Günde 10,000 mekik çekmek acil?

Arkadaşlar bir arkadaşım günde 10,000 mekik çektiğini 15 günde karın kaslarının çıktığını söyledi bana mantıksız geldi çok saçma yani çok büyük sporcular bile bu kadar yapmaz ve 15 günde en fazla ne kadar olabilir ki sizce bu mümkün mü?

Güncellemeler:
Güncel değil artık görüş yazmayı kesin

0|0
12|58

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Seni yemişler :D

0|0
    0|0
    • Ne diyosun sen saçma sapan konusmayın böyle bişeye inanıcak değilim böyle bir saçmalığı görmeniz için sordum soruyu inanan ya da yiyen yok yani

Erkekler Ne Diyor 57

• Bu hesaba göre arkadaşının yemeyi içmeyi s. çmayı bırakıp uyanır uyanmaz ortalama her 6 saniyede bir mekik çekmesi gerekir. Tabii günde 8 saat uyuduğunu ve kalkınca mekikten başka bir şey yapmadığını farzedersek.

2|0
    0|0
  • gündemı? sen cıddımısın?

0|0
    0|0
    • Bende inanmıyorum bir günde o kadar yapıyomusta 15 günde baklava çıkmış o kadar saçma ki

• Ben değil zaten beni karıştırma bende inanmadığımı söyledim zaten

• Ha olmaz zaten :) cocuk ınanmaz :)

• Bir Günde 10000 Nizami Mekik Çekene 1000000 TL Benden ! Yalancıyı Nasıl Olsa Öpmüyorlar..

1|0
    0|0
  • Vecihi bile daha az salliyordu :)

0|0
    0|0
  • Çook mekik karın kası çıkarmaz kasları eritir

0|1
    0|0
  • 1 milyon tanede çekse karın kası çıkmaz.

0|0
    0|0
    • Bende mekik çekiyorum ama hocanın verdiği programa göre

• Ya normal programla diyorum ben zaten 1 yıldır spor yapıyorum ve karnımda yağ denen bişey yok yani

• Tamam sıkılaştırmak için olabilir sana, ama arkadaşın boş konuşmuş

• Olabilir cunku 10 bin mekik demek gunun nerdeyse onla geciyor ve karin bolgesinin ne kadar yandigini dusun bu yanmalar hem gelisme hem yag yakimi ve deri alti suyu atimiyla vucuttaki kaslar disari cikar
    Ama 10000 cok sacma nasi yapiyomus merak ettim nasi dayaniyo ve nasi zorlanmiyo?

0|0
    0|0
    • Oyle bisey olacagini sanmiyorum yok deve oyle sporcular varki en fazla 1000 yapabiliyo ne 10000 i

• Arkadasin biraz degil cook yukardan atmis hic mekik cekmedigim halde bir anda 60 mekik cekebilirim ama ertesi gun 1 tane bile cekemem cunki kaslari zorlamak mantik isi degil

0|0
    0|0
  • hayatta olmaz sporcular bile çekemez la :D

0|0
    0|0
  • kusura bakmayın ama sallamış ispatını isteyin sabahtan sizin yanınızda mekik çekmeye başlasın bakalım 10.000 yapabiliyormuymuş. :D

0|0
    0|0
  • Kaslar
    1-Çalıştır
    2-Dinlendir
    3-Besle
    Şeklinde çalışır. Sana onu diyen salağa inanma

1|0
    0|0
  • 1 mekik 2 saniye desek,1 saat 3600 saniyedir. saatte aralıklarla molalarla mekik çekerek yapsa 1000 tane yapar. 10 bin mekik 10 saat ayırılarak çekilmeli eğer yapabiliyosa yeteneği varsa. sabah 9 da başlasa akşam 7 de bitiyo mekik işi. ya afedersin de bu kadar bombalamak olmaz ahahah bizim de bir eleman vardı 50 tane bira içtim diyodu aynı şey işte asdsadsad

0|0
    0|0
  • Beli sakatlamak için ideal bir yöntem.. Sakın haaa...:(

0|0
    0|0
  • Yetenek sizsinize biri katıldı oda 10 bin tane çekiyordu o civarlarda Acun kaslarını merak eti açmasını açtı ve ortada kas yoktu az ve öz yapmak gerekli zaman gerekli günde 50 taneyle 2-3 ayda çıkarırsın yani

0|0
    0|0
  • Harbiden çok saçma kas dinlendikce gelişir arkadasin seni yemiş %25 dinlenme %25 antreman %50 beslenme ile gelisir

0|0
    0|0
  • Karın kası değil onlar, fıtıktır muhtemelen. Bir doktora görünsün..

0|0
    0|0
  • Nasıl bir işsiz günde 10 bin mekik çekme ile uğraşır *

0|0
    0|0
  • Yok artık mekik çeken makine yapsan günde 10.000 çekemez 😂😂

0|0
    0|0
  • günlük 10 bin çekiyosa 15 gün sonra 20 kilo kalır :D

0|0
    0|0
  • yok 1 milyon mk
    yemişler seni

1|0
    0|0
    • Yemişler derken inanmadığımı söyledim zaten saçma sapan konusmayın böyle bişeye inanıcak değilim

• inanmadıysan no problema sakin ol şampiyon :D

• Tamamiyle saçmalık. Kas yapmak için uzun bir süre uğraşman lazım. Kardiyo , egzersiz ve düzenli beslenme ile oluşma süreci bile 4-5 ayı bulur

0|0
    0|0
  • imkansız beee :D protein tozu ve steroid kullanıp çok ağır çalışanlar bile 4-5 ayda anca yapıyor
    nasıl 10dk gökdelen inşa edilmiyorsa 15günde de karın kası ( sixbag , baklava vs..) yapılmaz

0|0
    0|0
  • Sen tek seferde 1000 mekik bile ceksen kaslar çıkmaz aksine erir vücut bir sure sonra karbonhidrat ve yağ kalmayınca kas eritmeye başlar

0|0
    0|0
  • yıllardır düzenli spor yaparım 10 000 mekik çekmeye kalkarsam 2 ay yataktan kalkamam. saçmalamayın yani

0|0
    0|0
  • 10.000 mi hahaha :D

0|0
    0|0
  • Buna bırak inanmayı ciddiye alanın bile beyninden şüphe ederim

0|0
    0|0
  • salakca asla cekemez

0|0
    0|0
  • bence mümkün değil günde bu kadar çekmek kasları yapmak yerine bu adam kendine zarar verir mümkün değil yani vucüdün belli bir direnci var bir yerden sonra güç kalmıyor insanda bende yaptığımdan biliyorum.

0|0
    0|0
  • cok abartı bir rakam o dedigin, ama gunde 250 tane cekıyorum.

0|0
    0|0
  • Günde 10.000 mekik çeken alsın beni de çeksin.
    Adamın dibinde hemaroid olur )

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 11

• Aşırı saçma

0|0
    0|0
  • Keklemis seni.

0|0
    0|0
  • Kaslar hayatta o kadar çekilerek gelişmez. Hepsi dinlenmeyle olur ve beslenme. Yemiş seni.

0|0
    0|0
    • Onu anladık zaten inanan yok

• yoh anasının nikahı...

0|0
    0|0
  • Yok devenin bale pabucu. Yalancıyı zkmyrlar ya

Ben 30 taneden sonra yere yığılıyorum. s

0|0
    0|0
  • Yok artık. Ben elli tanesini zor çekiyorum be.

0|0
    0|0
  • Yalanciyi s.. mi diye sor😂

0|0
    0|0
  • Mizah anlayışı kötüymüş arkadaşın

0|0
    0|0
  • İsteyen yapar ama çok çok zor zaten o kadar yapsa 2 3 güne çıkar kasları 😂

0|0
    0|0
  • 10.000kim çekebilir aşırı sallamış bence