin :))

0|1
    0|0
    • Kesin diyorsun yani:D sarkmayı bende eğer iğne yada mama gibi ürünler kullanıp vücut yaptıktan sonra çalışmayı bırakınca sarkıyo diye duydum:D ama iyice araştırmam lazım;)

• ya bunu en iyi oradaki eğitmenmi öğretenmi her neyse o bilir. Onunla konuş bence.

• tamam

Erkekler Ne Diyor 1

• hahahha vucut geliştirmeye başlamayın sakın bırakınca kaslar sarkar kıçınıza kaçar yapmayın etmeyin.

0|0
    0|1
Yükleniyor...