Erkek arkadaşınızın ilgisizliği konusunda genel şikayetler nelerdir?

Kızlar Sorum Size Mesala Erkek arkdasınız ilgisiz davranıyor sizler şiakyet ediyorsunuz genel problemler nedir neden böyle şey söylerler

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• objektif bakarsak benim erkek arkadaşım benle ilgileniyo ama ben hep en kötüsünü yani beni sevmediğini düşündüğümden en küçük bi ilgisiz davranışı bana batıyo uyuması bilgisayara girmesi ailesile konuşması bile yani en azından bizim ilişkide problem bende hep yapmadıklarını algılıyoruz sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ilgisiz davrandığı an, aynı onun gibi davranırım , kısasa kısaas mantığıı , asla gitmem üstünee , bırakırım ne hali varsa görsün diyee :))) hemen u dönüşünü görürüüm zatenn , eskiye dönerr :)

0|0
    0|0
  • bayanlara sevgi .sadakat ve dürüstlük gösterirseniz ve istediğiniz şeyleri güzel dille anlatırsanız her dediğinizi yapar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ben daha çok ilgi gösterip o sorunu kapatmaya çalışırım. çaba çaba. neden hep pes edilir :D

0|1
    0|0
    • sen ya kız değilsin ya da türk değilsin memleket nere bacım iskandinavya mı :))

• kız deyince eski doğu blok ülkeleri ve kuzey ülkelerinin tahsildaroğlu beyaz peyniri gibi bembeyaz tenli soğuktan burunları kızarmış ve tirpsiz güzel insanları gelir de aklıma o yüzden sordum :))

• çok hoş gerçekten :D

• Genelde cok iligilidir sürekli arar gezmek dsında İşlerim var patron olmak kolaymı dükkanı kimseye emanet edemem vs

0|0
    0|0
  • link soru ve en ii cevap <<3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• şikayet edene yol verin...daha iyisini bulması için yönlendirin..kadın dırdırıyla uğraşmayın...ve asla tartışmaya girmeyin...tartışmaya girdimi eyvah kafamın içinde hipopotamlar zıplıyor gibi oluyor ve ayaklı bir çene oldukları için susmuyorlar o yüzden ben bir tartışma çıksın mekan nere olursa olsun kalkar giderim...dalkavukluk yapmam asla barışmam barıştırmak isteyen arkadaşlarımıda silerim..bitti dersem biter...dünyada tek kız o değil...tek erkekte ben değilim...

0|0
    0|0
  • iftiralara hazır olalım :D biz ilgisiz davransak bile bunun tek sorumlusu yine o kadınalr :))

0|0
    0|0
  • dinle şimdi ne kin kusarlar ha cadalozlar

0|0
    0|0
  • aramıyor mesaj atmıyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...