Erkekler, kaslı olan erkekler özellikle göğüs kası olanlar yürürken koşarken ağırlık oluyor mu?

vücut yapılarıyla alakalı birkaç soru yani ne var bunda

Güncellemeler:
lütfen kası olan cevaplasın
bizim yapımızda var bir kere göğüs algısı

0|0
51

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 50

• Koşma değilde xl tişört giyince sıkıyor biraz.. Yandan bakıncada biraz abes bir görüntü var ama ne yapıcan bunada şükür..

0|0
    0|0
  • Ablacım sorunun saçmalığına bak memeleriniz çok büyük o ağırlık yapmassa kaslar hiç yapmaz haksızmıyım

2|2
    0|0
  • Ne alaka niye olsun yavrum ya kas bu içerde olan bişey sizin ki gibi süt bezesi yok bizde sallanmasını ya da dışa yönelik olmasını sağlayan ;) bir ağırlık hissi yok yani

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • @Kenanımırzalı ya katılıyorum. :)

0|0
    0|0
  • olmaz eger gögüs kasın fazla gelişmişse koşarken illaki haraket eder oda basınç yapar yane öyle biride zor bulunur

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • ne alaka yaaa

0|0
    0|0
  • Senin memen seni öne eğdiriyor mu?

0|0
    0|0
  • İnan bana sallanıyor belirli bir kitleden sonra yururken değil sıkı ama koşarken aynada zıpladığını görüyorum o manzarayı hiç birşeye değişmem
    I love fitness 😍

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • hayı olmaz

0|0
    0|0
  • kasım yok ki göbek olurmu

0|0
    0|0
  • hayır tam aksine bayanlarda göğüs dik olduğunda nasıl öz güven oluyorsa erkeklerde özgüven artışı oluyor ;)

0|0
    0|0
  • Asil size sormak lazim 😜😜

0|0
    0|0
  • Kaslı erkek arayan kız sorusu

0|0
    0|0
  • Spor yapmazsm sallaniyor hissediyorum

0|0
    0|0
  • Yav bu nasıl sorudur arkadaş yaa :D sen koşarken göğüslerin ağırlık yapıyor mu?

0|0
    0|0
  • hayır sadece sallandığını hissediyorsunuz.

0|0
    0|0
  • kas sallanır, hangi bölgede olduğuda farketmez, benim sallanıyor ama gerdirip sıkıp koşarsan tabikide salanmaz kas sıktığında gerilir derinin altı dolar, survivor videoları izle anlarsın.

0|0
    0|0
  • hayır ağırlık yapmaz

0|0
    0|0
  • yağla karışık kas varsa zıplar sadece kas varsa olmaz.

0|0
    0|0
  • ben o kadar kaslı biri değilim ama gögüs kaslarım mesela tempolu koşu yapınca böyle sallanıyorlar sarsılır şekilde kası olmayan biri bunu fark edemez hissedemez bence,, ama bu benim düşüncem :)

0|0
    0|0
  • hayır vücudumuzun parçası o

0|0
    0|0
  • Ne saçma bir soru ya :D sallaniyo :D koşarken merdivenden hızlı inerken

0|0
    0|0
  • hayır olmuyor neden olsnki

0|0
    0|0
  • senin memen gibi ağırlık yapmaz

0|0
    0|0
  • merdivenden inerken göğüsümü serbest bırakınca sallanıyor mesela ama öyle ağır basmıyor :İD

0|0
    0|0
  • memelerim sallanıyo benim

0|0
    0|0
  • Ağırlık değil de koşarken sallanıyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20
Yükleniyor...