Vücut geliştirme yapcıam da?

Vücut geliştirme yapcıam da ?
Şukadar olsa yeter yani fazla yapamdan hafiften çalışıcam. Nasıl bir beslenme yöntemi izlemeliyim? Teşekkürler

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• öyle şu kadar olsa fikrini kafandan cıkar baştanda o kafayla hiç birşey yapamazsın. başlamadan önce emin ol çünkü kas dediğin öyle 2-3 ayda olcak birşey degil emek ve sabır isteyen irade isteyen bir iştir. resimdeki vücud ise düzenli beslenme düzenlik antreman ile yaklaşık 6-7 ayda olur gibime geliyor ama düzenli beslenme ve antreman ile sana şöyle birşey diyim 6-7 ay spora git artık spor sana öyle zevki geliyorki hep daha fazlasını istiyorsun gerçekten güzel bir spor bende 1 senedir gidiyor ve zevk alıyorum herşeyi unutyorum sadece agırlıklara odaklanıyorum neyse uzatmıyım başarılar şimdiden

1|0
    0|0
    • Ya resimdekini gösterdikte hani benim demek istediğim hafiften göğüs kası hafiften karın kası öyle rambo gibi olacam demiyorum

• karın kası istiyorsan yağ oranını düşüceksin ki çıksınlar. ama yağ oranı düşürmek kas gelşimini azaltır genetğin iyi ise güzel bir beslenme ile kısa sürede yaparsın

• Ektomorfum zaten yağ yokki bende :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 12

• düzenli beslen

0|0
    0|0
    • Düzenli beslenicem ama aşırı protein alamam gerek yok değil mi? Sonuçta az miktar aks yapıcam 5 kg fazlalık verse yeterli

• Beslenme yöntemini sorarken oraya bir yere kilonu'da not etseydin daha sağlıklı tavsiyeler'de bulunabilirdik. Eğer 85 altın'da biryerdeysen ne bulursan ye protein bazlı kilo almana yarar sağlayacak besinleri sıklaştır. Ben 17 18 yaşların'da başladım aradan 5 sene kadar geçti. O yaşlar'da her sabah 4 kaynamış yumurta ve 3 haşlanmış patatesle güne başlardım.24 saate 6 öğün sığdırırdım. Çoğu zaman kendini ödüllendir.1 2 ay içerisin'de 1 tavuğu tek başına götürebilecek kıvama geldiğin'de beslenmeni ve iradeni aynı denge'de koruyabilirsen 6 7 ay'da dilediğini alırsın. Bu iş'de önemli olan tek şey azim programını 1 gün bile aksatırsan tökezlersin.

0|0
    0|0
  • Evde çalışmayla vücut geliştirilmez arkadaşlar bunu aklınızdan çıkarmayın. Sadece kuvvetinizi arttırırsınız hepsi bu.

0|1
    0|0
    • Spor salonunda yapamyı düşünüyorum bradd abimin kaslarından :)

• Bırak ya daha öcne gitmedim mi sanıyorsun adam ilgilenmiyor bile. Bir hareket gösterecek 20 dk tuvalettten çıkmasını bekliyoz herifin

• O zaman yanlış yerdesin dostum. Benim gittiğim yerde hoca velim gibi ilgileniyor resmen.

• düzenli ve doğru beslenirsen, düzenli ve ağır antrenman yaparsan kısacası herşeyi doğru yaparsan 2 yıla kadar böyle olursun. Hafiften çalışmakla bu vücut olmaz.

0|0
    0|0
    • Çalışmada sıkıntı yok hocam beslenme sıkıntılı

• Etçil.

0|0
    0|0
  • "salona gelen gençler bana, biraz kas yapmak istiyoruz ama senin gibi olmak istemiyoruz diyorlar, bende onlara diyorumki stress yapmayın beyler asla benim gibi olamıcaksınız"

Arnold Schwarzenegger

0|0
    0|0
    • Yani ben bu kafayla onuda yapamam onu mu demek istiyorsun?

• tamam daha kolay, kilo vermekle uğraşmıcaksın, direkt olarak kas kütleni arttırıcaksın

• Aynen öyle :) Günde 5 yumurta yesem bile yeter aslında

• Beslenme programını veriyorlar spor salonlarinda ilk 1 ay vermezler 1 aydan sonra duzenli program hazırlanıyor zaten yumurta, süt, lor peyniri yemen şart başarılar

0|0
    0|0
  • yağ yok yüksek protein ve karbonhidrat

0|0
    0|0
  • hocanla görüşmelisin

0|0
    0|0
    • Daha salona yazılmadım burada sizlere danışmak istedim :)

• bukadar olsa yeter dediğin bu vucut mükemel spor yaparsan mükemel beslenirsen 1 yılını alır :)))

0|0
    0|0
  • hahahahahhahahaha

0|0
    0|0
  • Hahahahah :D

0|0
    0|0
    • Hoşuna mı gitti

• Tamm Arnold civardagezen amca

• Hahaha civar neyy? :D olsa yeter yane diyorsun fazlasina gerek yok? :D

Yükleniyor...