Face kültürünün manyaklıklarından....

geçen gün soracaktım yine unuttum...

ya bizim memleketten gecenlerde birinin arkadaşı ölmüş

çocuk face yazmış 20 tane beğeni var...

kızın biri de şunu yazmış "ba$ın saGoLsun xDe"

harbi tırstım... cem yılmazın dediği gibi artık ölüme bile gülüyorsak geri kalanı koy dötüne rahvan gitsin oluyor:)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Amerikada bir olay olmuştu okudunuzmu bilmiyorum kanını donduruyor insanın :

2 yaşındaki çocuk havuza düşüyor annesi çocuğu kurtarmak yerine twitterını açıp 2 yaşındaki çocuğum havuza düştü şuan boğuluyor v.s v.s yorum yazıyor .

Kadına para cezası verdiler çocuğuda elinden aldılar .

0|1
    0|0
    • komediye bak:D:D:D:D

• Evet güney koreli bir çift erkek 41 kadın 25 yaşında , İşin kötü tarafı oynadıkları oyunda sanal bir kız çocuğunu büyütmeye çalışıyor olmalarıydı , sanalı büyüteyim derken gerçek çocuklarını unuttular , tam bir felaket .

• Geçende oyun oynarken bebeğinin ağlaması konsantresini bozuyor diye öldüren 19 yaşındaki amerikalı bir çocuk ile sarsıldık .

19 yaşında baba olmuş , daha adamlığı öğrenememiş babalığı nereden bilsin .

Kızlar Ne Diyor 5

• Ölünce vasiyetimin bir yerine dipnot düşerim, hiç bir sanal hesabım aktif olmasın, arkamdan :( :,( =( gibi şekilsi şeyler yapılmasın diye Benim de ölen arkadaşımın ardından zibilyon tane yapıldım, ben sinir oldum okumaktan, çok gıcık bir hale geldik.

1|1
    0|0
  • Allah canını almasın:DDDnerden buluyonuz bu kızları

0|1
    0|0
    • ben bulmuyorum denk geliyo kız gelmiş arkadaşın güncellemesine yorum yapmış... görüyorsun...

• yazık ya uzuluyorum oyle kızlar

• hayır xDe veya xD� ne ya böyle bi zırzopluk mu var... adam gibi gül işte modifiye ben senin ağzını yüzünü değiştirsem olur mu:D:D

• bnce anlamamıstır yada dalga gececek bısy bulamamıs bunu kendıne bı ugras etmstır yada salakca bı alıskanlıktır :)

0|1
    0|0
  • onun ki alışkanlıktan..

0|1
    0|0
  • O kız ne içmiş acaba :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Şaşırmıyorum bu durumlara artık.

Yanlış hatırlamıyorsam birisi 50 saat kısa aralarla bilgisayar oyunu oynayarak stresten ölmüştü.

Kıyamet çok yakın bence, çok seviniyorum. :)

0|1
    0|0
  • helvayıda video çekim kavurup youtube a atarlar +1 tıklayan nasiplenmiş olur falan.

millet net olayını abarttı deliliğin sınılarında geziyor.

0|1
    0|0
  • Hakaret edecektim ama sen anla artık.

0|1
    0|0
  • 20 tane beğeninin anlamı ne oluyor ?

Başın sağolsun demenin bir türü mü acaba...

0|1
    0|0
  • manyaklar işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...