Erkek arkadaşınızın ablasının davranışı?

erkek arkadaşınızın ablası ilk başlarda sizi çok sevse çok iyi davransa fakat gün geçtikçe biraz size karşı soğusa ne yaparsınız bu olay sinirinizi bozar erkek arkadaşınızdan ayrılırmısınız.?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Sınırımı elbet bozar ama ablası için ilişki bitirilir mı? amacı da o zaten soruyu sana sordurtmuş..

0|0
    0|0
    • AKŞAM AKŞAM GICIK OLDUM KIZA YA

• Nıye tepen attı ?

• ya dedimki ablacım yarın mehmetin yanına gidicekmsn.. 5 6 sat cevap vermdei tekrar sordum bana şunu yzdı.. NE ALAKA YA İŞİM VARDI DIŞARDAYDIM MESAJ ATAMADIM YARINDA İŞİM VAR GELEMEYEBİLİRMİM BİLİORUM AYRICA SANA BAZEN CEVAP VEREMİCEMİ SÖLEMİŞTİM.. bunu yazmış önceden canım tatlım öptm kocaman dien insan şimdi ters oldu bana karşı

Erkekler Ne Diyor 6

• kel alaka olur herhalde

0|0
    0|0
  • yok ya niye ayrılacaksın ki .bozulan bozulsun.ama sunu yapa ablasıyla yalnız bi seyler yapmayı dene

0|0
    0|0
  • umursamam ama nedenını merak ederım eger onem verıyorsam alır karsıma konusur sorun varsa da cozerım. cunku şu anda yargılıyor olsanda belkı sen yanlıs brsey yaptın farketmeden

0|0
    0|0
    • evet ama sordum bana attığı mesaj şu... ne alakaaaa yaaa işim vardı dışardaydım bazen sana cevap veremem diye söylemiştim yarında işim var bilmiorum... AYNEN BU

• demekkı bırsey var yoksa sorun olmasa boyle davranmaz ama belkı sennle alakalı da degıldır

• blmyrmm

• Ablaya laf yok okadar .. el kızı sevemez birini ablasının kardeşini sevdiği kadar ,o kadar

0|0
    0|0
  • soğuyorsa soğuyacak bişi ypamışsındırr..

0|0
    0|0
    • YAPTIĞIMI HATIRLAMIORUMM KENDİ ABLAMDAN AYIRT ETMEDİM HİÇ..

• no abla no cry ablam yok kızlar rahat olun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevmek zorunde değil ve sevmek zorunda da değilim , saygılı olması kafii benim için , her zamanki mesafeli halim devam eder ...

0|0
    0|0
  • Yoo. Zorla sevdiririm kendimi.

0|0
    0|0
  • ay bana abla deme! görmezden duymazdan geliyorum sende öyle yap. napalım abla sonuçta bu borumu

0|0
    0|0
  • Sevmezse sevmesin, bu yüzden ondan ayrılmam.. Daha çok yakın olurum sevdiğime çatlasın patlasın.

0|0
    0|0
  • Asla koz verdırmem elıne...

0|0
    0|0
Yükleniyor...