Sizce Burak Yılmaz'ın değeri ne kadar?

Biliyorsunuz Burak Yilmaz geçen sene tam 33 tane gol atıp gol kralı ve bu sene başında Galatasaraya 5 mılyon euro karşılında transfer edıldı. Şampıyonlar lıgınde tam 6 gol atıp Crıstıano Ronaldo ıle yarışıyor bu da gösterıyor kı Burak çok kalıtelı ve ıyı bır forvet.

Ama bızım lıgımızde ıle ısmı burakınho mu olması gerek bu adamın gerçek değerını anlamak ıçın.

Bence Burak Yilmazin fiyati en az 15 milyon euro ya sizce?

link

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• yasi ilerlemis bir futbolcu icin o kadar para vermezler.Ayrica hep türk takimlairnda oynadi.Büyük takimlarin tamamini gezdi.

Senol Günes hoca olmasaydi Burak Yilmazin esamesi bile okunmaz Anadolu takimlarinin oyuncusu olarak kalirdi.

Gol yollarinda yetenekli olsa bile tas catlasa fiyasi 7.5 milyon eurodur fazla etmez.

0|1
    1|0
    • lıverpool 15 mılyon euro vercekmış oyle duydum ama bılmıyorum

• ya transfer dönemlerind ehep böyle ucuk fiyatlar ortaya cikar.Ama sonunda oyuncu takimda kalir buda medyanin abartmasi

Kızlar Ne Diyor 3

• Suan için Türkiyedeki en iyi forvet bence Burak yılmaz.. 290 maçta 107 gol iyi bi istatistiği var.. Rakam veremiyorm ama 5 milyon Euro nun cok cok üzerinde oldgu kesin

0|0
    0|0
  • galatasarayın bir tanesi burak

0|0
    0|0
  • paha biçilemez canım benım ah bıde kendını yere atmasa:(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Burak şu anda yabancı olsa fiyatı 20 den aşağı değildi 2010-2011 sezonunda 19 gol sonraki sezon 33 gol bu sene ligde 9 Cl liginde 6 gol ve şampiyonlar liginin en iyi oyuncusu seçildi yeterlimi hayır daha eksikleri çok var mesela top tekniğini yüksetmesi lazım ama şu an fiyatının ben 12-13 milyon Euro olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım. beş kuruş etmez burak isterse 50 gol atsın. futbolcu dediğinde önce karakter olacak

0|2
    0|0
    • biz futbolunu konuşuyoruz ve ılla sızın gıbı taraftara sancu veya mehmet battal gıbı forvetler gerek ve Burak çok karakterlı bır futbolcudur

• tamam ben de futbolundan bahsediyorum. beşiktaşla berabere kaldığımız maçta kendini nasıl adice attı yere. penaltıdan gol attık. keşke yenilseydik. bize ne öyle puan ne de böyle futbolcu lazım

• +1 atmayacak kendini karı gibi...

• 5 para etmez hiçbir avrupa klübüde ona para verip almaz bide değerli adam elimde olsa bi dakka tutmam onu gs de yollarım gider yazık oldu 5 milyon a snıjder gibi bir adama 8 milyoından bahsedilirken

0|1
    0|0
  • holosko+1 milyon eder :)

arkadaş arda bile 12 milyona gitti siz 15 ten bahsediyorsunuz

0|1
    0|0
  • 13-17 euro arası şuan kanımca. Millet hep duygularına göre yorumluyor. Garip futbol duygu işi sanıyorlar heralde. Neyse bu Burak Yılmaz'ın iyi olduğu durumunu değiştirmez.

0|0
    0|0
  • 1.5 milyon karşılında transef olmadı Trabzona transfer ücreti ödenmedi değeri 5 milyondan yüksekti ama sözleşmesinde 5 milyon getirse serbest kalır maddesi vardı ve galatasaray burak adına o parayı ödedi ve burak serbest kaldı galatasaray ile sözleşme imzaladı

2.Atletico Madrid gibi takımlar peşindeyse en az 12-15 eder.

0|0
    0|0
  • fatıh hoca banada yer verse neler atıcam ama

0|0
    0|0
  • ne 5 milyon euro mu az degilmi ?

15 milyonda cok az nuri sahin zaten o kadar galiba

aman sanki hic biri futbol oynamasini bilmiyor vay ben olsaydim 100 milyon euro degerim olurdu

0|0
    0|0
  • 6 milyon eder.

0|1
    0|0
  • selçuk şahin+500 bin avro.

0|0
    0|0
  • 2 milyon euro vermem o kazmaya.

0|0
    0|0
  • ali asım balkaya+ yasin sülün + 400bin avro veririm