Bir gun bakıyor birgun bakmiyor neden ki?

Bi çocukla bakışıyoruz beni görünce abartılı hareketler yapıyo. yan yana geçerken arkadaşlrıyla konusuyosa susuyo ve okulda bizim.okulduğumuz katlara geliyo sınıfın önünden falan geçiyolar ve bu olanların sonucunda duğgülarımdan emin olmaya zorladım kendimi ve onu seviyorum. ama bi günü bi gününü tutmuyo. bigün cook bakarken bazı günler gözünün dibinde olsam bile bakmıyo. ben kendimden eminim duygularımdan eminim ama ondan da emin olsam ona göre davranıcam. neden böyle yapıyo olabilir? :(

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• uzaktan senin onu görmediğini düşündüğü için bakıyordur ama yakından da utandığı için bakamıyordur. sen yinede ondan da emin ol ve sonrası Allah kerim

1|0
    0|0
    • utaniyo olabilir bu konularda cekingenmis ve karaisindakini önce tanımayı beklermis ve biz hiç tanismiyoruz :( ah bi emin olsaam

• bak diğer kızlara aldanma, yani o hoşlandıgın cocuk kızlarla eğlenip şakalaşmıyosa ve ağır yani yerine göre takılıyorsa diğer kızları umursama çünkü o da sana bakıyormuş. ama böyle cıvık kızlarla el şakaları yapan ve konuşması düzgün olmayan biriyse hiç umursama seni kullanmak için çıkıyodur. sen bu yorumdan sonra cocugun kişiligine karar ver ve eğer bu bana uygun kişi diyorsan kaçırma ve git konuş ya da bi arkadaşınla veya onun bi arkadaşıyla haber yolla. ama yok ben yapamam diyosan bekliceksn.

• uygun kişi o benim için. sakalasan bi tip değil. yani kızlarla en azından. normal arkadaslariyla çok sakalasiyo. ki onu ben de yapıyorum. bilmiyorum :(

Erkekler Ne Diyor 7

• kendini ağırdan satııyor

detayları okumadım

1|0
    0|0
  • Hergün farklı strateji uyguluyor. Bilerek yapmıyor kafası karışık. Sana ilgi gösterdiği zaman ona bir karşılık verki doğru yolda gittiğini anlasın. yorma şu çocuğu yazıktır.

0|0
    0|0
    • elimden geldiği kadar bakmaya göz teması kurmaya çalışıyorum ama o böyle davrandikca karsiliksiz bişey için boşa çaba sarfediyomusum gibime geliyo :( sanırım kafasi karışık... ne yapsam etkili olur ki? :(

• Valla bu işler karşılıklıdır herzaman; o senin dikkatini çekmeye çalışır, her karşılık aldığındada bir adım daha yaklaşır sana.. Anladığım kadarıyla o karşılık aldığını anlamamış. Sen bir yokla kendisini. O bir adım atarsa sende bir adım atarsın, o atmazsa sende atmazsın. Akışına bırak.

• Evet mantıklı ama benim elimden gelen bakmak yaptığı komikliklere gülmek... daha belirgin bişeyler yapmak istiyorum

• Ne Tesadüftür ki

Anlattıgın Erkek Tamamıyle Benım Karakterımde

Ancak O Okul Olmasaydı, Dershane olsaydı

Senı, Etkılendıgım Ama Bı Turlu Açılamadıgım Kız Zannederdım

Hatta Böyle Bilirdim de.

Bende Karşı Durumdanım Bı Mesaj atsana müsaitsen

Belki Sen benım derdıme

Bende senın derdıne derman oluruz

0|0
    0|0
    • arkadaşlık isteği gönderdim kabul edersen mesaj da atabilirim. yardımcı olmak isterim sana ve kendime dee

• ya adın büşra falan mı? :(

0|0
    0|0
    • hayır :( senin taktigin falan mı bu?

• bozuk demek ki :)

0|0
    0|0
  • hastadır tedavı ettır :D

0|0
    0|0
  • berkay'ın anlattığı kişiye çok benziyosun adın daha önce duyulmamış bir isim mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• link

sanırım senin oğlanı buldum :)

1|0
    0|0
  • Bigün istiyo bigün istemiyodur belki :(

1|0
    0|0
  • Benimde okulda birisi var ve aynı şekilde hep sınıflarının önünden geçiyorum sırf onu görebilmek için. Bana yakın olmadığı müddetçe ona hep bakıyorum ama görüş açısına girdiğim zamanlarda utandığım için bakamıyorum birde sanırım gururumdan taviz vermek istemiyorum :/ Hatta geçen gün tam arkamdan yürüyordu birkez olsun başımı çeviripte bakmadım ona :D Yani belki o bahsettiğin çocukta aynı benim gibi duygulara sahip olan birisi olabilir :)

0|0
    0|0
    • inşallah oyledir ya :( ben de öyleyim ama sırf tereddutte kalmasın diye belli etmeye çalışıyorum :( uzun süredir de ilişkisi yokmus çıkmak için cikmiyo seçici ve bu yüzden de karar vermesi uzun suruyo sanırım :(

• Uzucu ama bence bu bakma olaylarında bız kızlar bazen abartabılıyoruz. Hele de her zaman bakmıyorsa sadece bakmasından yola cıkıp karar vermemelısın bence. En azından emın olamazsın kolayca. Ama devam et bence. Belkı zamanla daha guclu sınyaller de verır.:)

0|0
    0|0
    • aslında çok mantikli çünkü sahsen ben onu gorebilecegim.şekilde otururum o yone dönük dururum falan arkadaşıma da sordum o mu az bakıyo ben mi çok bakiyorum diye. ben çok bakiyomusum ve bu yüzden de onun bakmadigi anları da çok sık görüyorum moralim bozuluyo

• gurur tabikide kendisinin seni dikizlediğini sana çaktırmak istemıyo

1|0
    0|0
Yükleniyor...