İlk kez dambıl alacağım kaç kg uygun?

Daha önce hiç denemedim kaç kg ile baslamam uygun olur?

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• İlk sen 2.5 ve 5 ve 8 al asamali yap vinly alma demir al ya da plaka al barini kotrol et el acitmasin ama en güzeli içi demir dişi plastik iki bucuklukla arka yan alt calis gevsst kollarini yap bir hafta hamlarsin sonra arttir squat felanda omuzlara besi koy yap aldijtan sonra gelir korkma fitnes blendere izle yutuptan ☺tsepst yapatsin bak int birauru var int biraz soraraan yardimci olurum besin hakkindada ☺

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 5 ile başla çift kol gir setleri arttır daha sonra 7-9... devam et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 5 kg ile başla

0|0
    0|0
  • 5 filan

0|0
    0|0
  • Kizlar 5 erkekler 10 kg yle basliyor

0|0
    0|0
    • bunun belirli bir kalıbı yok ki, şu kadarla başlanır, kızlarda şöyledir böyledir, 5kg yla başlayan kız varsa helal olsun ne diyim

• O zaman helal olsun banaben boyle biliyorum salonda gordugum kadryla oyle eger yapamiyoesa 2.5 luk dambillarda deniyolr basta sonra sonra yukseltiyolr

Erkekler Ne Diyor 15

• Erkeklerde 5 ile başlar bir ay sonra falan 7 te çıkar. Sonra 9 a çıkar. 3-4 aylık dönemde. Ama dikkat et.. Bir çift kas dolu koldan ibaret hale gelme..

0|0
    0|0
  • 10 kilo ile başlayan arkadaşların ne kadar süre spor sevdalarını sürdürdüğünü merak ediyorum. Dambıl aldık'dan sonra öyle bir aşağı bir yukarı çalışamazsın. Bir programın olmak zorun'da ve bazı pozisyonları bırak 10 kilo ile yapmayı 3 kilo ile yaparken bile zorlanırsın. Benim tavsiyem 3 - 5 - 7 ağırlıkların'da set alman.3 tane alamam diyorsan'da 5 kafi olacaktır. Kesinlikle 10 kiloyla başlamak gibi bir hata yapma ve eğer günlük spor için değil'de vücut geliştirme için bu işe yöneliyorsan pek bir sonuç alamazsın. Onun yerine herhangi bir salona yazılmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • bütün setlerini al.

0|0
    0|0
  • Onar al

0|0
    0|0
  • 5 Kg ile başla her gün 100 gram haftada 1 kg attırman lazım

0|0
    0|0
    • 10 hafta sonra dambıl 45 kilo olcqk o mantıkla kollarr uçar vücut pırt olur :D 5-10-15-20 de bırak profosyoneller bile en fazla 20-25 le günlük antreman yapıyorlar set set

• 5 başlangıç iyidir dikkatli seç elini acıtacak bir şey alma

0|0
    0|0
  • 5 al 2 3 hafta takıl

0|0
    0|0
  • bence 5 ile başla 3 ile bir şey olmuyor denedim ben

0|0
    0|0
  • ağırlıgı değişken olanlardan al yoksa daha pahalıya gelır :D

0|0
    0|0