Erkeklerden çok utanıyoruum

Ya aslında erkeklerden değilde çıktığım çocuktan utanıyorum. Evet liseyim ezmeyin hepiniz bigün liseli oldunuz:D. Ya dün bi çocuk hoşlandığını söyledi çıkma teklifi falan etti bende tanımıyorum seni tam olarak dedim okulda konuşuruz o zaman dedi sınıftan çıkamıyorum çıksam da onu gördüğümde kaçıyorum ya onun sınıfında bi arkadaşım var o yokken giriyim dedim tam çıkıyordum o girdi çıkmadan durdurdu kolunu kapıya yasladı düşündün mü dedi 3 saniye durdum bilmiyorum dedim heyecandan tamam dedi gitti bende sınıfıma gittim. Utanmamam lazım napmalıyım? Çıkarsak nolacak

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• çıktığım cocuktan utanıyorum daha cıkma teklifini bile kabul etmemişin galiba :) yaş bayağı küçük galiba bence 1 yıl filan daha bekle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kendini eşyadan farklı görüyorsan kullandırmazsın. daha genç ve cahilsin kızma. bu utangçlık değil senin edebin.

0|0
    0|0
  • Vallaha ben 15 yaşımda o utangaçlığı attım

karşı cinsten kesinlikle utanmam çekinmem

sonuçta oda ALLAH yarattığı bir kul..

0|0
    0|0
  • site +18beybi sorry

0|0
    0|0
  • cocukluk ıste

0|0
    0|0
  • liseliiiiiii! hahahahaha!

0|0
    0|0
  • alalhım yaa derde bak ben 500 000 doalrlık saytısı kaybettım konuya bak actıkları

0|0
    0|1
    • burda ne işin var o zaman

• senın ne ısın var adam gıbı soru olsun ya lutfen utanma rahat ol ne cekınıyorsun kı anlamadım

Kızlar Ne Diyor 4

• bence kullandırma genc kızsın masumıyetını cocukların bozmasına ızın verm.aklını kullan sen akıllı bı kızsın yazık etme kendıne vbırtak kendıne baska oyuncak bulsun sen esya degılsın sakın...

0|0
    0|0
  • kabul et hoşlanıyorsan. Birlikte vakit geçirdiğiniz zaman utangaçlık falan kalmaz :D

0|0
    0|0
  • aynen valla bende

0|0
    0|0
  • 25-29 <3 müzmin liselim <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...