Resimdeki gibi nasıl kasları büyütebilirim omuzlar göğüsleri?

uzman arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ne yapmam lazım nasıl bir çalışma ve nekadar sürede bu şekilde olur
resimdeki gibi nasıl kasları büyütebilirim omuzlar göğüsleri?

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Of of of :D Bunlar ne böyle? :D
    Steroitsiz yap ama sağlıklı olsun bu yavrucaklar :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bunun için sağlam bir çalışma şart spor salonu koşturman lazım, şahsen ben evde çalışıyorum dambıl, mekik, barfiks şimdilik yetiyor.

0|0
    0|0
    • bende evde çalışıyorum ama bir süreden sonra yetersiz kalıcak

• Haklısın dostum da spor salonlarının fiyatları malum ortalama bir yere gitsen aylık 120-150TL istiyorlar daha düşük fiyatı olan yerler nasıldır bakmak lazım.

• düşük fiyatlı olanlarda ilgilenmiyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• O şekilde bir vücut istiyorsan ve tamamen doğal çalışacaksan en az 3 yılını bu spora ayırman düzenli beslenmen ve düzenli antrenman yapman lazım. Tabi genetiğine bağlı bir durum

0|1
    0|0
  • Kas buyumuesi orta agirlik ve 8-12 tekrar ile olur. Ama sen bu adam gibi olcam dersen yolun cok uzun soliyim. Ilk once sen bir basla da sora hedefini koyarsin

0|0
    0|0
  • bu şu anki kilona boyuna yaşına bağlı birşey. normal şartlarda 2-3 ay arasında karın kasını bile çıkartırsın. Ama göbek varsa üstündeki yağlar üzerini örter, onlardan kurtulman lazım kardiyo ile. spor salonuna git, onlar yardımcı olurlar

0|0
    0|1
  • doğal olsun geç olsa da dert değil sağlığım önemli diyorsan spor+diyet

sırf şekil olsun ileride ceremesini çekerim kısa yoldan olsun diyorsan spor+diyet+steroid

0|0
    0|0
    • Saglikli olaun suplement yeterli olur

• Bulk sart kutle kazanman lazim kaslari hacimlendirmen lazim

• önceliğim yag oranını düşüürüp bulka girmek keza bilirsinizki göbek varken bulka girmek doğru olmaz daha çok zayıfsan bile kaslar yüzünden göbek gibi durur

• 3 Ayda düzene girer. 1 Senede yaparsın. Fitnesciye gitsen iyi olur !!!

0|0
    0|0
  • 1 Seneden fazla çalışman lazım düzenli bir yemek programı ve doğal çalışma sonucunda böle bir vucuta sahip olursun

0|0
    0|0
  • Totosundan şırınga ile ilaç vermişlerdi ona

0|0
    0|0
  • 1 veya 2 senede iyi önem verirsen terminatördeki adam gibi olursun belki

0|0
    0|0
  • Iyi bir beslenme uzun süreli ve sıkı bir çalışmayla ve birazda genetik varsa olur.

0|0
    0|0
  • Asla 1 kaptan amerika olamazsın 😏

0|1
    0|0
Yükleniyor...