Kedimin sorunu bir buraya bakar mısınız ?

ben kedimi adığımda 3 aylıktı şimdi 5 6 aylık falan var yaşında değil kedimde dün bişeyin farkına vardım hasta oldu galba hasta olmasın die dışarı çıkarmıyodum onu hiç camdan bakıyodu hep ama nasıl böle oldu bilmiyorum evde olduğu halde neden hastalandı anlamadım şuanda ne hastalığı var onuda anlayamıyorum aslında halsiz falan değil oyun oynuyo kendi kendine oyun oynarken koşturuyo ama daha soonrada ağlıyo ağrısı var galba bilmiyorum buğün ilaç verdim içti iyi gelde sanırım oyun oynadı gene ama daha sonra tekrar ağlamaya başladı kabız oldu galba karnını ovalıyorum iiyi gelir die ama sadece k.bakmayın ama çişini yapıyo dün kakasını yaptı ama buğun yapmadı sizce napabilrim yardım edermisiniz

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• mart yaklaşıyor hayaller kuruyordur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Benim de bir kedim vardı kabızlık sorunu çeken veterinere götürdüğümüz zaman lavman yapıyorlardı ama sonra yine de kabızlık sorunu devam ediyordu 6-7 aylıkken filan da ölmüştü. Sana tavsiyem kedilerde kabızlık ciddi bir sorun, iyi bir veterinere götür, bir de kuru mama yedirmek de kabızlığa sebep oluyor galiba, veterinerin söylediği şekilde besleyin.

0|0
    0|0
  • hemen bir veterinere götürmelisin.

0|0
    0|0
  • Ciddi olma ihtimaline karşı hemen bir Veterinere git . ama o kadar ciddi değilse bir kaç gün daha sabret bekle geçer belki . insanlar da da oyle bazen , bir hafta da iyi oluyorsun bazen .

1|0
    0|0
  • ağrısı olup olmadığını bilemezsin. elini vücudunda ve karnında gezdir. belli bölgelere geldiğinde tepki verip vermediğine bak. yemek yiyorsa sorun yoktur. ama yemek yiyipte tuvaletini yapıp yapmadığını kontrol et. eğer yapmıyorsa bir pamuğa zeytin yağı sür ve bunuda totosuna sür :) baktın yine yapmıyor. 1 çay kaşığı zeytin yağı içir. ama acele etme. yemeğini yedikten sonra gerekirse yarım gün bekle. ağlasada öksürmediği sürece ciddi bir şey olduğunu sanmıyorum. sıcak tut. kuruntuların devam ederse veteriner yolu gözüktü. ama söylediklerinde bir şey yok. veteriner vitamin yapıp 50 liranı alacaktır.

0|0
    0|0
    • yemek yiyo hatta herzmanki gibi karnını ovalıyorum yatıyo uyuyo ama dışkısını yapamıyo zeytin yağ içirmelimiyim bilmiyorum korkuyorum aslında ölür die ama vetenirlere götürcem büyük ihtimal

• kumunun markasını ya da cinsini değiştirdinmi bu yakınlarda?

• hayır hep aynı kumu alıyorum ona

• Öncelikle kedinin cinsi önemli ancak bu şekilde barsak probleminden eminsen yeşillik yemesi gerekiyor. Kedi çimi satan yerler var ancak çimlerin büyümesi zaman alır. Dışarıdan bir yerden kesip tabağının yanına koy gerisini o halleder. Kediler her ne kadar etobur hayvanlar olsa da barsak faaliyetlerinin düzgün olabilmesi için arada yeşillik yeme ihtiyacı hissederler. Buna rağmen tabloda bir değişiklik olmazsa veterinere götür.

0|0
    0|0
  • Tuvalete çıkmıyorsa problem. Bu arkadaşların bağırsakları hassas olup hemen kilitleniyor ve sonu ne yazık ki aklına getirmek istemediğin şey oluyor.

Veterinere götürün ve film çeken teçhizatta bir veteriner olsun.

0|0
    0|0
  • veterinere götür muhakkak gelişme çağındayken daha cabuk hasta oluyalar belki üşütme filan değilde parazit filan vardır bağırsaklarında parzit aşınısını filan yaptırdınmı.

0|0
    0|0
    • ben onu petshopdan aldım 2 aşısı var ama onlar ne ışısı bilmiyorum bende daha başka ışı yaptırmadam ama yaptırcam

• göütrcem ama korkuyorum yanlış bişey yaparlaerda ölür die köpeğimde öyle oldu

• evet onlara güvenmemeni anlıyorum ama emin ol bizden veya senden cok daha bilgililer ve kedine bizlerden cok daha fazla faydaları olur benimde kedim var cok şükür o şekilde hasta olmadı eğer olsaydı ne yapardım bilmiyorum çünkü hep büyük ve küçük baş hayvanlarına bakan veterinerler var ilgilenmiyolar evcil hayvanlarla.

ve kedin aglıyomuş benimkide hastalandı ama hiç o şekilde ağlamadı demmekki ciddi agrısı var aglıyo bence daha fazla hayvana acı cektirme veterinere götür.

• Bu akşam mamasına az bir şey zeytinyağı kat çok az olsun. Makatına da kulak temizleyici yardımıyla çok çok az zeytin yağı sür. Baktın sabah hiçbir fark yok doğru veterinere.

0|0
    0|0
  • 1 gün kaka yapmayabilir bu normal. ama sana tavsiyem şu ki arada onu dışarı çıkar mutlaka.. Hayvanlar sürekli ev halinde bulunduklarında bile hasta olabilirler biraz doğal hava koklasın patişleri toprağa değsin bırak kirlensin . kedilere karşı zafım vardır ve çok severim her nekadar kçükken kedimin araba altında ezilmesine engel olamasamda..

0|0
    0|0
    • ben onu arada bir camdan dışarı 10 dklığına dalan baktırıyodum daha yavru ve burdaki kediler hasta o yüzden dışarı götürmiyorum onu

• giriş kat dışarı bırakmak istemiyorum çok hasta kedi var burda

• heryerde hastalar var. hasta olan kediler olsun ama onlardan çok İnsanlar hasta onların ki tam bulaşılası... allah kalbi hastalıklı insanlardan korusun.

• kedi dışarı çıkması gerekli. sanırım depresyonda şu anda onun çatıda olması gerekli malum soğuklar başladı.ayrıca kedi ve köpekler nadirende olsa ot yedikleri görünür.sebebide hayvanlar kendi hastalığının şifasını biliyor yaradılış özelliği.Ayrıca ağlıyor demişsin ağlamıyor azmıştır o o yüzden bağırıyor.sal hayvanı arada dışarıya iyilik yaparken kötülük yapıyorsun salmayarak.

0|0
    0|0
  • ne dense boş veterinere sor derim 5-6 aylık eşte istiyor olabilir ama ufak daha belkdie arkadaş istiyordur

0|0
    0|0
  • veterinere götürmeniz en mantıklısı

0|0
    0|0
  • bir veterinere götür bncee. gereken neyse yapar onlarr..

0|0
    0|0
  • iç parazit vardır vete git bence

0|0
    0|0
    • o ne demk ,?

• evet karnı şişiyo dün şişikti buğunda biraz inmiş

• vet çaresine bakacaktır 25 tl lik bi hap

• kedini martta yalnız mı bıraktın.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• veterinere götür en sağlıklısı bu olur

1|0
    0|0
    • bi keresinde köpeğimi götürmüştüm ama öldürdürler onu yanlış serum vermişlerdi o yüzden korku var içimde ama kötü olursa götürmek zorunda kalıcam

• erken teşhis önemlidir bazen vakit kaybetmemek gerekiyor iyi bir yere götür olmadı

• VETERİNERE GÖTÜR SEN NASIL ANLIYCAN NESİ OLDUĞUNU

0|0
    0|0
  • kediden anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • veterinere götür sn anlamazsin ne oldugunu yanls bsy yaparsn:)

0|0
    0|0
  • yaş mama yedirip sıcak su torbası koyabilirsin.bir de papatya suyu iyi geliyor.da kedin üşütmüşse

0|0
    0|0
Yükleniyor...