Hoşlandığınız biri varsa okuyun!

Hoşlandığım biri vardı , çok güzel birisiydi ilk bakışta fiziksel olarak ,numarasını aldım geçenlerde; 2gün konuştuk bugün bir arkadaşı sayesinde gerçek yüzünü göstermek zorunda kaldı, ben böyle iğrenç bir insan tanımadım , adı aklıma geldikçe hayat sevincimi yitiriyor gibi oluyorum , ilk bakışta anlayamıyor insan karşısındaki kişinin kişiliğini , siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz // dış görünüşe önem veren biriyim gerçekten çok güzel bir kız ama onun kişiliği nefreti azama yetti ... şimdi nefret,öfke,tiksinme gibi duyguların arasındayım siz ne düşünüyorsunuz

Güncellemeler:
güncelll :))))))))

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• iştee önemli olan ahlak güzelliği

0|0
    0|0
    • aynen zaten tanımaya çalışıyordum kendisini, allahtan yakamı erken kurtardım

Kızlar Ne Diyor 5

• Naptı.

0|0
    0|0
    • durup durrken mesaj attı millete çıkmak üzereyiz gibisinden bir şeyler demişim, yüzleştir dedm kime demişsem , sonra biraz daha sert çıkıştı, yol al yazdım ne yazabilirim suçsuzken üstüme geliyor ? sonra kfr etmeye başladı , olduu biz sizi ararız dedm şimdide hayallerinle yaşa diyor

• seviş gönder..

0|0
    0|0
    • öyle biriyle mi yukarıyı okusana tekrar :))

• Kullan at.

0|0
    0|0
  • sen de hoşlanma o zaman.

0|0
    0|0
  • Ilginç bir durum olmuş sevgi nefrete dönüşür hoşlanmışsın abartma bu kadar

0|0
    0|0
    • hafta sonunu onu düşünerek geçirdiğim için içim içimi yiyor :/

Erkekler Ne Diyor 4

• ne yapti ki kız

0|0
    0|0
    • durup durrken mesaj attı millete çıkmak üzereyiz gibisinden bir şeyler demişim, yüzleştir dedm kime demişsem , sonra biraz daha sert çıkıştı, yol al yazdım ne yazabilirim suçsuzken üstüme geliyor ? sonra kfr etmeye başladı , olduu biz sizi ararız dedm şimdide hayallerinle yaşa diyor

• ne gördün arkadaş böyle?

0|0
    0|0

• bir tane var da sessiz sakin kız kimseye zararı yok zaten daha göremeyecem galiba.

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun ne diyelim

0|0
    0|0
    • eyw kardeşm

• gene bizler kaybederiz nedense sevgimizdenmi kaynaklanıyor heralde

• bu olayda kaybettiğim bir şey olduğunu düşünmüyorum ama hak etmediğim bir tartışmaydı.

Yükleniyor...