Hayal kurarken nasıl bir şekil alırsınız?

Hayal kurarken neler yaparsınız. Mesela yatağınıza uzandığınızda mı kurarsınız hayali, kurarken tavanı mı seyredersiniz, şarkı mı dinlersiniz... vb ? :)

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• ben yatağa uzanırım tavana bakarım, bu pislik dünyadan kurtulup cenneti ve cennetteki eşimle çocuklarımla, çok güzel manzaralı, dağlı ormanlı denizli bi yer hayal ederim, orda eğlendiğimi, mutluluğumu ve huzuru düşünürüm, oh ölüm yok dert yok... tabi bunu da müzikle hayal etmek güzel oluyor... link bu v.b şarkılarla mükemmel oluyor

2|0
    0|0
    • tabi burda eşim ve çocuklarım yok :)... orda herşeyi sıfırdan hayal ediyorum... yepyeni bir bedenle, yepyeni bir ruhla, herşey olağanüstü, herşey dört dörtlük olarak...

Erkekler Ne Diyor 13

• tuvalette gelir aklıma hayal filan. aldığım şekli tarif etmeyim istersen :D

2|0
    1|0
  • park bahçe orman yeşillik mümkünse

0|0
    0|0
  • buyur. Hayaller hakkında kendi sayfamda bir durum paylaşmıştım. Umarım yararlı olur.

facebook . com/photo.php?fbid=339718569442784&set=a.339718562776118.78339.215668671847775&type=1

yeni olduğum için paylaşamıyorum. boşlukları silme zahmetine girersin umarım.

0|0
    0|0
  • yatağıma yatarken şöyle cenin ggibi toplanırım içim içime sığmaz durumu vardırya öyle hayale dalarım nerdeyse her gece hayal kurarım :)))

0|0
    0|0
  • tuvalette kuruyorum genelde daha normal oluyor

0|0
    2|0
  • genelde hayal kurarken konuşuyor olduğumu fark ettim :) çok alakasız konulardan konuşurken farklı farklı hayallerde geziyorum :D

0|0
    0|0
  • bazen gözüm tabanda olur ama bişi görmem hayallerimde başrol oynarım, bazen dizlerimi karnıma çekerim, kafamıyastığın altına sokarım, hayal işte

0|0
    0|0
  • genelde yatakta kurarım çoğu hayallerimi ama bazen sol elimin baş parmağıyla işaret parmağını alnıma dayar ve bi noktaya takılarak düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Gene Saflaştın olum derler genelde ... Nereye Bakıyon Lan felan.

0|0
    0|0
  • öküzün trene baktığı gibi bakarım :)

0|0
    0|0
  • ben kurmam gerçekleştirim

0|0
    0|0
  • Gece uyurken en güzel şeydir bence hayal kurmak ve hep imkansızları hayal etmek :)

0|0
    0|0
  • tekme sallayıp this is sparta diye bağırırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yatınca karanlıkta genellikle hayal kuruyorum,gözlerimi sıkıca kapatıyorum hayalimi görmek için

0|0
    0|0
  • öyle bir hayal krarım ki kapatırım gözlerimi hattaa o hayali oynatırım aklımda:)

0|0
    0|0
  • genelde uzanarak hayaller kurarım:d

0|0
    0|0
  • gozlerımı kapatırım hep sankı gercekmış gıbı :)

0|0
    0|0
  • gece yattığım zaman.kapatırım gözlerimi sınırsız hayaller :)

0|0
    0|0
  • sessiz bir ortamda gözlerimi kapatır kurarım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...