Galatasaray Barcelona ile eşleşseydi arenada yener miydik sizce?

Galatasaray barcelona ile eşleşseydi arenada yenermiydik sizce? Ben gsnin barcelonaya yenilceğini hiç sanmıyorum arenada peki siz?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaraya asıgız ama gercekcı olmak lazım bu adamlar normal oynamıyor topu alamadıgın bı takımı nasıl yeneceksın hem messı ınıesta xavı fabregas pedro hangısını tutacaksın messının gol atmadıgı mac mı var anormal bı futbol oynuyorlar dunyadakı hıc bı takımla karsılastırmamak lazım mantıklı degıl

0|1
    0|1
    • arenada taraftar gazıyla yenemezmiyiz ? bizdede burak eboue selçuk melo hamit var bunlar az oyuncularmı.

• yendı ama benım anlattıgım gıbı yendı ıste cok sanslılardı %90 topla oynadı barcelona bı daha tekrarlanmıyacak bı mactı bızım barcelonaya yenılıp yenılmememız onemlı degıl kı duygusal yaklasmayın mantıklı olun destegımızıde ona gore daha dogru yapalım takımımızdan su anda barcelonayı yanmesını beklemek yenemezse uzulmek mantıklı degıl su an schalkeyı eleyıp tur atlarsak super olur ve bu basarılar sureklı hale geldıgınde takımımız hem marka olarak hem kalıte olarak her gecen yıl artacaktır

• inşallah dediğiniz gibi olur.

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 17

• O taraftar olduğu sürece 5 bile atardık. Sarııııııııııı!

1|2
    0|3
  • Şimdi gerçekçi olmak lazım, karşında öpüşken bekir yok uzaylı messi var :)) Ama çoğu takımın hayaline giremeyecek bir takımla karşılıklı oynamak bile bize keyif verir. Varsın Messinin her vurduğu gol olsun.

Olum Messi 2 metre önünden taç kullancak lan boru mu... :D)))

0|1
    0|1
    • dimi haksızmıyım yener gönderirdik barcayı.

• barcayı değilde parisi istiyorum ya zlatanı istanbulda izlemek hoş olurdu

0|0
    0|0
    • evcilde beni maça götürecekti ama çıkmadı paris ileriki turlarda inş:D

• sordugun da sorumu tabikide yenerdikkk

0|2
    0|0
  • neden olmasın barcelona dünyanın en güçlü takımı tamam ama kimseye yenilmiyo diye bişey yok ve galatasarayda kötü değil hiç belli olmaz şansı az olsada

0|1
    0|0
  • :D:D:D:D:D

son günlerde ne günü son yıllarda okuduğum en güzel espriydi adamım

çok başarılısın.harbi profesyonel komedyenlik falan mı yapıyorsun

0|2
    1|2
    • yooo çok ciddiyim yenemezmiyiz arenada barcayı.

• barça larsınız hacı

ayıpsın be

yenmek ne kelime

• yeneriz tabi tempomuza dayanamz barcelona.

• barçayı şuanda şampiyonlar ligi finali hariç hiç bir yerde yenemeyiz :D ancak şampiyonlar ligi finali olur da karşılaşırsak o gazla yenebiliriz :D

0|0
    0|0
  • yok ama 2 farklı bir mağlubiyet olurdu o da çok rencide etmezdi inanki

0|0
    0|0
    • kafa kafaya oynardık haksızmıyım.

• hiç sanmıyorum fark atarlardı

0|3
    2|2
  • heee nonkeu messi'ye adım attırmazdı zaten :))

0|2
    1|0
    • niye yenemezmiydilk ?

• rezil olmayız biz arenada yeneriz nouda yenilsek bile kimse bişi demez.

• la siz önce arsenali bvb yenin onlar size burada 4 attıysa barca siz 6 atar burada barca şu an hepsinden daha güclü sizin futbulcular hangisini tutacak neymar messi suare hangisi? türkiye brezilye macında gördük neymarı tutamıyorduk bırakın bu ayakları yok barca yeneriz yok barca bizi yenemez barca top manyağı yapar bizleri adamlar fena top oynuyor arenada 3 atar ama ispanyada duman eder gsyi

• Yani Bir Gs li olarak en son isticem şey barçayla maç yapmak nou campta 10 İstanbulda 5 yeriz :D

0|2
    0|2
    • okadar çekinme barcelonadan.

• Hayır biz etkileniyoruz onlar değil orda 10 yiyip burda 5 yiyioruz ;)

• soran :) barca etkilenmez sizden merak etme :)

• Özgüvene bak arkadas ya :)

0|2
    1|1
    • niye yenemezmiydik arenada.

• yaa nasıl arenada yenemicez barcayı açıklarmısın o staddan çıkmak kolay mı ? üstüne barcanın tempo yapan takımlara ne kadar zorlandıgını iyi biliyoz.

• barça 3 atar 1 sayardı bence

0|0
    0|0
  • Arenada Galatasarayın sağı solu belli olmaz bence.

0|0
    0|0
  • hey allahım ya

0|0
    0|1
  • fark yerdiniz

0|0
    0|0
  • Tabi tabi :))

0|1
    1|1
Yükleniyor...