Sporla ilgilenenler baksın?

Ben daha önce "nasılım?" sorusu sormuştum oradaki gibi ince kıvrımlı vücudum var 49 kiloyum boyum 169 ama spor yapıp bacak kası, birazcık göbek kası yapmak istiyorum. Squat'a başladım, vücudum biraz ağrıdı ama artık alıştım her gün yapıyorum üşenmeden. Buna ek olarak göbek kası için egzersiz önerir misiniz? Ha bir de kafeini çok fazla tüketiyorum (kola, kahve, sigara) yemek te yok diyecek kadar az yiyorum (iştahım sıfır) bunlar fazla etkiler mi?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonuna gidiyorsun herhalde ordaki hocanın programı dısına pek cıkma karın kası istiyorsan eger mekigi ihmal etme zaten zayıfsın kola vs icmiyorsan cabuk belli eder kendini bacak kasına gelırsek squat yeter bence simdilik

0|0
    0|0
    • Salona gitmiyorum tamamen evde başladım bacak kaslarım belirginleşti gibi sanki

• Tamam teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 12

• fotograftan anladıgım kadarıyla senin karbonhydrate tüketimini arttırman gerekli, squat su an yapma önce biraz yağ yap sonra

1|0
    0|0
  • Göbek kası?

0|1
    0|0
  • sekersız kahve ıcebılırsın ama kolayı kesınlıkle ıcmemen lazm o kıloda karın kasların gozukmesı lazm şekerlı ve yağlı beslemenden kaynaklanıyor karın kası en zor olusan ve en kolay kaybolan kas grubudur evdede yapılabılır ama cok zor ve uzun zaman gerekıor evıne en yapın spor salonuna baslarsan senın ıcın guzel olacak.

0|0
    0|0
  • Düzgün beslenme olmadan, şekeri yağı kesmeden ki kolanın içinde bolca şeker bulunur karın kası yapman mümkün değil. İstersen günde 1000 mekik çek.

0|0
    0|0
  • Mesele karın kasi yapmak degil o kasi gorunur hale getirmek ki bu da cok cok saglam bir diyet gerektirir alkol kullaniyorsan veda et hamur islerine tuza sekere elveda de

0|0
    0|0
  • Squat yokken napıyordu bu millet yaa çok merak ediyorum, herkesin dilinde bir squat almış gidiyor, eminim bazıları kaldırdığı dambılı bile squat yaptım diye burada anlatıyordur.

0|0
    0|0
  • Erkek adam squat değil vukuat yapar birader.

0|0
    0|0
  • karaciğeri böbrekleri öldürüyosn

0|0
    0|0
  • Kahve yağ depolama sebep olur aşırı tüketmekten kaçının derim

0|0
    0|0
  • karın kası için mekik öneririm

0|0
    0|0
  • Yakında hastalanırsiň muhtemelen

0|0
    0|0
    • Sebep?

• kola kahve sigara, düzensiz beslenme... bunların üstüne sağlık beklemiyorsun heralde.

• Kolayı brak, mekiğe devam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 'göbek kası' süpermiş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...