Yarın doğum günü hediye alamam yakın değiliz

Yardıım lütfen zor durumdayıımm :(

Arkadaşlar sevdiğim bir çocuk var pek fazla konuşmadık hatta çok az konuştuk ama beni tanıyo sevdiğimi biliyo aynı okuldayız yarın doğum günü hediye alamam yakın değiliz çünkü ama faceden yada yüzüne bir şeyler söylemek istiyorum çok abartı olmadan bana fikirlerinizi yazar mısınız çok önemli lütfenn

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu nasıl sevmek oluyor? tam tanışmadan gezmeden çıkmadan dolaşmadan ? sen sadece hoşlanıyorsun. dolayısıyla cok samimi bir hediye almamalısın.

0|0
    0|0
    • hediye almıycam ama 1 yıldır seviyorum ne söylemeliyim yani

• doğum günün kutlu olsun dersin. o gelsin sana.

Erkekler Ne Diyor 3

• ya nolursun kalk git sevdigini söylede kurtul bak güzel olcak valaa bak sonrada dogum gününü kutlarsın yanagındanda öp seviyosun sonucta bitane öpmüş olursun oda elektirik alır :)

0|0
    0|0
    • biliyoda kızlarla ilgilenmıyorum dedı bıraz ınek :)

• Bence hediye alma. Sadece tatlı bir şekilde doğum gününü kutla. Ortak bir arkadaşın varsa. Ve yüzüne sırıtık değil tatlı bir tebessüm kondur. Hediyen bu olsun. ;)

0|0
    0|0
  • Sevgili arkadasim sevdigini biliyorsa ustune gitme o da seni deviyorsa.kendiliginden gelir ; dogum gununu basit bir sekilde kutla imaya falan ugrasma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iyiki doğdun yaz kurabiye yap süslü kabın içine koy eline verip kaç ordan :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...